Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 20:19   

matys5392 napisał/a:
Tak przeglądam fcb i widzę, że kilku naszych kolegów wraz z niejakim Ludomirem zamierza w końcu rozpieprzyć pisowski ratusz. Super sprawa, aczkolwiek dziwię się, że dopiero teraz Handzel okazał się ok, a 4 lata temu mogłem przeczytać tu, że tak czy owak tylko Nowak.
Brawo koledzy że stowarzyszenia!


Brawo nie brawo. Wytłumacz mi (wytłumaczcie się) dlaczego nagle Handzel jest teraz dobry?
Bo jest kontrą dla PIS? Czy są jakieś inne przesłanki?
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 20:27   

Po pierwsze startujemy jako osoby prywatne bez oficjalnego popaarcia SKS
Po drugie SKS nie popiera oficjalnie pana Handzla
Po trzecie na innych listach jest tez sporo osob.znanych z trybun
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
Ostatnio zmieniony przez radziufan Wto Wrz 04, 2018 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
WIERNYKKS

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 20:27   

Handzel to niech się przestanie jakac a nie na prezydenta startować
Wszędzie karierę robił i nigdzie go nie chcą
_________________
WALCZYC,CHAROWAC SANDECJA
MUSI PANOWAC!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 20:28   

Całe uroki tego "bagna" zwanego polityką. Jeszcze 4 lata temu Pan Handzel delikatnie mówiąc raczej nie był ulubieńcem kibiców i co takiego się stało, że teraz znane osobistości kandydują z list KN ? ;). Żeby nie było sam będę głosować na Pana Handzla ze względu na jedną z "obietnic" o których mówił (chodzi tu o darmową komunikację autobusową dla mieszkańców miasta). Natomiast ciekawi mnie co takiego obiecał w sprawie Sandecji ?, nic na razie nie słyszałem jakie ma w tej sprawie stanowisko, co ze stadionem (może uda mu się uzyskać więcej środków finansowych na jego budowę), co dalej ze spółką S.A. i jej finansowaniem przez miasto, czy będzie chciał sprzedać większość akcji klubu prywatnemu inwestorowi ?.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 21:18   

radziufan napisał/a:
Po pierwsze startujemy jako osoby prywatne bez oficjalnego popaarcia SKS
Po drugie SKS nie popiera oficjalnie pana Handzla
Po trzecie na innych listach jest tez sporo osob.znanych z trybun


Dziękuję za odpowiedź. Życzę powodzenia!
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 07:25   

Masahiko napisał/a:
radziufan napisał/a:
Po pierwsze startujemy jako osoby prywatne bez oficjalnego popaarcia SKS
Po drugie SKS nie popiera oficjalnie pana Handzla
Po trzecie na innych listach jest tez sporo osob.znanych z trybun


Dziękuję za odpowiedź. Życzę powodzenia!


Wiadomo oficjalnie nie, bo po co się ujawniać...
A nieoficjalnie?? Z tego co widać to tak.....świadczy o tym choćby skasowany post jednego z forumowiczów ze ściągą z okręgów wyborczych.
Ale każdy obiera swoją własną drogę.
Miłego dnia.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 08:38   

x_cite napisał/a:
Szanowni koledzy są też inni kibice startujący w wyborach..Nie mniej zasłużeni, wierni i zaangażowani...nie tylko teraz ujawniający się spod szyldu KN. Teraz wychodzi po czasie jak zwykle, że manifestacja pod Ratuszem nie była do końca apolityczna...kto troszkę jest ogarnięty w polityce nowosądeckiej sam sobie odpowie na pytania, które się same nasuwają.
Ja też gwoli ścisłości startuje w wyborach...Na konkrety przyjdzie czas.


Kilka pytań mi się nasuneło, i jedyna odpowiedź (na wszystkie pytania) która mi przyszła do głowy, jest taka że ktoś spod szyldu KN, jest dla Ciebie mocnym konkurentem, pewnie jest nawet w tym samym okręgu co Ty.
I to na tyle mocnym, że zniżyłeś się do rynsztokowych insynuacji.
Daruj sobie. Takim pierdoleniem więcej głosów stracisz niż zyskasz.
I nie próbuj nam tu na forum, prowadzić politycznych wojenek podjazdowych. Masz od tego fejsbuka, tam się taplaj w błotku.
Jeśli koniecznie chcesz zaistnieć to się przedstaw, powiedz kim jestes, z jakiego okręgu startujesz. Jakie masz plany, jakie osiągnięcia itp.
I dlaczego mamy zagłosować właśnie na Ciebie.


P.S. Nie, ja nie startuje w żadnym okręgu. :-)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 09:37   

rudeboyz napisał/a:
x_cite napisał/a:
Szanowni koledzy są też inni kibice startujący w wyborach..Nie mniej zasłużeni, wierni i zaangażowani...nie tylko teraz ujawniający się spod szyldu KN. Teraz wychodzi po czasie jak zwykle, że manifestacja pod Ratuszem nie była do końca apolityczna...kto troszkę jest ogarnięty w polityce nowosądeckiej sam sobie odpowie na pytania, które się same nasuwają.
Ja też gwoli ścisłości startuje w wyborach...Na konkrety przyjdzie czas.


Kilka pytań mi się nasuneło, i jedyna odpowiedź (na wszystkie pytania) która mi przyszła do głowy, jest taka że ktoś spod szyldu KN, jest dla Ciebie mocnym konkurentem, pewnie jest nawet w tym samym okręgu co Ty.
I to na tyle mocnym, że zniżyłeś się do rynsztokowych insynuacji.
Daruj sobie. Takim pierdoleniem więcej głosów stracisz niż zyskasz.
I nie próbuj nam tu na forum, prowadzić politycznych wojenek podjazdowych. Masz od tego fejsbuka, tam się taplaj w błotku.
Jeśli koniecznie chcesz zaistnieć to się przedstaw, powiedz kim jestes, z jakiego okręgu startujesz. Jakie masz plany, jakie osiągnięcia itp.
I dlaczego mamy zagłosować właśnie na Ciebie.


P.S. Nie, ja nie startuje w żadnym okręgu. :-)


Po pierwsze pod każdym szyldem są jacyś kandydaci jak to nazwałeś mocni - wszystko w rękach wyborców.
Po drugie chyba nie wiesz co to jest rynsztok...projekt Sandecja to MY okazuje się organizował kandydat KN? czy to jest insynuacja wg Ciebie?
Po trzecie jestem na tym forum dłużej jak Ty, więc nie pisz proszę co mogę czego nie mogę.
Po czwarte mogę czuć pewien niedosyt, że pewne fakty, które teraz wyszły nie były powiedziane szczerze wszystkim kibicom.
Po piąte na stadion przychodzą kibice o różnych poglądach i dobrze by było być fair wobec wszystkich.
Po szóste startuję z KWW Krzysztofa Głuca.
Po siódme nie robię sobie tutaj żadnej kampanii.
Po ósme jak będę znał szczegóły m.in numer listy, pozycja na liście poinformuję o tym niezwłocznie osoby zainteresowane moją kandydaturą
Po dziewiąte kto ma zagłosować to odda swój głos, kto nie to odda na kogoś innego.
po dziesiąte apeluje o więcej kultury i merytoryczną dyskusję.

PS. Na tym forum dla mnie liczy się tylko SANDECJA i jej dobro! Nie potrzebnie się w to polityka miesza z każdej strony - takie jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony przez x_cite Sro Wrz 05, 2018 10:18, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 09:45   

Ja trzymam kciuki za chłopaków z KN, bo moim zdaniem tylko Handzel może coś zrobić w tym mieście. Żadnych pisiorów!
Panowie Radek i Kuba, jak zamierzacie dotrzeć do emerytów? Młodzi ludzie są otwarci na zmiany i nie chcą PiSu w Sączu, natomiast działki dalej będą głosować na kogokolwiek kto reprezentuje PiS. Jak Handzel chce przekonać do siebie emerytów?
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:11   

x_citte nie chcę tu rozpętywać politycznej burzy ale naprawdę nie rozumiem dlaczego masz pretensje do projektu "Sandecja to MY." Przyszedł gość z fajnym pomysłem i konkretami dla wszystkich kibiców niezależnie od poglądów politycznych. Masz pretensje o to że gdybyś wiedział że będzie kandydował z list KN to byś nie poparł tego projektu ???
Apropo protestu pod ratuszem to wymierzony był w obecnego prezydenta i jego opieszałość w działaniach dotyczących budowy nowego stadionu..
_________________

Ostatnio zmieniony przez bzyku Sro Wrz 05, 2018 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:17   

Nie mam pretensji o projekt Sandecja To My. Wielu ten projekt wspierało i Ja też. Też jestem daleki od wszczynania jatki na tym forum. Każdy kto startuje w wyborach z danego komitetu podjął decyzję świadomie i wie na co się pisze - zdecydują wyborcy. Tyle. Pzdr.
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:29   

Zdecydują wyborcy a my jako kibice nie powinniśmy się spierać kto z jakiej listy startuje tylko patrzeć co kto może dla klubu zrobić. Osobiście zamiast radnego "od gołębi" który sprowadził nam "wspaniałego" trenera :-), wolę ludzi młodych i aktywnych, którzy sporo czasu poświęcają klubowi nie patrząc na to czy jest w dołku czy na szczycie...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
koper

Dołączył: 23 Sie 2009
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:34   

Manifestacja pod Ratuszem napewno nie byla organizowana przez KN ani Handzla !!!

Druga sprawa - na spotkania w sprawie projektu SANDECJA TO MY mogl przyjsc kazdy !!!!
A na spotkaniu bylo ok 25 osob. Gdzie byla reszta ??? Nie mowie ze nie byl tam Handzel bo bym sklamal. Byli tez ludzie z KN (obecni czlonkowie na ta chwile oraz przyszli czlonkowie jak sie pozniej okazalo) - ALE KAZDY MOGL BYC !!!!

Tyle w temacie !!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 12:01   

x_cite napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
x_cite napisał/a:
Szanowni koledzy są też inni kibice startujący w wyborach..Nie mniej zasłużeni, wierni i zaangażowani...nie tylko teraz ujawniający się spod szyldu KN. Teraz wychodzi po czasie jak zwykle, że manifestacja pod Ratuszem nie była do końca apolityczna...kto troszkę jest ogarnięty w polityce nowosądeckiej sam sobie odpowie na pytania, które się same nasuwają.
Ja też gwoli ścisłości startuje w wyborach...Na konkrety przyjdzie czas.


Kilka pytań mi się nasuneło, i jedyna odpowiedź (na wszystkie pytania) która mi przyszła do głowy, jest taka że ktoś spod szyldu KN, jest dla Ciebie mocnym konkurentem, pewnie jest nawet w tym samym okręgu co Ty.
I to na tyle mocnym, że zniżyłeś się do rynsztokowych insynuacji.
Daruj sobie. Takim pierdoleniem więcej głosów stracisz niż zyskasz.
I nie próbuj nam tu na forum, prowadzić politycznych wojenek podjazdowych. Masz od tego fejsbuka, tam się taplaj w błotku.
Jeśli koniecznie chcesz zaistnieć to się przedstaw, powiedz kim jestes, z jakiego okręgu startujesz. Jakie masz plany, jakie osiągnięcia itp.
I dlaczego mamy zagłosować właśnie na Ciebie.


P.S. Nie, ja nie startuje w żadnym okręgu. :-)


Po pierwsze pod każdym szyldem są jacyś kandydaci jak to nazwałeś mocni - wszystko w rękach wyborców.
Po drugie chyba nie wiesz co to jest rynsztok...projekt Sandecja to MY okazuje się organizował kandydat KN? czy to jest insynuacja wg Ciebie?
Po trzecie jestem na tym forum dłużej jak Ty, więc nie pisz proszę co mogę czego nie mogę.
Po czwarte mogę czuć pewien niedosyt, że pewne fakty, które teraz wyszły nie były powiedziane szczerze wszystkim kibicom.
Po piąte na stadion przychodzą kibice o różnych poglądach i dobrze by było być fair wobec wszystkich.
Po szóste startuję z KWW Krzysztofa Głuca.
Po siódme nie robię sobie tutaj żadnej kampanii.
Po ósme jak będę znał szczegóły m.in numer listy, pozycja na liście poinformuję o tym niezwłocznie osoby zainteresowane moją kandydaturą
Po dziewiąte kto ma zagłosować to odda swój głos, kto nie to odda na kogoś innego.
po dziesiąte apeluje o więcej kultury i merytoryczną dyskusję.

PS. Na tym forum dla mnie liczy się tylko SANDECJA i jej dobro! Nie potrzebnie się w to polityka miesza z każdej strony - takie jest moje zdanie.



Tak to wszystko są insynuacje i niedopowiedzenia...i to podłe. Tak to jest rynsztok.
Tak się składa że byłem jednym z pomysłodawców jak i jednym z głównych organizatorów,
manifestacji pod ratuszem oraz projektu Sandecja to My.
Byłem od samego początku do samego końca obu akcji.
I dlatego ani ja, ani moi koledzy oraz cala rzesza osób która była w mniejszym lub większym stopniu zaangażowana w oba projekty, NIE ŻYCZYMY SOBIE ABY KTOKOLWIEK TO PRÓBOWAŁ UPOLITYCZNIAĆ LUB PODPINAĆ POD JAKIEKOLWIEK UGRUPOWANIE POLITYCZNE.
Ciebie nie było przy żadnej z tych akcji, nie byłeś na ani jednym spotkaniu. W żaden sposób nam nie pomogłeś.
Po prostu nie istniałeś.
A teraz próbujesz wmawiać ludziom że to inicjatywa KN-u?

Bo to że jeden powtarzam JEDEN ( a było nas pięciu)!!! z naszych kolegów postanowił startować na radnego, nie zmienia niczego. Bo cała reszta z nas nie ma żadnych aspiracji politycznych.
Jego prawo i jego sprawa, osobiście życze mu z całego serca żeby się dostał do rady.
Bo całą swoją kilkunastoletnią działalnością na stadionie, i poza nim zasłużył na zaufanie.
Mało tego, mam nadzieje że każdy kogo znamy z wyjazdów, z meczy na K47 i z działalności na rzecz klubu i kibiców, dostanie oficjalne poparcie. Bez względu na to z jakich list wyborczych będzie startował.
Im więcej radnych wiernych klubowi tym lepiej, bo wiem że nadciągają ciężkie czasy.
Tu nie ma miejsca na podziały.

Z mojej strony over.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 13:41   

rudeboyz napisał/a:

Tak to wszystko są insynuacje i niedopowiedzenia...i to podłe. Tak to jest rynsztok.
Tak się składa że byłem jednym z pomysłodawców jak i jednym z głównych organizatorów,
manifestacji pod ratuszem oraz projektu Sandecja to My.
Byłem od samego początku do samego końca obu akcji.
I dlatego ani ja, ani moi koledzy oraz cala rzesza osób która była w mniejszym lub większym stopniu zaangażowana w oba projekty, NIE ŻYCZYMY SOBIE ABY KTOKOLWIEK TO PRÓBOWAŁ UPOLITYCZNIAĆ LUB PODPINAĆ POD JAKIEKOLWIEK UGRUPOWANIE POLITYCZNE.
Ciebie nie było przy żadnej z tych akcji, nie byłeś na ani jednym spotkaniu. W żaden sposób nam nie pomogłeś.
Po prostu nie istniałeś.
A teraz próbujesz wmawiać ludziom że to inicjatywa KN-u?

Bo to że jeden powtarzam JEDEN ( a było nas pięciu)!!! z naszych kolegów postanowił startować na radnego, nie zmienia niczego. Bo cała reszta z nas nie ma żadnych aspiracji politycznych.
Jego prawo i jego sprawa, osobiście życze mu z całego serca żeby się dostał do rady.
Bo całą swoją kilkunastoletnią działalnością na stadionie, i poza nim zasłużył na zaufanie.
Mało tego, mam nadzieje że każdy kogo znamy z wyjazdów, z meczy na K47 i z działalności na rzecz klubu i kibiców, dostanie oficjalne poparcie. Bez względu na to z jakich list wyborczych będzie startował.
Im więcej radnych wiernych klubowi tym lepiej, bo wiem że nadciągają ciężkie czasy.
Tu nie ma miejsca na podziały.

Z mojej strony over.


Ad vocem do Twoich insynuacji. To, że nie byłem na spotkaniu w sprawie projektu i manifestacji to nie znaczy, że w tym nie uczestniczyłem! Za trudne to dla Ciebie do zrozumienia? Byłem na manifestacji, bo popieram budowę nowego stadionu. Głosowałem za projektem jak i moja cała rodzina oraz znajomi, więc nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Dzięki takim ludziom jak ja oraz wielu innym ten projekt miał szansę wygrać i wygrał. A to, że to wymyśliłeś i koordynowałeś to chwała Ci za to. Ale nie obrażaj kogoś kogo nie znasz i nie wiesz co zrobiłem i robię dla Sandecji!Zapytaj Radziufana jak nie wierzysz. Jestem od ponad 20 - tu lat z Sandecją od meczów na Starcie, K47 , Niecieczy i czasami wyjazdów. Poczytaj posty jak namawiałem ludzi do głosowania i jak żyłem tą akcją. Ochłoń troszkę. Tyle więcej nie będę się w tym temacie wypowiadał. Mam nadzieję, że do Rady Miasta wejdzie jak najwięcej młodych, zdolnych i kompetentnych ludzi nie tylko walczących o Sandecję ,ale też o wszystkie inne ważne rzeczy dla wszystkich mieszkańców.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 25