Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 12:33   

Wymieniajcie argumenty a polityka jest jak suka ważne by nas tu nie podzieliła więc jak się tu udzielać nie będę bo najchętniej wszystkich bym powywoził na taczkach .

Jaka będzie wasza decyzja tak zagłosuję czy będzie mi się podobać czy nie bo tutaj musimy przy urnach mówić jednym głosem. Oczywiście w rodzinnym gronie będę namawiał do oddania głosu na daną osobę i mam nadzieje ze każdy zrobi tak samo mimo ze jego ego będzie boleć .

I jeszcze raz napisze jak wyżej nie dajcie się dzielić wymieniajcie swoje argumenty ale z dystansem i zrozumieniem dla drugiej strony .

W ostatecznym poście przy zamknięciu tematu dajcie znać co i jak i dla czego jest taka decyzja
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 14:32   

@Nuncjusz...Decyzję każdy podejmie z osobna. Środowisko kibiców, czyli każdy z nas ma swoje określone preferencje wyborcze i przy tym zostańmy. Każdy może przekonywać, proponować, ale nikt nie może Ci narzucić, kazać, aby ślepo zagłosować bo ktoś tak powiedział. Sądeczanie nie gęsi i swój rozum mają...tak retuszując lekko oryginalne przysłowie :)
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 17:02   

Nie patrzcie tylko na Sandecję ale również na miasto. Jeżeli miasto się będzie rozwijać to Sandecja też będzie szła do przodu :)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
szymon_YG
Young-Group '04

Dołączył: 01 Paź 2005
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 18:12   

W związku ze zbliżającymi się wyborami postanowiliśmy zadać kandydatom na fotel prezydenta miasta dwa pytania dotyczące budowy stadionu miejskiego i dalszego funkcjonowania klubu sportowego Sandecja.

Pytania zostały wysłane tylko do tych kandytatów co do których nie mamy pewności dotyczących ich wizji w tych zagadnieniach.
Oto treść pytania jakie zadaliśmy;

W związku z zbliżającymi się wyborami samorządowymi Stowarzyszenie Kibiców Sandecji zwraca się z uprzejmą prośbą o oficjalne ustosunkowanie się Pana/Pani do następujących kwestii:
-W jakiej formie (w szczególności pojemność), w jakim terminie (czy brane jest pod uwagę etapowanie) oraz z jakich funduszy powinno się według Pana/Pani wybudować stadion miejski w Nowym Sączu?
-Jaki ma Pan/Pani plan na dalsze funkcjonowanie oraz finansowanie spółki akcyjnej Sandecja S.A. będącej właścicielem sekcji piłkarskiej oraz Akademii Sandecja?

Jednoczeście poprosiliśmy o udzielenie odpowiedzi do piątku, gdyż
w sobote mamy zamiar opublikować je na naszych stronach internetowych.
Czasu może niewiele, ale wyszliśmy z założenia że przy tak istotnym i dla wielu również drażliwym temacie jakim jest budowa stadionu i dalsze zasady na jakich ma funkcjonować klub, że kandydaci musieli pracować już wcześniej i mają już opracowaną swoją wizje.

Żeby uniknąć pomówień że któryś z kandytatów jest przez nas forowany,
Wszystkie odpowiedzi zostaną opublikowane w tym samym czasie.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 20:35   

BRAWO!! Ale dlaczego nie do wszystkich? Do których mamy pewność? Jaką pewność?
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 20:59   

Niektórzy kandydaci się już jasno wypowiedzieli, więc po co dwa razy pytać o to samo?
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 21:06   

O których kandydatów konkretnie chodzi, którzy się jasno zdeklarowali ?. Gdzie jest taka informacja, zwłaszcza chodzi mi tu o dalsze finansowanie Sandecji z budżetu miasta i ewentualne poszukiwanie przez władze miasta chętnych na kupno akcji klubu i czy w ogóle będą chcieli sprzedać większość udziałów ?, bo raczej nikt z biznesmenów, który by chciał poważnie zainwestować w klub nie pozwoli sobie na to, żeby miasto miało większość udziałów i miało decydujący głos w każdej sprawie dotyczącej klubu.
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 21:17   

Chociażby żeby wszystko było w jednym miejscu. Żeby wszyscy mieli równy dostęp do wypowiedzi, a nie musieli szukać po necie co kto gdzieś tam kiedyś powiedział/obiecał.

Ja np nie wiem. Coś ktoś gdzieś tam powiedział i to przyjmujemy za pewnik a od innych wymagamy ustosunkowania się pisemnie? Pewnie każdy z kandydatów coś na ten temat wspomniał.

Poznajmy oficjalne stanowiska wszystkich kandydatów w wiadomej sprawie, w jednym miejscu.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 21:21   

I poznacie w sobote. W jednym miejscu, w kolejności alfabetycznej
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 09:35   

bardzo dobra inicjatywa SKS! też bym jednak wysłał owo zapytanie do wszystkich bo wiadomo, że jakiś kandydat mógł zmienić zdanie od momentu składania pierwotnej deklaracji:) a poza tym niech każdy ma równe szanse się upublicznić.
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 11:10   

Hehehe teraz już nie będzie wykręcania się bo wszystko będzie na papierze :-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 18:26   

Rummek napisał/a:
bardzo dobra inicjatywa SKS! też bym jednak wysłał owo zapytanie do wszystkich bo wiadomo, że jakiś kandydat mógł zmienić zdanie od momentu składania pierwotnej deklaracji:) a poza tym niech każdy ma równe szanse się upublicznić.


Zmiana zdania tuż przed wyborami? No proszę Cie, nie interesują mnie obietnice kogoś kto w zależności od koniunktury zmienia zdanie co kwartał. Tu w zasadzie jest pewność że zmieni zdanie znowu (jeśli wygra )
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 10:32   

rudeboyz napisał/a:
Rummek napisał/a:
bardzo dobra inicjatywa SKS! też bym jednak wysłał owo zapytanie do wszystkich bo wiadomo, że jakiś kandydat mógł zmienić zdanie od momentu składania pierwotnej deklaracji:) a poza tym niech każdy ma równe szanse się upublicznić.


Zmiana zdania tuż przed wyborami? No proszę Cie, nie interesują mnie obietnice kogoś kto w zależności od koniunktury zmienia zdanie co kwartał. Tu w zasadzie jest pewność że zmieni zdanie znowu (jeśli wygra )


Widzę, że nie wyczułeś tony ironii w moim wpisie. A przecież są kandydaci, którzy jakiś czas temu w bardzo okrojony sposób chcieli dzielić pieniądze na sport w NS i dla których bynajmniej nie Sandecja jest wiodącym klubem w mieście. Dlatego dobrze byłoby aby teraz wszyscy określili się w tym temacie, a wnioski każdy będzie mógł sobie wyciągnąć sam.

Naprawdę chciałbym usłyszeć lub przeczytać co punkt po punkcie mają w planie zrobić Zegzda, Handzel, Głuc i ta nieszczęsna Mularczykowa. Ale obawiam się, że konkretów wielkich od nikogo nie usłyszymy.

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2018 11:22 ]
A czy osoby, które kandydują do Rady Miasta spośród kibiców, a których nie będę wymieniał z nazwiska nie mają nic do powiedzenia w tym temacie? dlaczego siedzą cicho, dlaczego nie chcą wypowiedzieć się, zająć jakiegoś stanowiska albo po prostu wyjść przed szereg nas tutaj dywagujących... Wszak to oni powinni wiedzieć po co kandydują i z jakim konkretnym programem do zrealizowania i na czym ten program się opiera.
Mrzonki?
To na jakim forum oni chcą zaistnieć???
Do róży różańcowej już chyba się nie zapiszą bo tam wszystkie miejsca zajęła Mularczykowa.
Panowie pokażcie, że macie jakieś jaja!
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 12:18   

Rummek napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
Rummek napisał/a:
bardzo dobra inicjatywa SKS! też bym jednak wysłał owo zapytanie do wszystkich bo wiadomo, że jakiś kandydat mógł zmienić zdanie od momentu składania pierwotnej deklaracji:) a poza tym niech każdy ma równe szanse się upublicznić.


Zmiana zdania tuż przed wyborami? No proszę Cie, nie interesują mnie obietnice kogoś kto w zależności od koniunktury zmienia zdanie co kwartał. Tu w zasadzie jest pewność że zmieni zdanie znowu (jeśli wygra )


Widzę, że nie wyczułeś tony ironii w moim wpisie. A przecież są kandydaci, którzy jakiś czas temu w bardzo okrojony sposób chcieli dzielić pieniądze na sport w NS i dla których bynajmniej nie Sandecja jest wiodącym klubem w mieście. Dlatego dobrze byłoby aby teraz wszyscy określili się w tym temacie, a wnioski każdy będzie mógł sobie wyciągnąć sam.

Naprawdę chciałbym usłyszeć lub przeczytać co punkt po punkcie mają w planie zrobić Zegzda, Handzel, Głuc i ta nieszczęsna Mularczykowa. Ale obawiam się, że konkretów wielkich od nikogo nie usłyszymy.

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2018 11:22 ]
A czy osoby, które kandydują do Rady Miasta spośród kibiców, a których nie będę wymieniał z nazwiska nie mają nic do powiedzenia w tym temacie? dlaczego siedzą cicho, dlaczego nie chcą wypowiedzieć się, zająć jakiegoś stanowiska albo po prostu wyjść przed szereg nas tutaj dywagujących... Wszak to oni powinni wiedzieć po co kandydują i z jakim konkretnym programem do zrealizowania i na czym ten program się opiera.
Mrzonki?
To na jakim forum oni chcą zaistnieć???
Do róży różańcowej już chyba się nie zapiszą bo tam wszystkie miejsca zajęła Mularczykowa.
Panowie pokażcie, że macie jakieś jaja!


Ja na ich miejscu też bym się nie udzielał, z szacunku dla samego siebie i użytkowników.
Może mają na tyle przyzwoistości żeby nie traktować forum jako trampoliny wyborczej.?
Ktoś od wielu, wielu lat jest na K47 regularnie jeździ na wyjazdy, od lat działa w Stowarzyszeniu i jest na maxa zangażowany w to co robi, nie odczuwa takiej potrzeby i nie musi szukać ani głosów, ani poklasku na forum.
Skoro jest doskonale znany to może,mu tyle wystarcza? A moźe po prostu nie chcą pajacować i wdawać się w pyskówki ?
Jestem święcie przekonany że gdyby nie dostali jednoznaczego oświadczenia że stadion powstanie w takiej formie o jaką walczyliśmy, to by nie zdecydowali się startować.
Resaumując nie każdy uważa że forum, jest niezbędne do tego żeby zaistnieć.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 14:38   

rudeboyz napisał/a:
Rummek napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
Rummek napisał/a:
bardzo dobra inicjatywa SKS! też bym jednak wysłał owo zapytanie do wszystkich bo wiadomo, że jakiś kandydat mógł zmienić zdanie od momentu składania pierwotnej deklaracji:) a poza tym niech każdy ma równe szanse się upublicznić.


Zmiana zdania tuż przed wyborami? No proszę Cie, nie interesują mnie obietnice kogoś kto w zależności od koniunktury zmienia zdanie co kwartał. Tu w zasadzie jest pewność że zmieni zdanie znowu (jeśli wygra )


Widzę, że nie wyczułeś tony ironii w moim wpisie. A przecież są kandydaci, którzy jakiś czas temu w bardzo okrojony sposób chcieli dzielić pieniądze na sport w NS i dla których bynajmniej nie Sandecja jest wiodącym klubem w mieście. Dlatego dobrze byłoby aby teraz wszyscy określili się w tym temacie, a wnioski każdy będzie mógł sobie wyciągnąć sam.

Naprawdę chciałbym usłyszeć lub przeczytać co punkt po punkcie mają w planie zrobić Zegzda, Handzel, Głuc i ta nieszczęsna Mularczykowa. Ale obawiam się, że konkretów wielkich od nikogo nie usłyszymy.

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2018 11:22 ]
A czy osoby, które kandydują do Rady Miasta spośród kibiców, a których nie będę wymieniał z nazwiska nie mają nic do powiedzenia w tym temacie? dlaczego siedzą cicho, dlaczego nie chcą wypowiedzieć się, zająć jakiegoś stanowiska albo po prostu wyjść przed szereg nas tutaj dywagujących... Wszak to oni powinni wiedzieć po co kandydują i z jakim konkretnym programem do zrealizowania i na czym ten program się opiera.
Mrzonki?
To na jakim forum oni chcą zaistnieć???
Do róży różańcowej już chyba się nie zapiszą bo tam wszystkie miejsca zajęła Mularczykowa.
Panowie pokażcie, że macie jakieś jaja!


Ja na ich miejscu też bym się nie udzielał, z szacunku dla samego siebie i użytkowników.
Może mają na tyle przyzwoistości żeby nie traktować forum jako trampoliny wyborczej.?
Ktoś od wielu, wielu lat jest na K47 regularnie jeździ na wyjazdy, od lat działa w Stowarzyszeniu i jest na maxa zangażowany w to co robi, nie odczuwa takiej potrzeby i nie musi szukać ani głosów, ani poklasku na forum.
Skoro jest doskonale znany to może,mu tyle wystarcza? A moźe po prostu nie chcą pajacować i wdawać się w pyskówki ?
Jestem święcie przekonany że gdyby nie dostali jednoznaczego oświadczenia że stadion powstanie w takiej formie o jaką walczyliśmy, to by nie zdecydowali się startować.
Resaumując nie każdy uważa że forum, jest niezbędne do tego żeby zaistnieć.


Nie wydaje mi się żeby kandydowali tylko ze względu na stadion.
dział nie został założony do zaistnienia tylko do wymiany opnii pogladow itp.
ale tak jak napisałeś, może po prostu nie chcą się przekrzykiwać, kłócic itp.
Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 25