Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
SANDECJA - Chojniczanka Chojnice
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 10:13   SANDECJA - Chojniczanka Chojnice

Dziś mecz a tu nawet tematu piłkarskiego nie ma....to też o czymś świadczy....życzę Sandecji wygranej...jednak przegraną też trzeba brać pod uwagę co nomen omen byłoby chyba dobrym rozwiązaniem, ponieważ Sandecja potrzebuje dobrego trenera a nie marionetkę! Klub z takimi tradycjami i tyloma sezonami w I lidze musi być wiodącą siłą na zapleczu ekstraklasy a nie być w ogonie tabeli....
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 10:56   

Nie siej zamętu. Dzisiaj "ogon tabeli" (10 miejsce to już ogon? To bardzo długi ten ogon), a jutro już może być nawet 6 miejsce ze stratą 3 punktów do miejsca premiowanego awansem. Przegraliśmy z liderem zasłużenie, gdzie nie pokazaliśmy się z dobrej strony, przy jednocześnie dobrej grze Niecieczy. Potem była porażka z zawsze niewygodną Flotą na wyjeździe. Pamiętać należy, że to był trzeci mecz w przeciągu tygodnia, w tym jeden grany połowę w "10". Do tego dodać daleki wyjazd i niestety krótką ławkę rezerwowych jaką dysponuje trener.

Nie chcę usprawiedliwiać drużyny, ale miałem nadzieję, że pomyje na zawodników i trenera oraz klub zostały wylane w temacie meczu ze Świnoujścia i na tym się skończy. Jak widać malkontenci nie dają za wygraną.


PS. Pytanie do kogoś bliżej klubu - co z młodym Gruzinem?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 11:22   

Nie sieję zamętu. Tylko patrzę realnie na sytuację a ona jest zła. Można się tłumaczyć, że w 10, daleki wyjazd, drugi mecz w tygodniu - kogo chcesz oszukać? To są zawodowcy. Nie ma pomysłu na grę, Maki siedzi na ławce, gdzie zawsze siał spustoszenie i jego rajdy pod bramkę przeciwnika robiły zagrożenie! JAK POCHODZISZ TYLE CO JA NA SANDECJĘ TO BĘDZIESZ MIAŁ PRAWO MARUDZIĆ - bo z roku na rok zamiast być lepiej, spokojniej, walczyć o cele to wymieniamy wspaniałego trenera, który miał wizję i wyniki a mamy gołębiarza słowackiego co klaszcze z ławki rezerwowych. Owszem masz rację jak wygramy będziemy wyżej w tabeli, ale aby bezpiecznie być w górnych rejonach tabeli to trzeba punkty zdobywać a o to jest trudno jak widisz...Aha jeszcze jedno ile mamy punktów nad strefą spadkową 1 cały punkt! Popatrz chłodno na to a nie pisz bzdur.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 11:47   

x_cite napisał/a:
Nie sieję zamętu. Tylko patrzę realnie na sytuację a ona jest zła. Można się tłumaczyć, że w 10, daleki wyjazd, drugi mecz w tygodniu - kogo chcesz oszukać? To są zawodowcy. Nie ma pomysłu na grę, Maki siedzi na ławce, gdzie zawsze siał spustoszenie i jego rajdy pod bramkę przeciwnika robiły zagrożenie! JAK POCHODZISZ TYLE CO JA NA SANDECJĘ TO BĘDZIESZ MIAŁ PRAWO MARUDZIĆ - bo z roku na rok zamiast być lepiej, spokojniej, walczyć o cele to wymieniamy wspaniałego trenera, który miał wizję i wyniki a mamy gołębiarza słowackiego co klaszcze z ławki rezerwowych. Owszem masz rację jak wygramy będziemy wyżej w tabeli, ale aby bezpiecznie być w górnych rejonach tabeli to trzeba punkty zdobywać a o to jest trudno jak widisz...Aha jeszcze jedno ile mamy punktów nad strefą spadkową 1 cały punkt! Popatrz chłodno na to a nie pisz bzdur.



No mam wrażenie, że Twój "chłód" w patrzeniu na Sandecje jest chyba lekko przesadzony. Nie zasłaniaj się latami spędzonymi na Kilińskiego, bo tym bardziej powinieneś doceniać to, że kolejny rok z rzędy oglądasz w Nowym Sączu solidne drużyny na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, a nie trzecioligowych kopaczy.

Tak jak pisałem nie chce tłumaczyć zawodników, ale chciałbym zachować jakąś równowagę, a nie jechać równo po wszystkim, bo drużyna przegrała drugi mecz w sezonie. Czasem warto spojrzeć na okoliczności.

I jeszcze sprawa Makucha, która wraca po raz kolejny. Czy ktoś z szanownych Panów widział Pana Marcina na treningu? Wie ktoś w jakiej jest formie? Pamiętać należy że Makuch ma już 34 lata. Dla bocznego obrońcy to sporo. Niektórym trudno w tym wieku utrzymać wysoką formę. Poza tym akurat pozycja prawego obrońcy nie jest w naszym zespole mankamentem do natychmiastowej poprawki. Dużo bardziej zastanawia mnie brak Bartkowa w pierwszym składzie.

Cytat:
bo z roku na rok zamiast być lepiej, spokojniej, walczyć o cele to wymieniamy wspaniałego trenera, który miał wizję i wyniki a mamy gołębiarza słowackiego co klaszcze z ławki rezerwowych.


Widocznie nie był taki wspaniały jak to sobie wyobrażasz skoro go zwolnili. Nie byłem zwolennikiem rozstawania się z trenerem Kuźmą. Żałowałem że nie potrafili się w klubie z nim dogadać, ale stało się. Ktoś na forum mądrze napisał - z oceną nowego trenera wstrzymajmy się przynajmniej do pierwszych spotkań rundy wiosennej, kiedy będziemy mogli oglądać drużynę przygotowaną do rundy w pełni przez tego Pana. Dzisiaj Kostelnik jedynie powiela większość schematów wypracowanych przez Kuźmę.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 13:12   

Został tu wywołany Marcin Makuch. Ciekawe, czy potwierdzą się spekulacje i ten zawodnik powróci do składu. http://www.sportowefakty....czanka-chojnice

Jako ciekawostkę podam też, że mecz będzie transmitowany w RDN Nowy Sącz.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 21:35   

I co kolego Masahiko? słabiutko oj słabiutko - tak jak pisałem zero pomysłu na grę...MAKUCH pokazał klasę! dobry i punkt w sumie...
[Profil] [PM]
 
 
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 21:39   

następna niesłuszna czerwień w tym sezonie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 21:42   

Gołym okiem widać brak trenera zero pomysłu na grę żadnego przygotowania. Początek sezonu to pozostałości po Kużmie a ze statystą ze Słowacji nic nie wychodzi. A co do Bartkowa dziwne że nie gra w podstawowym składzie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 22:03   

bo2904 napisał/a:
Gołym okiem widać brak trenera zero pomysłu na grę żadnego przygotowania. Początek sezonu to pozostałości po Kużmie a ze statystą ze Słowacji nic nie wychodzi. A co do Bartkowa dziwne że nie gra w podstawowym składzie


No tak gołym okiem widać a raczej nie widać trenera bo nawet z ławki nie wstaje, no ale w sumie po co jak do powiedzenia nie ma nic albo niewiele, jakoś nawet dziękować kibicom razem z drużyną przestał.

Czy ktoś robił statystyki z tego spotkania bo chyba w strzałach i strzałach na bramkę Chojniczanka nas zdominowała zdecydowanie.

Kiedyś skończą się karne dla nas i biorąc pod uwagę naszą kreatywność to będzie duży problem...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 00:18   

Dziś na meczu był trener Ryszard Wieczorek. Ciekawe:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 00:34   

Zatrudnienie Kostelnika to było i jest wielkie nieporozumienie! Temu panu zarząd powinien już podziękować za "pracę".
[Profil] [PM]
 
 
sandeczanin

Dołączył: 28 Mar 2009
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 00:43   

Wypowiem się szczerze dziś na meczu (a właściwie przed) "upatrzyłem" sobie jednego"zawodnika" (cudzysłowy są celowe) a mianowicie Kuźma... O jego występie w tym spotkaniu można powiedzieć tyle że był w protokole meczowym. Na rozgrzewce zewnętrzniaki podkręcone podania finezja jak u ronaldinho a na meczu do najbliższego i chowany za rywalem byleby mnie nie było. Szczepański to przy nim Zidane. Jak tak ma wyglądać u nas promowanie zawodników to ja dziękuję. I dziwić się później że ludzi coraz mniej jak co najbardziej zagorzali kibice(starszej daty) twierdzą że "szkoda nerwów i że lepiej żeby ich baba w domu denerwowała niż ta zbieranina patałachów"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
1980_NS

Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 09:10   

Zdajesz sobie sprawę jakie głupoty piszesz? Przypominam o istnieniu konieczności gry młodzieżowca. Danek miał pierwsze dwa mecze przyzwoite, później już zgasł. Kalisz nie pokazuje się z dobrej strony. Za to Szymon Kuźma wypadł wczoraj przyzwoicie. Przede wszystkim walczył.
[Profil] [PM]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 09:18   

sandeczanin napisał/a:
Wypowiem się szczerze dziś na meczu (a właściwie przed) "upatrzyłem" sobie jednego"zawodnika" (cudzysłowy są celowe) a mianowicie Kuźma... O jego występie w tym spotkaniu można powiedzieć tyle że był w protokole meczowym. Na rozgrzewce zewnętrzniaki podkręcone podania finezja jak u ronaldinho a na meczu do najbliższego i chowany za rywalem byleby mnie nie było. Szczepański to przy nim Zidane. Jak tak ma wyglądać u nas promowanie zawodników to ja dziękuję. I dziwić się później że ludzi coraz mniej jak co najbardziej zagorzali kibice(starszej daty) twierdzą że "szkoda nerwów i że lepiej żeby ich baba w domu denerwowała niż ta zbieranina patałachów"


Szymek Kuźma skończył w piątek 17 lat. Ma potencjał, jest perspektywiczny i dajmy mu szansę. Kiedyś musi zdobyć to doświadczenie, obycie ligowe. Ja wolę, żeby grał on, niż Dinek.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 10:51   

Widzę że od nowa rozgorzała odwieczna dyskusja dotycząca naszych młodzieżowców. Wałkowana od kilku lat. Uczciwie patrząc na tą sprawę, na chłodno chyba należy się zastanowić jaki postęp zrobili Ci nasi młodzieżowcy patrząc od paru lat wstecz ( Szczepański, Fałowski, Słaby, Szarek - który kompletnie zniknął, oraz ta młodsza grupa dzisiejszych młodzieżowców- Danek, Maślejak (wypożyczony), Kalisz, Kuźma, M. Szeliga...) Szczerze mówiąc ja nie widzę jakiegoś znaczącego postępu w grze tych chłopaków, nikt z nich tak naprawdę nie stał się liderem, sercem drużyny a nawet pewniakiem w jedenastce. Owszem grywają całkiem sporo Szczepański, Słaby czy wchodzący z ławy Fałowski ale nie podnoszą oni w jakiś wyraźny sposób jakości gry Sandecji. Także co też jest jakimś wyznacznikiem obiektywnym nie widać za bardzo zainteresowania ze strony innych (lepszych) klubów tą naszą "złotą" młodzieżą.
Może po prostu czas skończyć z mitem super szkolenia w juniorskich grupach w Nowym Sączu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26