Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 20:20   

www.megachem.pl napisał/a:
a my co?

Nowy kościół wybudują...
Albo jakiś pomnik postawią...
... czy coś.

PS. jak słyszę że w krakowie a4 się zatyka to mnie qrwica bierze. Jeszcze chyba nie mineło 10 lat jak ta autostrada jest. I teraz krótkowzroczność prowadzi do tego że u nas można pomarzyć o drodze.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 21:09   

http://twojsacz.pl/minist...ogotowia-saczu/

Panie Włodzimierzu, może jakieś wyjaśnienie? Trzeba dobrą zmianę przeprowadzić do spodu w Ministerstwie Zdrowia, żeby sprawa ruszyła? Jak to sugeruje Pan Poseł Mularczyk.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 22:10   

PYTANIE NIE DO MNIE TRZA PYTAĆ POSŁÓW
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 22:24   

To nie do przyjęcia...Sądeczanki nie będzie, dyspozytorni nie będzie, Sanepid rozkradziony....nie ma nic...jedynie KOSG udało się przywrócić.

http://www.ntvsadecka.pl/...e-w-nowym-saczu
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 22:31   

Stał się Pan rzecznikiem obecnej władzy na tym forum, więc pytam. Z tego co pamiętam to gdy likwidowano dyspozytornie jazgot był spory.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 22:51   

SZANOWNY PANIE
PROSZĘ TE PYTANIA ZADAĆ WŁADZY KTÓRA RZĄDZI.
JA NIE JESTEM RZECZNIKIEM I WŁADZY NIE POSIADAM.
JA JESTEM ZWYKŁYM OBYWATELEM, KTÓRY NA OBECNĄ WŁADZĘ GŁOSOWAŁ ,W NIĄ WIERZY I JEJ UFA.ORAZ POMÓGŁ JEJ ZDOBYĆ WŁADZĘ.
TO WSZYSTKO
NIC WIĘCEJ :-))))
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 08:42   

Tej władzy się wydaje że jak maja w naszym regionie takie poparcie to nic nie musza robić...Kogut chciał coś zrobić to go odsunęli i może właśnie ta decyzją "kopią sobie" polityczny dół.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 19:12   

Kogut coś chciał robić- błagam Was. Z całym szacunkiem dla Ciebie Włodziu- ale jak dla mnie to on wszystkie wybory wygrywa z hasłem lini Piekiełko-Podłęże i nie czarujmy się nikt nawet dla bastionu swojej partii nie będzie ładował takich pieniędzy projekt o znikomym znaczeniu gospodarczym. Taniej i łatwiej jest zbudować 100 km drogi w płaskiej części kraju, jak u nas. Naszym największym problemem jest lobby bogatych sądeczan, którym sądecki grajdół jest na rękę, bo ma tanią siłę roboczą, a jak nie to się upowcami wspomoże i da radę. My swój czas przespaliśmy z taką miernotą jak łysek u steru. Niestety, jak bardzo kocham to miasto, tak go nie nawidzę za głupotę moich współmieszkańców. Żeby na miłość boską w 87 tysięcznym mieście nie znaleźć jednego dobrego gospodarza? Stary Sącz miał Cyconia, Muszyna ma Golbę. Brak wizji rozwoju ponad regionalną- lobbować budowę drogi na południe Europy przez Sącz, niestety, ale wygrała opcja wschodnia i zyska Krosno, a nie my. To miasto nie ma szans rozwoju, gdyby zdążyli z tym lotniskiem, które przez własną głupotę zaprzepaścił Stary Sącz, a teraz pozostaje nam się modlić o nierealną sądeczankę, równie iluzyjną kolej. Gdyby tak wcielić Chełmiec wraz z częścią gminy w granice NS, to przynajmniej magiczna liczba 100 tysięcy mieszkańców została by przekroczona i co za tym idzie subwencje z budżetu państwa wzrosły by diametralnie. Jak za tej władzy nam nie dadzą, to za jakiej nam mają dać? Za kolejnych będą nas karać i kopać po jajach jak do tej pory.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 22:18   

bzyku napisał/a:
Tej władzy się wydaje że jak maja w naszym regionie takie poparcie to nic nie musza robić...Kogut chciał coś zrobić to go odsunęli i może właśnie ta decyzją "kopią sobie" polityczny dół.



Nie kopią sobie żadnego doła.Czy Wy naprawdę nie widzicie że Kaczyński traktował,traktuję i będzie traktował do ostatnich swych dnie mieszkańców Sącza i okolic za typowy galicyjski ciemnogród?


POZDRAWIAM
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Lis 09, 2016 11:30   

biker_ns ja wierze w to że mieszkańcy przejrzą na oczy, bo za takie niezmienne od lat poparcie to my powinniśmy mieć 4 pasmową autostradę do Krakowa :-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lis 09, 2016 17:24   

Jeżeli przed następnymi wyborami nie ruszy budowa dwupasmowej drogi ekspresowej do Brzeska (która jest nam potrzebna tak jak woda rybom) to trzeba zrobić kampanie informacyjną wymierzoną w aktualną władze. Może choć kilka miejsc stracą te wszystkie Mularczyki, Paluchy i Janczyki.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Czw Gru 01, 2016 21:16   

Panie Włodzimierzu, jako osobę, która w największym stopniu udziela się na forum, chciałbym Pana zapytać o wydarzenie sprzed kilku dni tj. huczne oddanie superszybkich pociągów.
O co chciałbym zapytać? Jesli Pan śledził temat, to w lokalnych mediach jakiś czas temu pojawiła się informacja, że na małopolskich torach szykowana jest prawdziwa"rewolucja", a przejazd na trasie Nowy Sącz - Krakow zamknie się w czasie 2 h 15 min.
Jeśli Pan zerknął w nowy rozkład,to z pewnością zwrócił Pan uwagę na to,iż najkrótszy przejazd na trasie Sącz - Kraków wynosi 2 h 27 min, kolejny zaś 2 h 31 min. Pozostałe pociągi jeżdżą w zasadzie w swoim "normalnym" czasie, tzn. ok. 3,5 h. Przyzna Pan,że średnia ta rewolucja - przynajmniej jesli chodzi o czas przejazdu. Kiepsko wyglada to tez pod względem ilości pociągów odjeżdżających /przyjeżdżających do Sącza. Proszę jeszcze raz zerknąć w nowy rozkład(który pewnie się juz nie zmieni,bo dostępny jest juz i w Internecie i wywieszony na tablicy ogłoszeń na dworcu) i zwrócić uwagę na to,że tak na prawdę dołożony został tylko jeden pociąg popołudniowy z Krakowa,i wieczorny z Sącza. WIECZORNY Z SĄCZA. Tylko po co? Po co dwa pociągi wyjeżdżające z sączą wieczorem w dodatku w niewielkim od siebie odstępie czasowym?
Ostatnia kwestia o ktoś chciałem zapytać, to pociąg poranny, ktorym dotychczas jeździło dużo osób(sam nim jeżdżę wiec doskonale widzę jaka jest frekwencja). Śmiem twierdzić,ze był to pociąg dostarczający na sadecki dworzec największą ilość pasażerów (ok. 30-40 osób). Mieszkańcy regionu docierali nim do szkoły /pracy. Dlaczego wiec i on został usunięty z rozkładu? Pytan o to dlatego,iż nawet konduktor pociągu, ktorym wczoraj podróżowałem nie potrafił udzielić mi odpowiedzi, dodając tylko "to jest jakaś odgórną reforma". Sam Leszek Zegzda zaś w kwestii linii Podłęże - Piekiełko mówi podobnie - "trzeba pytać władze centralne".
Reasumując,poniedziałkowa uroczystość fajnie wyglądała dla przeciętnego sądeczanina. Był R. Nowak, L. Zegzda, kardynał Dziwisz, biskup Jeż orkiestra i fajne upominki dla przybyłych. Do tego telebim na ktorym lud miał możliwość śledzić pojedynek kierowcy rajdowego z nowym, superszybkim pociągiem.
Wszystko fajnie,tylko gdzie ta rewolucja? Oddane pociągi jeżdżą juz dawno w innych zakątkach Polski( bo i mają po czym jeździć), liczba pociągów na trasie właściwie nie uległa zmianie,a czas przejazdu nadal pozostaje wiele do życzenia.
Panie Włodzimierzu, pytam po raz kolejny,dlaczego nasz region jest tak upokarzany? Przecież obecnie rządzący raz po raz podkreślają,iż sadecczyzna to dla nich najważniejszy obszar - jak się okazuje tylko w kwestiach oddawania głosów. Dlaczego ludzie są tak okłamywani i dlaczego wciąż nią ma konkretów w walce o kolej/drogę łącząca nasze miasto ze stolica województwa?

Dziękuję za odpowiedź i po raz kolejny liczę na treściwa i wyczerpująca wypowiedz.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez matys5392 Czw Gru 01, 2016 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Gru 01, 2016 22:32   

Zapewne dostaniesz taką samą odpowiedź jak Masahiko

wborzecki@gmail.com napisał/a:
SZANOWNY PANIE
PROSZĘ TE PYTANIA ZADAĆ WŁADZY KTÓRA RZĄDZI.
JA NIE JESTEM RZECZNIKIEM I WŁADZY NIE POSIADAM.
JA JESTEM ZWYKŁYM OBYWATELEM, KTÓRY NA OBECNĄ WŁADZĘ GŁOSOWAŁ ,W NIĄ WIERZY I JEJ UFA.ORAZ POMÓGŁ JEJ ZDOBYĆ WŁADZĘ.
TO WSZYSTKO
NIC WIĘCEJ :-))))
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Gru 02, 2016 09:36   

do tego doda że to PO z samorządu te pociągi dało a nie PiS :)
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 02, 2016 10:15   

A Wy oczywiscie liczyliscie na odpowiedz Wlodka poparta jakimis dokumentami z Ministerstwa Transportu lub PKP...

Choc znajac zycie, nawet to nie byloby satysfakcjonujace :)

Pozdro
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 25