Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:09   

x_cite aż Ci się dziwię. Tyle razy Cię w huja robili między innymi w sprawie stadionu. Miałeś pewne informacje, będzie stadion itp. i gdzie on jest? Jakiś radny Ci coś mówił a ty nawet nie podałeś informacji który. Coś mi się wydaje że gdyby SKS nie wzięło się za to, to byśmy zostali z tym kurnikiem co mamy. Naszej władzy to odpowiada. Manipulują tobą jak chcą!
Zresztą Nowak dał popis nie tylko ze stadionem. Obwodnica po jednej nitce no bo po co dwie? Nowego mostu na Helenę też nie chciał robić bo ludzie z Sącza tam nie muszą jeździć itp....
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:17   

x_cite napisał/a:
Ryszard Nowak nie startuje, więc nie rozumiem tego wściekłego ataku na Jego osobę. Pan Krzysztof Głuc ma swój własny program opublikowany i opisany jako jedyny - nie rzuca tylko haseł i pomysłów typu darmowa komunikacja dla wszystkich (z którą wszyscy zapłacą, bo jak chcesz mieć coś "za darmo" komuś innemu musisz zabrać z budżetu), ma swoje przemyślane pomysły na miasto i SAM będzie rządził miastem. To, że mam swoje zasady, swoje poglądy to tylko jest na mój plus a nie tak jak inni skaczą co cztery lata z listy na listę albo popierają co wybory innego kandydata na prezydenta. 21 października okaże się kto miał rację.


Zwróć uwage że atakuje po równo, nie tylko R.Nowaka ale ludzi pracujących w ratuszu...
Oni muszą też odejść. A K.Głuc został po to namaszczony, żeby im ocalić krzesełka.
Wiem, że chcesz na forum promować siebie i K.Głuca, ale nie pomagasz mu, myśle że swoimi postami zamiast zachęcać ludzi do niego, to ich zrażasz.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
misns

Dołączył: 17 Gru 2009
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:39   

x_cite napisał/a:
Ryszard Nowak nie startuje, więc nie rozumiem tego wściekłego ataku na Jego osobę. Pan Krzysztof Głuc ma swój własny program opublikowany i opisany jako jedyny - nie rzuca tylko haseł i pomysłów typu darmowa komunikacja dla wszystkich (z którą wszyscy zapłacą, bo jak chcesz mieć coś "za darmo" komuś innemu musisz zabrać z budżetu), ma swoje przemyślane pomysły na miasto i SAM będzie rządził miastem. To, że mam swoje zasady, swoje poglądy to tylko jest na mój plus a nie tak jak inni skaczą co cztery lata z listy na listę albo popierają co wybory innego kandydata na prezydenta. 21 października okaże się kto miał rację.


Jak nie rozumiesz to sorry ale albo palisz zwyczajnie glupa albo jestes tak zapatrzony w nasza sadecka wladze ze tylko pozostaje mi wspolczuc...
_________________
...A ty Bracie mój,zawsze przy mnie stój...
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:10   

rudeboyz napisał/a:
x_cite napisał/a:
Ryszard Nowak nie startuje, więc nie rozumiem tego wściekłego ataku na Jego osobę. Pan Krzysztof Głuc ma swój własny program opublikowany i opisany jako jedyny - nie rzuca tylko haseł i pomysłów typu darmowa komunikacja dla wszystkich (z którą wszyscy zapłacą, bo jak chcesz mieć coś "za darmo" komuś innemu musisz zabrać z budżetu), ma swoje przemyślane pomysły na miasto i SAM będzie rządził miastem. To, że mam swoje zasady, swoje poglądy to tylko jest na mój plus a nie tak jak inni skaczą co cztery lata z listy na listę albo popierają co wybory innego kandydata na prezydenta. 21 października okaże się kto miał rację.


Zwróć uwage że atakuje po równo, nie tylko R.Nowaka ale ludzi pracujących w ratuszu...
Oni muszą też odejść. A K.Głuc został po to namaszczony, żeby im ocalić krzesełka.
Wiem, że chcesz na forum promować siebie i K.Głuca, ale nie pomagasz mu, myśle że swoimi postami zamiast zachęcać ludzi do niego, to ich zrażasz.


Za to swoimi postami bardzo "promujesz" Koalicję Nowosądecką i pokazujesz jak wygląda dyskusja z ludźmi o innych poglądach i przekonaniach. Myślę, że Ludomir Handzel nie byłby zadowolony z takiej formy dyskusji jaką prowadzisz Ty i kilka innych osób.
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:16   

Michał zapytam inaczej- jak to jest niby grać na Głuca, a tak naprawdę na Zegzdę? Ile trzeba zmienić, żeby się nic nie zmieniło. Pozdrawiam i powodzenia.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:16   

To też tylko pokazuje, jak polityka potrafi dzielić ludzi. Widać to szczególnie jak się patrzy z boku
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:19   

Karuzel napisał/a:
To też tylko pokazuje, jak polityka potrafi dzielić ludzi. Widać to szczególnie jak się patrzy z boku


Masz sto procent racji! Dlatego kilka znanych osób przestało się tu udzielać z takich czy innych względów. Niestety widać gołym okiem jaki jest podział i to jest bardzo, bardzo przykre.
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:37   

Nie ma co atakować x_cite za to, że startował z list Nowaka, a teraz Głuca, bo po prostu jest lojalny. Myśmy tez wcześniej popierali te listy,


x_cite

Znam Cię nie tylko z tego forum, i nie poznaje. Nie atakuj nas, za to, że chcemy się zachować honorowo. Nie miałes przed czteroma laty, oporów by wspólnie poprzezć Nowaka. Dziś nie wyjeżdząj z tekstami, że nie ma jakiejś wspólnoty, a każdy zagłosuje jak mu się podoba. Mam nadzieję, ze tak jak przy budżecie obywatelskim, tak i teraz pokazemy, jakaś siłe.
Przy budżecie obywtaelskim, kazda z dzisiejszych opcji politycznych, łacznie z "miastem" była wręcz wroga pomysłowi kibiców. Sam to doświadczyłem. Ale na szczescie wyszło jak wszyscy wiemy.

Przez 12 lat rzadów Nowaka, zawsze miał wsparcie wśród kibiców, czy to przy wyborach, czy przy jakiś medialnych sporach, a nawet w realu, np wizyta palikota czy innych lewackich ....
Przez te lata widzielismy takze zaangazowanie ratusza w sprawy Sandecji, były jakieś niuanse, były spory, ale jakos wszystko w czesniej czy pózniej dobrze się układało, az do historii z ekstraklasą.

Obserwowałem to trochę z boku, z przyczyn rodzinnych. :)
Dlatego moge tylko poprzezć ludzi którzy wtedy negocjowali? sprawy stadionowe. Pewna lojalnośc, została zlamana z tamtej strony, co więcej, potraktowano słowo dane kibicom z nonszalancją. Nie wybieralismy pana Nowaka, z przyczyn politycznych, wybieralisy bo mielismy w tym jakis nasz kibicowski interes.

Mysle, że "ratuszowi" troche poprzewracało się w głowie, po tym gdy otworzyli jakies "kibice razem" ;) czy jak to tam nazwane jest. Uwierzyli?, że mogą wiecej jak dotychczas.
I tu się na szczescie pomylili.


Nie próbuj nas przekonać , ze Głuc nie ma nic wspolnego z Nowakiem, bo obrażasz nasza inteligencję, sobie wystawiasz ocene i lekceważysz słowa Nowaka.

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2018 10:39 ]
Karuzel napisał/a:
To też tylko pokazuje, jak polityka potrafi dzielić ludzi. Widać to szczególnie jak się patrzy z boku


Dlatego nie możemy patrzec politycznie. Powinien nas łaczyć tylko jeden interes, naszej Sandecji.

Nowak tez pokazał przecież, że ponad polityke stawia honor...wystepując z PiS.

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2018 10:42 ]
x_cite napisał/a:
Karuzel napisał/a:
To też tylko pokazuje, jak polityka potrafi dzielić ludzi. Widać to szczególnie jak się patrzy z boku


Masz sto procent racji! Dlatego kilka znanych osób przestało się tu udzielać z takich czy innych względów. Niestety widać gołym okiem jaki jest podział i to jest bardzo, bardzo przykre.


Podział był zawsze i zawsze będzie. Cztery lata temu takze był. Jednak wiekszośc wybrała Sandecję, i mieliśmy epizod z ekstraklasą. A za "stadion" po prostu trzeba się odwdzięczyć :)
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:43   

x_cite napisał/a:
Karuzel napisał/a:
To też tylko pokazuje, jak polityka potrafi dzielić ludzi. Widać to szczególnie jak się patrzy z boku


Masz sto procent racji! Dlatego kilka znanych osób przestało się tu udzielać z takich czy innych względów. Niestety widać gołym okiem jaki jest podział i to jest bardzo, bardzo przykre.


Ten podział Ty sam sprowkowałes, nie pal więc głupa...a zacząłes tym o to postem;

x_cite napisał/a:
Szanowni koledzy są też inni kibice startujący w wyborach..Nie mniej zasłużeni, wierni i zaangażowani...nie tylko teraz ujawniający się spod szyldu KN. Teraz wychodzi po czasie jak zwykle, że manifestacja pod Ratuszem nie była do końca apolityczna...kto troszkę jest ogarnięty w polityce nowosądeckiej sam sobie odpowie na pytania, które się same nasuwają.
Ja też gwoli ścisłości startuje w wyborach...Na konkrety przyjdzie czas.


Dalej juź poszło z górtki.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:51   

Gwoli ścisłości...nie jest jakims przestepstwem, że ktos wykorzysal tę sytaucję./ze stadionem/ Bo troszkę tak było. Cóz, nigdy za wiele dla naszej Sandecji, kazdy mogł to zrobic. Jeżeli ktoś da wiecej...;) halę, dla akademii, boiska treningowe z murawą podgrzewaną, hotel...
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:01   

@rudeboyz Szkoda, że wspomniałeś o jednym poście przed moim, który został w dziwnych okolicznościach usunięty z wątku...tyle.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:28   

www.megachem.pl napisał/a:
Michał zapytam inaczej- jak to jest niby grać na Głuca, a tak naprawdę na Zegzdę? Ile trzeba zmienić, żeby się nic nie zmieniło. Pozdrawiam i powodzenia.


Koalicja Nowosądecka ma nową strategię? Teraz będziecie tworzyć wyimaginowane sojusze? Mówi się na mieście dużo, że Handzel już dogadany z Mularczykową. Ponoć Narodowcy załatwili mu Wiceprezydenta.


Co do całej dyskusji to liczyłem na konkretną i merytoryczną rozmowę. Skończyło się jak zawsze w polityce - na emocjonalnych wpisach. A szkoda bo koledzy z Koalicji Nowosądeckiej mogli podjąć rękawice i przedstawić pomysł Pana Handzla na miasto - woleli jednak albo unikać trudnych pytań, albo bełkotać o wielkiej zmianie jaką gwarantuje nam ich kandydat na Prezydenta. Ja w programie wielkiej zmiany nie widzę - ale Panowie jako kandydaci do Rady Miasta na pewno wiedzą lepiej.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:28   

My bełkotamy, Wy mówicie prawde, to już mamy ustalone od jakiegos czasu wiec nie musisz na okrągło tego przypominac.

Napisze to ostatni raz. WEDŁUG MNIE Gluc = Nowak wiec jest niedozaakcepotowania. Koniec. Kropka.

Mam prawo miec swoje zdanie? Mam .

Jeżeli ktos chce poznac moje zdanie w innych kwestiach niz stadion to jestem dostepny w rozmowie w cztery oczy.
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:32   

Masahiko ja słyszałem że Głuc jest dogadany z Zegzdą i ma zostać po staremu...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:13   

radziufan napisał/a:
My bełkotamy, Wy mówicie prawde, to już mamy ustalone od jakiegos czasu wiec nie musisz na okrągło tego przypominac.


Masz rację. To nie jest język dyskusji. Sorry.


Napisze to ostatni raz. WEDŁUG MNIE Gluc = Nowak wiec jest niedozaakcepotowania. Koniec. Kropka.


Każdy jest czyimś człowiekiem. Oczywiście to może być dla Ciebie wykluczajace i masz do tego prawo. Tak samo jak dla mnie wykluczajace są powiązania Ludomira Handzla z dużym biznesem, jego nieznana rola w aferze miasteczka multimedialnego (a przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie dużo się o tym mówi), nieobecność przez cztery ostatnie lata i niespełnione obietnice zgłoszone po wyborach, które miało spełniać jego stowarzyszenie. Mam do tego prawo.

Ale abstrahując od tych rzeczy chciałem znów wrócić do konkretów.

Panie Radosławie, jaka jest szansa że uda się zmienić projekt stadionu jeśli Pan Handzel wygra? Bo projekt nie będzie prawdopodobnie zawierał części pomysłów z pisma przesłanego do stowarzyszenia. Jest taka szansa? Nie opóźni to budowy stadionu? Oraz czy nie zwiększy jego kosztów?

Macie jakieś konkretne lokalizacje tych parkingów na obrzeżach miasta o których wspominałem Pan Handzel?

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2018 21:18 ]
bzyku napisał/a:
Masahiko ja słyszałem że Głuc jest dogadany z Zegzdą i ma zostać po staremu...


Wujek kolegi z podstawówki mówił, że ponoć Skąpski skumał się z Belską i zaproponowali Mularczykowej funkcję sekretarki zwycięzcy...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 25