Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Nie Sty 27, 2019 12:18   

GDZIE DARMOWE PARKOWANIE ;) ??????????

[ Dodano: Pią Lut 01, 2019 19:21 ]
Moje zapytanie bez odpowiedzi :)

[ Dodano: Czw Lut 07, 2019 17:27 ]
Do rzeczy :) Skoro głosowałem na LH i przekonałem na głos 90% swojej rodziny, narażajac się na wyklęcie przez pozostale 10% - co z moimi pytaniami ?
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
WIERNYKKS

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 17:06   

A to co wyprawiaja że stadionem petycję do premiera to żenujące że oddałem głos na nich

Totalna porażka i kompromitacja zwala ja winę na wszystko.
_________________
WALCZYC,CHAROWAC SANDECJA
MUSI PANOWAC!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 19:03   

Jeszcze nie czas żeby oceniać więc przestańcie narzekać....Zaniedbania kilkuletnie chcecie nadrobić w ekspresowym tempie? Co do listu to co złego w tym, że prezydent wysłał petycję do premiera?? Lobbować trzeba wszędzie gdzie się da i przypominać co niektórym kandydatom jak to bardzo kochali przed wyborami Sandecję
_________________

[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 23:20   

Trudno nie zwalac winę, gdy ma się "pomysły" i są blokowane. A te 100 baniek się samo nie znajdzie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
adriano101999

Dołączył: 10 Cze 2012
Wysłany: Pią Lut 15, 2019 12:01   

WIERNYKKS napisał/a:
A to co wyprawiaja że stadionem petycję do premiera to żenujące że oddałem głos na nich

Totalna porażka i kompromitacja zwala ja winę na wszystko.


Próbowac trzeba na wszelkie możliwe sposoby wiec nie rozumiem co w tym złego, myslisz że kase da sie wyczarowac od tak tym bardziej 100 milionów ? http://sportdziennik.pl/r...now-na-stadion/ tutaj przykład Raków dostał 10 milionów dofinansowania... Jak mają nie zwalać winy skoro cały czas "komus" się nie podobają pomysły prezydenta.

Co do parkingów dajcie czas , to raptem 3 miesiace nic nie dzieję sie tak syzbko tym bardziej że prezydent finanse zastał w trudnym stanie wiec ma ciezki orzech do zgryzienia, przypomnę że kadencja trwa 5 lat. Pozdrawiam
_________________
Sądecki Klub to KKS...!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Nie Lut 17, 2019 23:06   

Ja tam fanem nie jestem. Ale zaniedbania 3 kadencji władzy, będą wymagały długiego czasu napraw, i wielu wyrzeczeń zanim coś na prawdę zacznie się dziać. Do tego walka o odzyskanie władzy, i chęć pokazania kto tak naprawdę rządzi nie pomoże. Kto by to nie był... A Wy tu już o darmowych parkingach. Ludzie, parkingi to będą drożeć, bo miasto musi szukać środków do budżetu. Wystarczyło się troche zastanowić i już przed wyborami wiadomo było że to populizm. Optymalizowanie kosztów, i szukanie dodatkowych przychodów. To są cele na już. Nie podobają się pomysły "kupić sprzedać i zarobić", to będzie likwidowanie szkół i podwyżki opłat. Life is brutal. Musimy mieć pewną świadomość, bo zaraz znowu ktoś na piękne słówka uwiedzie elektorat.
I nie sądzę że najpilniejszą inwestycją w mieście jest stadion. Niestety serce by chciało, ale rozum mówi że są pilniejsze potrzeby. Niestety.
Osobną kwestią są intencje ii powiązania. Po owocach ich poznamy. Ale tak za 10 lat może.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Pon Lut 18, 2019 05:38   

Nikogo to nie obchodzi, obiecał darmowa komunikację i parkingi, twierdził, że stadion to priorytet. Co mnie obchodzi że to populizm? Jeśli nie ma na to kasy to niech płaci z własnego portfela, skoro od razu wiedział, że to populizm.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Lut 18, 2019 17:07   

Karta nowosądeczanina wejdzie w życie najprawdopodobniej 1 stycznia 2020 roku. Trwa reorganizacja urzędu miasta, pewnych rzeczy nie da się wprowadzić od tak. Obietnice wyborcze są do zrealizowania w ciągu 5 lat. Nie 3 miesięcy.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Lut 18, 2019 18:01   

www.megachem.pl napisał/a:
Karta nowosądeczanina wejdzie w życie najprawdopodobniej 1 stycznia 2020 roku.


Jaki będzie zakres działania tej karty? Darmowa komunikacja, parkingi, lekcje pływania i rehabilitacja dla niepełnosprawnych - to kojarzę z kampanii. Cos jeszcze planujecie?


www.megachem.pl napisał/a:
Trwa reorganizacja urzędu miasta, pewnych rzeczy nie da się wprowadzić od tak. Obietnice wyborcze są do zrealizowania w ciągu 5 lat. Nie 3 miesięcy.


Nie ma sie co przejmować narzekaniami. Macie dużo czasu, a pewne działania wymagają przemyślenia i przeanalizowania. Zwłaszcza że zbyt dużego pola manewru budżet Wam nie zostawia...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Pon Lut 18, 2019 18:18   

www.megachem.pl napisał/a:
Karta nowosądeczanina wejdzie w życie najprawdopodobniej 1 stycznia 2020 roku. Trwa reorganizacja urzędu miasta, pewnych rzeczy nie da się wprowadzić od tak. Obietnice wyborcze są do zrealizowania w ciągu 5 lat. Nie 3 miesięcy.


Na realizacje obietnic Pana Prezydenta to 10 lal nie wystarczy , ale trzymam kciuki żeby się udało .
Odnośnie stadiony warto posłuchać co druga strona mówi
https://www.ntvsadecka.pl...sla-arkadiusza-
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Lut 18, 2019 19:50   

a ja się pytam co z ulica Wąską??

Miała to być pierwsza decyzja LH a zamiast tego mieliśmy np likwidacje szkoły i ośrodków i czystki.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Lut 18, 2019 20:43   

hanys napisał/a:
a ja się pytam co z ulica Wąską??

Miała to być pierwsza decyzja LH a zamiast tego mieliśmy np likwidacje szkoły i ośrodków i czystki.


będzie Szeroka :D

sorki nie mogłem się powstrzymać
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 06:50   

radziufan napisał/a:
hanys napisał/a:
a ja się pytam co z ulica Wąską??

Miała to być pierwsza decyzja LH a zamiast tego mieliśmy np likwidacje szkoły i ośrodków i czystki.


będzie Szeroka :D

sorki nie mogłem się powstrzymać


W sumie przydałoby się ;)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 07:11   

Ulicę Szeroką to masz Dawidzie w stolicy swojej gminy- Chełmcu ;-) Zrobienie remontu drogi, wymaga prac projektowych, ewentualnej wymiany infrastruktury która znajduje się w ziemi, to nie takie hop siup. Wąska będzie zrobiona.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 08:29   

www.megachem.pl napisał/a:
Ulicę Szeroką to masz Dawidzie w stolicy swojej gminy- Chełmcu ;-) Zrobienie remontu drogi, wymaga prac projektowych, ewentualnej wymiany infrastruktury która znajduje się w ziemi, to nie takie hop siup. Wąska będzie zrobiona.


dlatego wcześniej zapytałem czy cos się z tym dzieje, ale nie dostałem odpowiedzi, więc ponowiłem pytanie. i dalej drążąc, to czy coś się dzieje już w temacie??
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 26