Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
WIERNYKKS

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 20:51   

W Nowym Sączu nie ma ludzi z wykształceniem i zdolnych trzeba ściągać ze wsi 😂😂
Gratulacje wyboru naprawdę stołki są obstawianie zajebistymi osobami.
_________________
WALCZYC,CHAROWAC SANDECJA
MUSI PANOWAC!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 09:15   

Byli i sa tutaj tacy, którzy twierdzą żę Handzel i jego świta to dobra zmiana, zobaczymy za 5 lat i wtedy będzie można ocenić.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 10:44   

hanys napisał/a:
Byli i sa tutaj tacy, którzy twierdzą żę Handzel i jego świta to dobra zmiana, zobaczymy za 5 lat i wtedy będzie można ocenić.


Myślę że oceniać będzie można wcześniej, ale zdecydowanie trzeba dać im czas :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 19:43   

WIERNYKKS napisał/a:
W Nowym Sączu nie ma ludzi z wykształceniem i zdolnych trzeba ściągać ze wsi 😂😂


Kogo masz na myśli?
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Sro Sty 09, 2019 11:02   

www.megachem.pl, a ja mam nadzieję, że pozostaniesz czynnie na forum i czasem jakieś "newsy" z pierwszej ręki dostaniemy, a czasem odpowiedzi na trudne pytania. Powodzenia.
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Sty 09, 2019 16:37   

Dzięki. Dla mnie nic się nie zmienia. Jak będę miał jakieś informacje, to będę dawał znać. Na tę chwilę nic nowego się nie wydarzyło.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 19:15   

Kuba, teraz 70% forumowiczow sledzi Cie i patrzy na kazdy konkurs na prace w UM - wyszukujac Twojego nazwiska :) hahahah

A jakieś 10% szuka na Ciebie haków :) Na miescie juz kraza plotki o zdjęciu twoim jako Adasia :P Podobno chcą do Faktu wysłac hahahahahahaha


A 20% - normalnych - KIBICUJE CI W TEJ SŁUŻBIE - i cieszy sie, ze ktos z Sandecji jest w Radzie Miasta :)


Powodzenia
Mam nadzieje, że godnie będziesz nasz reprezentował :)
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 07:09   

czy jest już cokolwiek zaczęte w sprawie rewitalizacji ulicy Wąskiej??
Bo to miała być pierwsza decyzja LH
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Sty 22, 2019 09:18   

A ja mam z kolei pytanie do Kolegi Rudeboyz w tej sprawie. O co dokładnie chodzi?

Cytat:
30 mln to raz (perfidia polegała na tym, że doskonale wiedzieli że nie rozpoczną budowy, a wzięli 30 mln, radni tylko ze wzgledu na budowe stadionu to przegłosowali) a dwa to Tuż przed wyborami w zamian za troche nieużytków rolnych, które wniosła do majątku gmina Korzenna, miasto całkowicie straciło kontrole, nad wodociągami.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
WIERNYKKS

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Wto Sty 22, 2019 10:55   

https://miastons.pl/nowy-sacz/nowy-dyrektor-biura-poselskiego-piotra-naimskiego/

Kolega uzyskał awans Gratulacje 😀😀
_________________
WALCZYC,CHAROWAC SANDECJA
MUSI PANOWAC!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004

Wysłany: Sro Sty 23, 2019 20:02   

http://sadeczanin.info/wi...cji-sieci-szkol

mam nadzieje, że LH odbije się ten pomysł czkawką.
Sorki Kuba, ale po dzisiejszym spotkaniu z rodzicami wychodzą nowe fakty jak to zostało wszystko rozegrane i niestety ale jest to żałosne.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Sty 23, 2019 23:25   

Od 1 września nie licząc naboru do klasy 1, w szkole zostanie w łącznie 4 klasach 59 dzieci. Gdyby nabór był mega hiper trafiło nawet 50 dzieci, to dalej masz 109 dzieci. To lepiej je przenieść o te 150m do SP2, a starać się odtworzyć SP1 w budynku po Sp19 na Millenium, gdzie w SP7 i SP8 jest bardzo dużo dzieciaków. Na Millenium masz rejon z potencjałem- blokowisko, nie to co w Rynku i okolicach, masz normalną salę sportową, boiska, place zabaw. Jest też bezpieczniej- nie ma takich ruchliwych dróg wokół. Do budynku po SP1 przenieść Sybiraków.
Dawid sorry- nie mieszkasz w NS ;-)
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004

Wysłany: Czw Sty 24, 2019 08:25   

Kuba, moje stanowisko znasz bo rozmawialiśmy, ale podjąłem dyskusję bo oglądając briefing, będąc na spotkaniu z rodzicami wychodzą różne fakty.
Piszesz o odtworzeniu SP1 na Millenium, to pierwsze słyszę, pomysł nie jest zły, warty przemyślenia.
Najsmieszniejsze w tym jest to, że teraz dwójka chętnie przyjmie wszystkich z SP1, ale we wrześniu jakos nie mogla.
Szkoła generalnie jest otwarta dopiero drugi rok, nie prowadzono naboru do wszystkich klas, bo w szkole było/jest gimnazjum i nie chciano mieszac dzieciaków (najmłodsi maja zajecia na dole, reszta u góry)
NIe uwzględniono tego, że rodzice celowo nie posyłali dzieci do 2 bo nie chcieli i po zerówce zabierali dzieci do 1, a chłopaka o którym rozmawialiśmy wręcz się pozbyto.
Pani Belska nie wiedziała nawet, że szkoła została przystosowana dla najmłodszych.
Szukacie oszczędności (mówię o KN) nie licząc się z dziećmi, z tym, że szkoła powinna być komfortowa dla ucznia, pytanie czy lepiej się uczyć w klasie 27 os gdzie nauczycielka nie daje rady ogarnąć wszystkich , czy lepiej w kilkunastoosobowej klasie na jedna zmianę, gdzie dziecko może zjeść obiad w spokoju, a nie na przerwie bo zaraz idzie na lekcje żeby o 15:30 skończyć zajęcia. Dzieci się do szkoły przyzwyczaiły, do otoczenia, nauczycieli
Dlaczego nie odciążyć szkoły nr 2 i klas nie przenieść do 1, tylko dopychać ??
Z akcją wyskoczono wg wielu osob celowo w ferie, gdy duża część osób jest na urlopach i nie mogła zareagować.
Rodzice, którzy byli wczoraj na zebraniu, kategorycznie sprzeciwiają się zlikwidowania szkoły i przeniesienia dzieci do 2.
Co ma być to będzie, zadecyduje rada.

Kuba ja nie mieszkam, ale rodzina która głosowała na LH mieszka :)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Sty 24, 2019 14:59   

Nie ma co, same wspaniałe pomysły nam serwuje LH. Ja proponuję jednak kupić te ziemię za 20 mln i wybudować tam super szkole połączona z ratuszem i stadionem ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 11:16   

Dziękuję wszystkim za gratulacje i dobre słowo. :-) WB
pozdro.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 26