Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:40
Flota - SANDECJA
Autor Wiadomość
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 21:21   

Noo protest to jednak nie jest dobry pomysł bo kopacze winni nie są a w ten sposób możemy ich tylko osłabić...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 21:25   

Tu nie chodzi o piłkarzy, jak możemy ich osłabić jak nie mają motywacji do gry z takim trenerem co klaska na meczu jakby gołębie miał bujać i wołać??
[Profil] [PM]
 
 
qqq

Dołączył: 28 Lip 2009
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 21:47   

x_cite napisał/a:
Najlepszym protestem byłoby nie pojawienie się na meczu w sobotę itd.


Przecież i tak prawie nikt nie chodzi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Sie 31, 2014 21:48   

x_cite napisał/a:
Cały ten duet pseudotrenerski wraz z innymi gołębiarzami i świtą słowacką proszeni są o natychmiastowe opuszczenie klubu! Najlepszym protestem byłoby nie pojawienie się na meczu w sobotę itd. To co się dzieje w tym klubie to ręce opadają.


Żeby się ,,nie pojawić" na meczu,trzeba na wcześniejszych się ,,pojawiać"...a jaka jest ostatnio frekwencja to każdy widzi.
Niestety Panowie, ale nie mamy amunicji :-)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 00:29   

heheheheh to jest nasza myśl czyli czytaj Pana Jana :) akademia nasza nie istnieje i to widać :) Pan gołębnik wpuszcza młodzież naszą utalentowaną do czego dążył Pan Janek i widać efekty heheh układ jest hehe i obrona Częstochowy też śmiać mi się już nie chce nawet żałuje że mam karnet bo to jest po prostu kpina co się dzieje :) pan Słowak marionetka Słowaka :) dwa pierwsze mecze to zasługa Kuźmy ... nawet mielibyśmy 8 ptk gdyby Pan Słowak wiedział i wyznaczył kto ma strzelać karne heheh nawet tego nie ogarnął mógł mieć nawet jeden trening z drużyną ale to się ustala wcześniej pije jakby ktoś nie wiedział do meczu z Tychami .... Jano won z klubu taki trans powinien zawisnąć na estadio "milion inwestycji" Nowy Sącz ... a jak Janek taki spoko i się zna to niech będzie trenerem i niech bierze odpowiedzialność za wszystko Kuźma nie chciał być marionetką i miał racje bo wiedział że wyników i stylu nie będzie z "Naszą Utalentowaną Młodzieżą" to nie chciał się pod tym podpisać i wiedział co robi na to wychodzi ... hehe jeszcze jedno Makuch wchodzi w 85 minucie jak to jeden z naszych najlepszych zawodników a z Słowaka jeżeli gra to ogony hehehe Adrian Frańczak lepszy od Makucha :) fajnie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kristoff

Dołączył: 28 Kwi 2010
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 07:39   

kibicKKS napisał/a:
kristoff napisał/a:
To było do przewidzenia... pierwsze mecze to jeszcze pozostałości po Kuźmie.... a teraz styl a raczej jego brak to już "praca" obecnego duet + jeszcze do tego super transfery i mamy to co mamy...


Czego wymagasz od dwóch trenerów juniorów?



Choćby nawet tego, że zaraz po gwizdku na przerwę mają zapier.... do szatni żeby motywować i ustawiać grajków, a nie przez 5 minut siedzieć w "gołębniku" , gaworzyć i ustalać wtedy taktykę. Efekt piłkarze wychodzą na boisko i jeszcze pomiędzy sobą dyskutują co i jak....
No ale przecież lepiej nic nie wymagać...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 08:28   

mirek678 napisał/a:
heheheheh to jest nasza myśl czyli czytaj Pana Jana :) akademia nasza nie istnieje i to widać :) Pan gołębnik wpuszcza młodzież naszą utalentowaną do czego dążył Pan Janek i widać efekty heheh układ jest hehe i obrona Częstochowy też śmiać mi się już nie chce nawet żałuje że mam karnet bo to jest po prostu kpina co się dzieje :) pan Słowak marionetka Słowaka :) dwa pierwsze mecze to zasługa Kuźmy ... nawet mielibyśmy 8 ptk gdyby Pan Słowak wiedział i wyznaczył kto ma strzelać karne heheh nawet tego nie ogarnął mógł mieć nawet jeden trening z drużyną ale to się ustala wcześniej pije jakby ktoś nie wiedział do meczu z Tychami .... Jano won z klubu taki trans powinien zawisnąć na estadio "milion inwestycji" Nowy Sącz ... a jak Janek taki spoko i się zna to niech będzie trenerem i niech bierze odpowiedzialność za wszystko Kuźma nie chciał być marionetką i miał racje bo wiedział że wyników i stylu nie będzie z "Naszą Utalentowaną Młodzieżą" to nie chciał się pod tym podpisać i wiedział co robi na to wychodzi ... hehe jeszcze jedno Makuch wchodzi w 85 minucie jak to jeden z naszych najlepszych zawodników a z Słowaka jeżeli gra to ogony hehehe Adrian Frańczak lepszy od Makucha :) fajnie


Akurat Adrian Frańczak dobrze odnalazł się na boku obrony. Natomiast nie rozumiem przesunięcia go na prawą stronę. Tylko dlatego, żeby zrobić miejsce sądeczaninowi Kamilowi Słabemu? Dziwne to jest dla mnie. Frańczak niech sobie gra na lewej obronie, a na prawej nie może grać Bartków, albo Makuch? Od kiedy trener zaczął kombinować w obronie to zaczęliśmy przegrywać. Powodów jest na pewno więcej, ale nie podoba mi się takie obstawienie boków obrony.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 08:40   

Dlatego żaden protest tylko wszyscy kibice którzy naprawdę są kibicami przychodzą na Chojniczankę. Wywieśmy flagę nt. zarzadu po meczu porozmawia sie z piłkarzami(odstawmy konflikt z Łucją na bok). , a po meczu podejdzmy do zarządu i ustalmy pewne kwestie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 09:21   

flowbone napisał/a:
mirek678 napisał/a:
heheheheh to jest nasza myśl czyli czytaj Pana Jana :) akademia nasza nie istnieje i to widać :) Pan gołębnik wpuszcza młodzież naszą utalentowaną do czego dążył Pan Janek i widać efekty heheh układ jest hehe i obrona Częstochowy też śmiać mi się już nie chce nawet żałuje że mam karnet bo to jest po prostu kpina co się dzieje :) pan Słowak marionetka Słowaka :) dwa pierwsze mecze to zasługa Kuźmy ... nawet mielibyśmy 8 ptk gdyby Pan Słowak wiedział i wyznaczył kto ma strzelać karne heheh nawet tego nie ogarnął mógł mieć nawet jeden trening z drużyną ale to się ustala wcześniej pije jakby ktoś nie wiedział do meczu z Tychami .... Jano won z klubu taki trans powinien zawisnąć na estadio "milion inwestycji" Nowy Sącz ... a jak Janek taki spoko i się zna to niech będzie trenerem i niech bierze odpowiedzialność za wszystko Kuźma nie chciał być marionetką i miał racje bo wiedział że wyników i stylu nie będzie z "Naszą Utalentowaną Młodzieżą" to nie chciał się pod tym podpisać i wiedział co robi na to wychodzi ... hehe jeszcze jedno Makuch wchodzi w 85 minucie jak to jeden z naszych najlepszych zawodników a z Słowaka jeżeli gra to ogony hehehe Adrian Frańczak lepszy od Makucha :) fajnie


Akurat Adrian Frańczak dobrze odnalazł się na boku obrony. Natomiast nie rozumiem przesunięcia go na prawą stronę. Tylko dlatego, żeby zrobić miejsce sądeczaninowi Kamilowi Słabemu? Dziwne to jest dla mnie. Frańczak niech sobie gra na lewej obronie, a na prawej nie może grać Bartków, albo Makuch? Od kiedy trener zaczął kombinować w obronie to zaczęliśmy przegrywać. Powodów jest na pewno więcej, ale nie podoba mi się takie obstawienie boków obrony.


Bardziej ogólnie chodzi oto że Makuch przez kilka lat potwierdził jaki jest solidny i brak go w podstawowym składzie to jakieś nieporozumienie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 10:00   

dokładnie brak Makucha to jakiś skandal! z Chojniczanką przewiduję kolejne bęcki...
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 12:50   

Choć bardzo bym chciał to nie wierzę, że coś się zmieni w klubie. Brak wśród nas jedności i silnego lidera. Jest kilku zapaleńców, którzy by coś chcieli, ale na chęciach oraz "płakaniu na forum" się kończy i przyznam, że ja do nich także niestety należę..:-(
_________________

[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 03 Cze 2010
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 16:29   

kristoff napisał/a:
kibicKKS napisał/a:
kristoff napisał/a:
To było do przewidzenia... pierwsze mecze to jeszcze pozostałości po Kuźmie.... a teraz styl a raczej jego brak to już "praca" obecnego duet + jeszcze do tego super transfery i mamy to co mamy...


Czego wymagasz od dwóch trenerów juniorów?



Choćby nawet tego, że zaraz po gwizdku na przerwę mają zapier.... do szatni żeby motywować i ustawiać grajków, a nie przez 5 minut siedzieć w "gołębniku" , gaworzyć i ustalać wtedy taktykę. Efekt piłkarze wychodzą na boisko i jeszcze pomiędzy sobą dyskutują co i jak....
No ale przecież lepiej nic nie wymagać...



Pytanie było retoryczne i ironiczne....

Chodzi mi o to że gość nie ma doświadczenia , w czasie meczu stoi jak słup soli, a nie daj Boże jak jest czerwona kartka to totalna konsternacja i zagubienie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 17:34   

Mam nadzieję, że jak szybko do klubu przyszedł Kostelnik tak szybko z niego odejdzie! Rysiek Kuźma wróc!
[Profil] [PM]
 
 
kristoff

Dołączył: 28 Kwi 2010
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 18:49   

kibicKKS napisał/a:
kristoff napisał/a:
kibicKKS napisał/a:
kristoff napisał/a:
To było do przewidzenia... pierwsze mecze to jeszcze pozostałości po Kuźmie.... a teraz styl a raczej jego brak to już "praca" obecnego duet + jeszcze do tego super transfery i mamy to co mamy...


Czego wymagasz od dwóch trenerów juniorów?



Choćby nawet tego, że zaraz po gwizdku na przerwę mają zapier.... do szatni żeby motywować i ustawiać grajków, a nie przez 5 minut siedzieć w "gołębniku" , gaworzyć i ustalać wtedy taktykę. Efekt piłkarze wychodzą na boisko i jeszcze pomiędzy sobą dyskutują co i jak....
No ale przecież lepiej nic nie wymagać...



Pytanie było retoryczne i ironiczne....

Chodzi mi o to że gość nie ma doświadczenia , w czasie meczu stoi jak słup soli, a nie daj Boże jak jest czerwona kartka to totalna konsternacja i zagubienie.

Jestem tak wkurw... ze nie zauważyłem ze to ironia i retoryka. Ale fakt ze trenejro nie zabardzo czaji co się wokół dzieje.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 06:15   

a co ma wiedziec gośc który jedyne co trenował to gołebie ojca
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Flota - SANDECJA
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25