Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Paź 17, 2018 22:48   

Wybory w najbliższą niedzielę, a potem życie toczy się dalej, niestety niektórych poniosło za daleko- konfidenctwa nie zrozumiem nigdy.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 09:46   

Co sie przejmujesz Kuba. Dlatego jesteś z nami, bo jesteś jaki jesteś. I chwała Ci za to.
A mówią, że kibice są najgorsi :) Polityka to dopiero szambo.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:03   

Kosiarz,
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Czy tak samo wolisz wprowadzać w błąd? Nie pisz o moich fantasmagoriach, jeśli masz zamiar pleść bzdury i wciskać ludziom kit.
Po pierwsze, zerknij parę postów wyżej, czy bronię strony - napisałem, że mi się nie podoba, co więcej nigdzie nie napisałem, że ten koszt jest kosztem rynkowym - naświetliłem tylko okoliczności, by ciągnąć za uszy tych, którzy zawalili, a nie tych, w których trzeba "bić" przed wyborami.
Po drugie, nie wprowadzaj nikogo w błąd, a samemu doczytaj - ta stronka nie kosztowała dziesięciu milionów - to już kompletny farmazon z twojej strony. Kosztowała 40 tys, a cały projekt miał budżet 2 milionów. I celem projektu nie było robienie strony - tylko spotkania, wystawy, filmy promocyjne, koszty ekspertów, administracji i gdzieś pomiędzy ta strona.
Po trzecie, miasteczko multimedialne to nie 100 mln a 150 mln - znów, doczytaj. Jego celem było zrobienie "polskiej doliny krzemowej" ośrodka badań i pracy nad nowymi technologiami. Widzisz gdzieś te badania? Widzisz gdzieś tę pracę, te nowe technologie? Ja nie. Widzę za to L.Handzla przez kilka lat pobierającego dobry szmal z tytułu członkostwa w radzie nadzorczej, akceptującego sprawozdania zarządu. Zarządu, który wyprowadzał kasę na taką skalę, ze zainteresowało się tym CBA,a projekt doprowadziło do bankructwa. Widzisz różnicę? Bo to własnie nie jest żaden farmazon.
Jeśli Handzel cie przekonuje, twoja sprawa. Mnie nie. Przez cztery lata nie ruszył ani jednego tematu - tak jak teraz tylko gadał. Więcej dla tego miasta wykonali ludzie z małych stowarzyszeń i fundacji. Wcześniej był z PO, teraz jest z narodowcami i Kukizem, jak nie wygra, to przy następnych wyborach pójdzie z SLD albo Partią Razem. Oczywiście pod warunkiem, że wyprosi sponsoring... Chyba, że już zamawia banery po 1gr, na kolejną kampanię ;)
Jedno mnie dziwi w tym poparciu; kibice Sandecji, to w miażdżącej większości normalni obywatele, bez kokosów na wypłatach - dokładnie takim ludziom (a może nawet tym samym) podczas strajku w Newagu mówił, że zarabiają za dużo - "wystarczyć im powinno na bilet autobusowy, bułkę z masłem i herbatę" albo mogą jechać do Irlandii. Jego stanowisko nagrało nawet RTK. Czy z taką samą wyższością i zrozumieniem planuje traktować obywateli? Pewnie nie, w końcu to człowiek Wielkiej Zmiany - jednak na razie zmienia tylko swój wizerunek :).
PS. Przeczytaj moją odpowiedź, tyle razy ile potrzeba:)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:09   

A mnie dziwi, że stawiacie na tych samych ludzi i liczycie na zmiany. Bronicie chorego układu trawiącego nasze miasto i jesteście w stanie podpierdalać kolegów po szalu, żeby bronić lawinę i jego kumpli. Pamiętajcie tylko, że kolejne wybory za 5 lat, a przez ten czas jeszcze trzeba spojrzeć ludziom w oczy. Karma wraca.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:27   

Cytat:
Kosztowała 40 tys, a cały projekt miał budżet 2 milionów.


To trzeba podac Gazete Krakowską do sądu. Budeynek miasteczka zapewne kosztował 10 mln, a reszta...architekci, inzynierowie, spotkania, rauty, wyceny, klimatyacja, i inne innosci reszte :)

Cytat:
Widzę za to L.Handzla przez kilka lat pobierającego dobry szmal z tytułu członkostwa w radzie nadzorczej, akceptującego sprawozdania zarządu. Zarządu, który wyprowadzał kasę na taką skalę, ze zainteresowało się tym CBA,a projekt doprowadziło do bankructwa. Widzisz różnicę? Bo to własnie nie jest żaden farmazon.


Dobry szmal z prywatnych firm. W Instytucie Karpat, w samorzadzie niestety za te członkostwa pobiera się "dobry szmal" z naszych podatków, i tworzy takie arcydzieła jak ta stronka :)

Cytat:
Jeśli Handzel cie przekonuje, twoja sprawa. Mnie nie. Przez cztery lata nie ruszył ani jednego tematu - tak jak teraz tylko gadał. Więcej dla tego miasta wykonali ludzie z małych stowarzyszeń i fundacji. Wcześniej był z PO, teraz jest z narodowcami i Kukizem, jak nie wygra, to przy następnych wyborach pójdzie z SLD albo Partią Razem. Oczywiście pod warunkiem, że wyprosi sponsoring... Chyba, że już zamawia banery po 1gr, na kolejną kampanię ;)


Jak to mówią, madrzeje się z czasem czy na starość. Kazdy mlody popierał Korwina :)
Dobrze, że madrzeje w dobrym kierunku.

Cytat:
Jedno mnie dziwi w tym poparciu; kibice Sandecji, to w miażdżącej większości normalni obywatele, bez kokosów na wypłatach - dokładnie takim ludziom (a może nawet tym samym) podczas strajku w Newagu mówił, że zarabiają za dużo - "wystarczyć im powinno na bilet autobusowy, bułkę z masłem i herbatę" albo mogą jechać do Irlandii. Jego stanowisko nagrało nawet RTK. Czy z taką samą wyższością i zrozumieniem planuje traktować obywateli? Pewnie nie, w końcu to człowiek Wielkiej Zmiany - jednak na razie zmienia tylko swój wizerunek :).


Czyli kogo mają popierać? Kogoś z "ludu"?
Niby kogo? Jak oni wszyscy prócz własnie Handzala zarabiają w samorzadach czy publicznych instytucjach i to nie mało. Handzel brał prywatne pieniądze, w prywatnych firmach.
Jego wypowiedź świadczy tylko o tym, że nie jest koniunkturalistą i nie wybierał się w tedy w politykę. Bo by tak nie powiedzial.

Na Twoim miejscu, nie cytowąłby,m słów, które nie zostały wypowiedziane. Kontekst był całkiem inny. Raczej w kierunku, "jak się komuś nie podoba, to można zmienić pracę.
Dziś przy niskim bezrobociu, jest rynek pracownika.

Ludzie nie krowy...mogą się zmienić. Przypomnę, że Pan Zegzda zakładał Porozumienie Centrum z Kaczorem.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:52   

Masahiko - skończ Waść i wstydu oszczędź - oszczędź go przede wszystkim sobie. Piszesz non stop to samo aż do porzygania. Nie wymagam abyś próbował zrozumieć bo jesteś już tak wkręcony w swoje wywody, że nie widzisz innej drogi. Idź na spacer do parku albo przyjdź jutro na mecz i odsapnij trochę!

Kuba - wiesz, że nieudacznicy którzy siedzą w układzie i propagują lawinę inwestycji nie chcą zmiany bo dobrze im jest jak jest i nikt ich nie przekona, że może być lepsze jutro dla miasta. Bo lepsze jutro dla miasta oznacza, że musieliby wnieść coś pozytywnego, stać się wartością dodaną. A, że dla nich jest to nie do osiągnięcia to wolą być nadal pasożytami!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 11:37   

Masahiko Radziu zapraszał Cię wielokrotnie na spotkanie z Handzlem to się wykręcałeś. Bałeś się powiedzieć mu w twarz te brednie które tu wypisujesz ? Skoro się bałeś bezpośredniej konfrontacji to pisałem ci jak masz kwity to idź zgłoś to do prokuratury CBA ABW CIA :)
A teraz z innej beczki. Byłeś choć na jednym spotkaniu organizowanym przez stowarzyszenie w sprawie nowego stadionu?. Byłeś czy dla Ciebie ważniejsza jest obrona "koryta"... ?
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 11:55   

@bzyku - Twoje pytania są retoryczne! bo aby pojawić się na oficjalnym spotkaniu i nie chować się pod internetowym "masahiko" trzeba mieć choć troszkę cywilnej odwagi... Ten "ktoś" jej nie ma więc należy go tak traktować jako "nikt". A "nikt" jest "zerem" więc "zerem" nie należy sobie zaprzątać głowy
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 19:26   

Oglądałem debatę organizowaną przez DTS i Zegzda z Gwiżdżem i Mularczyk mało się nie pobili z Handzlem, a głównym argumentem było to że Kubę wynosili ochroniarze na Legii i mu spodenki spadły, a Mularczyk sugerowała że przez to że jest bezpartyjny to się nie dogada z rządem 😂😂
https://youtube.com/watch?v=QXgOqVzC2zk
1:06:00 zaczyna się akcja
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
adriano101999

Dołączył: 10 Cze 2012
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 19:34   

Po dzisiejszej debacie w Regionalnej Telewizji Kablowej nasuwa mi się kilka wniosków ;)
1) Pan Leszek Zegzda i Pan Gwiżdz mają podobne zdania cały czas uśmiechy do siebie ,spojrzenia oraz w pewnym momencie skupili się głownie na ataki w stronę Pana Ludomira Handzla .(zastanawiam się tylko jak człowiek którego osiągnięciem przez 12 lat było wybudowanie " pomnika sikającego" może nagle coś zmienić(nagle się obudził)?
2) Pani Mularczyk w większości zdań kierowała się rządem(ja rozumiem współpraca musi być no ale..). Myślę że nie tędy droga. Powinno mieć się swoje jasne zdanie oraz własny plan zarządzania miastem
3) Pan Głuc również mówił bardzo do rzeczy,ma jakiś tam plan który wydaje sie sensowny. Ale jak niestety wiemy jest to człowiek od Pana Nowaka(takie moje zdanie) więc podejrzewam że obecni ludzie zagrzali by stołki na dłuzej czego raczej nikt by nie chciał.
4) Pani Belska również na +
5) Pan Ludomir Handzel widać że ma jasny cel postawiony. Plan wyborczy przemyślany . Kandydaci z KN są ludzmi któzy wiedza skad pozyskać środki finansowe wystarczy spojrzeć na Muszynę itp) Moim zdaniem najlepszy plan wyborczy bo są jasno postawione cele.. Widać że naprawdę mu zależy. A przede wszystkim bezpartyjny- bo chyba o to chodzi.(W trosce o miasto trzeba dogadać sie z każdym- niezależnie od tego jaka ma przynależność partyjną).

Najważniejsze żeby wygrała osoba która zmieni całkowicie ratusz, będzie chciała zrobić coś dla Sącza a nie siedzieć na stołku po to aby jak najwięcej mieć zysków.( wiadomo po ostatnich latach obiecanki cacanki, ale nadzieja umiera ostatnia. Trzeba zaryzykować). Niech wygra Najlepszy kandydat lub kandydatka ;)
_________________
Sądecki Klub to KKS...!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 20:04   

młodyC napisał/a:
Oglądałem debatę organizowaną przez DTS i Zegzda z Gwiżdżem i Mularczyk mało się nie pobili z Handzlem, a głównym argumentem było to że Kubę wynosili ochroniarze na Legii i mu spodenki spadły, a Mularczyk sugerowała że przez to że jest bezpartyjny to się nie dogada z rządem 😂😂
https://youtube.com/watch?v=QXgOqVzC2zk
1:06:00 zaczyna się akcja


Oglądałem.Zegzda zakłamany flet niech ginie, za to że kłamie. Mam nadzieje ze sondaze mówią prawde i go nie zobaczymy w drugiej turze.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 20:27   

młodyC napisał/a:
Oglądałem debatę organizowaną przez DTS i Zegzda z Gwiżdżem i Mularczyk mało się nie pobili z Handzlem, a głównym argumentem było to że Kubę wynosili ochroniarze na Legii i mu spodenki spadły, a Mularczyk sugerowała że przez to że jest bezpartyjny to się nie dogada z rządem 😂😂
https://youtube.com/watch?v=QXgOqVzC2zk
1:06:00 zaczyna się akcja

To jakiś dramat ta debata od tego momentu (1:06:00), a te teksty o kandydacie z KN, któremu spodnie spadały z d.... to jakaś żenada. To mnie ostatecznie uświadomiło, że jedyną realną nadzieją dla tego miasta jest Pan Handzel.

[ Dodano: Czw Paź 18, 2018 20:29 ]
rudeboyz napisał/a:

Oglądałem.Zegzda zakłamany flet niech ginie, za to że kłamie. Mam nadzieje ze sondaze mówią prawde i go nie zobaczymy w drugiej turze.

Tu jest chyba "najświeższy" sondaż prezydencki https://gazetakrakowska.pl/wybory-samorzadowe-2018-ludomir-handzel-pewien-drugiej-tury-leszek-zegzda-i-iwona-mularczyk-za-nim-sondaz/ar/13598344
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 19, 2018 07:25   

Widzisz Kuba, gdybys ubrał kalesony w ten grudniowy wieczór, nie byłoby problemu, a tak wszystkiemu winien twój mięsień pośladkowy :DDDDDDD
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Pią Paź 19, 2018 08:18   

To jakiś dramat ta debata od tego momentu (1:06:00), a te teksty o kandydacie z KN, któremu spodnie spadały z d.... to jakaś żenada. To mnie ostatecznie uświadomiło, że jedyną realną nadzieją dla tego miasta jest Pan Handzel

------------

To jasno pokazuje jaki stosunek panowie Zegzdy, Gwiżdż, mają do Sandecji, kibiców.
Przypomnę, że w Sądeczanie , kilka miesięcy temu był artykuł, a w nim wypowiedź Zegzdy, gdzie Gwizdza widział jako prezydenta Nowego Sacza. Nie zdziwił bym się , gdyby był Gwiżdż przymierzany na wiceprezydenta w razie wygranej Zegzdy.

W tej sytuacji nie wiem czy Stowarzyszenie Kibiców nie powinno w jakiś sposób zareagować. Nawet popierając Kubę, i Handzla.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Pią Paź 19, 2018 08:33   

Handzel zbawiciel tak jak i pozostali........
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 25