Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 19:43   

taka zamiana...moze niech zacznie od ratusza albo tą komunikację wprowadzi a potem zmienia cos co zaczelo hulac dosc dobrze.
trudno zeby dla Ciebie brzmialo dziwnie...
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Paź 02, 2018 21:31   

radziufan napisał/a:

Tak, Handzel mial kogos na jego miejsce, ale przekonal sie do TM


Tjaaa. Był gdzieś jakiś wywiad, cokolwiek, by pomysłowy Ludomir potwierdził że sie do Tomka przekonał ? :)

Na tą chwilę nie widzę nikogo na miejsce TM, bo i po co zmieniac coś co bardzo dobrze funkcjonuje , no chyba że LH wyskoczy z jakimś "Abramowiczem" w co szczerze wątpię...
Przez 3 miesiące zrobiono wiecej niz przez te wszystkie lata w których w klubie rzadzili nieudacznicy i trutnie ośmieszające Sandecje na kazdym kroku...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Paź 03, 2018 21:40   

LH to widzi i dlatego w razie wygranej nie ruszy TM
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Paź 04, 2018 11:51   

rudeboyz napisał/a:
hanys napisał/a:
oj tam oj tam ;)
generalnie ta dyskusje fajnie się czyta, bo są osoby które mają wiedzę i potrafią się wypowiedzieć sypiąc jakimiś tam faktami i sa przygotoewane do rozmowy.
ale tak jak napisałem wcześniej,kazdy będzie bronil tego co uważa za słuszne
I tak jak Ty uważasz ze słuszne jest wyjebanie ratusza poprzez zagłosowanie na LH inni będą uważać że nie jest to słuszny wybór ze względu na jego znikanie i nic nie robienie przez 4 lata
Pozdro


Wywalenie ratusza to nie tylko LH, z jeszcze większym hukiem zrobi to Iwona Mularczyk.
I moim zdaniem ona jest również bardzo dobrym kandydatem, a sporo osób startujących z jej list, jest bardzo mocno związana z Sandecją i zadba o interesy klubu.


Samo pozbycie się jakiegoś "mitycznego układu" nie powinno być zadaniem nadrzednym dla przyszłego prezydenta. Najważniejsi ludzie w ratuszu sami znikną, niezaleznie kto wygra. No moze przy Głucu nie bedzie to az tak spektakularne.

Dzis, po pogotowiu, także numer 997, przeniesiono do Krakowa. Nie zebym był jakims orędownikiem, centrali wszystkiego w Sączu, ale jakas obietnica PiS o pogotowie była.
PiS mnie wkurzył ostatnimi trzema latami, tutaj w Nowym Saczu. nic co obiecali nie zrobili.

Sądeczanka to jakaś parodia obietnic, ile można obiecywać?
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Czw Paź 04, 2018 22:38   

dzisiejsza "debata"
https://www.dts24.pl/debata-prezydencka/

temat Sandecji od 50 minuty - w zasadzie każdy zapowiedział, że miasto wybuduje. Jedynie Mularczykowa chce aby znaleźli się ludzie, którzy ten stadion wybudują....sick! ciekawe skąd wziąć takich ludzi???

ciekawie zrobiło się w turze pytań wzajemnych - jak ktoś ma oczy i dobry słuch to wnioski nasuwają się same. Bo w pierwszej części tj do tejże 50 minuty odpowiedzi na pytania padały raczej spodziewane i nie mieli problemów wyartykułowaniem swoich racji.

Trudniejsze zadanie czekało na kandydatów jak pisałem w turze pytań wzajemnych - ale z drugiej strony zrobiło się ciekawiej i bardziej przypominało to debatę.
[Profil] [PM]
 
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Pią Paź 05, 2018 22:09   

Nie chce sie wpierd... ale na serio sądzicie że PIS odpuści Nowy Sącz? ( znów zadecyduje kilkaset głosów ) :))
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 15:10   

syfon12 napisał/a:
Nie chce sie wpierd... ale na serio sądzicie że PIS odpuści Nowy Sącz? ( znów zadecyduje kilkaset głosów ) :))


Nie odpuści. Dzisiaj lub jutro ma być Prezes Kaczyński.


Pytanie brzmi czy my odpuścimy Nowy Sącz i oddamy go na kolejne lata pod rządy PiS-u czy wybierzemy inną opcję ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
kozins1

Dołączył: 03 Mar 2010
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 13:31   

Radziu mam pytanie do Pana Handzla , czy mógłbyś zapytać i odpowiedzieć, a mianowicie zakładając czysto teoretycznie jeśli przeszedłby do 2tury i ktoś z dwójki Głuc lub Gwiżdż zaproponuje mu tzw. oddanie swojego elektoratu w zamian za wiceprezydenta. Co zrobi?? Przyjmie propozycje czy odmówi?? Pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 20:10   

kozins1 napisał/a:
Radziu mam pytanie do Pana Handzla , czy mógłbyś zapytać i odpowiedzieć, a mianowicie zakładając czysto teoretycznie jeśli przeszedłby do 2tury i ktoś z dwójki Głuc lub Gwiżdż zaproponuje mu tzw. oddanie swojego elektoratu w zamian za wiceprezydenta. Co zrobi?? Przyjmie propozycje czy odmówi?? Pozdrawiam


cytuję "Odmówię"
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 08:58   

https://www.facebook.com/...241544222584134

Lojalka opozycjonisty Gwiżdża. Zapraszam do lektury i refleksji.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 09:13   

ps. Gwizdek:D
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 10:58   

Czy kiedykolwiek w tym mieście odbędzie się prawdziwa rozmowa o przyszłości miasta? O pomysłach i kierunkach rozwoju, o współpracy między ludźmi i tworzeniu dobrych projektów? Wywlekanie bzdur i jeszcze pisanie o "donoszeniu" w tym przypadku to jest jak mocny cios w inteligencje ludzi.

Pan Adamczyk to musi mieć smutne życie. Wieczne procesy sądowe, wyciąganie brudów. Czy ten Pan kiedyś cokolwiek zbudował? Przykre to.

PS. A przecież potrafimy współdziałać - wspaniały projekt kibiców dot. muzeum Sandecji. Zaangażowanie środowiska kibicowskiego, prywatnych osób i instytucji kultury. Da się?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 12:24   

Masahiko napisał/a:
Czy kiedykolwiek w tym mieście odbędzie się prawdziwa rozmowa o przyszłości miasta? O pomysłach i kierunkach rozwoju, o współpracy między ludźmi i tworzeniu dobrych projektów? Wywlekanie bzdur i jeszcze pisanie o "donoszeniu" w tym przypadku to jest jak mocny cios w inteligencje ludzi.


Dla jednych bzdura, dla innych problem, jeszcze dla innych atut..
Jak dla mnie to takie osoby powinny zniknąć z życia publicznego.
Nie wiem kto dysponował ,,kwitem” na Gwiżdża i też nie wiem czy nie wywierał na niego ,,nacisku”.
Najmocniejszym ciosem w inteligencje ludzi jest twierdzenie nic się nie stało.
Adamczyk nie ma życia? Przytocze Kazika Staszewskiego-,, widze to co widze, i wogóle się nie wstydze niech się wstydzi, ten co robi nie ten co widzi”

[ Dodano: Wto Paź 09, 2018 13:43 ]
Dodam że sam fakt podpisania lojalki jest mało istotny.
Istotne jest to że się do tego publicznie nie przyznał, bo często lojlka była pierwszym krokiem do podpisania kolejnych dokumentów, tym razem już o współpracy z SB.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 15:51   

rudeboyz napisał/a:

Dla jednych bzdura, dla innych problem, jeszcze dla innych atut..
Jak dla mnie to takie osoby powinny zniknąć z życia publicznego.
Nie wiem kto dysponował ,,kwitem” na Gwiżdża i też nie wiem czy nie wywierał na niego ,,nacisku”.
Najmocniejszym ciosem w inteligencje ludzi jest twierdzenie nic się nie stało.



No póki co nic się właściwie nie stało. Raz że mówimy o jakimś starym i mocno zapleśniałym kotlecie odgrzewanym wyjątkowo w kampanii wyborczej, a dwa że nie mamy ani odpowiedzi samego zainteresowanego, ani żadnych dokumentów które wskazywałaby na współpracę Pana Gwiżdża. No przecież ktoś ewidentnie to trzymał na czas kampanii. Można zapytać kto ostatnio najwięcej obrywał od obecnego wiceprezydenta oraz z kim ostatnio Panu Adamczykowi najbliżej. Ja już mam pewne wnioski ;)


rudeboyz napisał/a:
Adamczyk nie ma życia? Przytocze Kazika Staszewskiego-,, widze to co widze, i wogóle się nie wstydze niech się wstydzi, ten co robi nie ten co widzi”


Napisałem że ma smutne życie, a nie że nie ma życia. Ciągle jeszcze w służbie społeczeństwu wyszukuje poukrywanych komunistów, sporo się procesuje. Szkoda bo to przecież fantastyczny fotograf.

rudeboyz napisał/a:
[ Dodano: Wto Paź 09, 2018 13:43 ]
Dodam że sam fakt podpisania lojalki jest mało istotny.
Istotne jest to że się do tego publicznie nie przyznał, bo często lojlka była pierwszym krokiem do podpisania kolejnych dokumentów, tym razem już o współpracy z SB.


Była pierwszym krokiem lub nie była. Z tego świstka za dużo nie można raczej wnioskować ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 16:24   

Masahiko,
Miał 28 lat żeby powiedzieć że w grudniu 1980 roku był aresztowany, i podpisał tą lojalke.
Nie zrobił tego. Gdyby był uczciwym człowiekiem, to powiedział ,,tak podpisałem,wielu innych też podpisało, byłem przestraszony i zaszczuty, uległem..”
Możliwe że ,,poszedł dalej” .
Przez ten czas cały czas sprawował funkcje publiczne. Nie ma we mnie dla niego sentymentu. Zataił jedno, podejrzewam że zataił wiele, wiele więcej.
Jego czas minął.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 25