Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
Autor Wiadomość
maciek

Dołączył: 16 Cze 2009
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 19:35   

Sprawa jest prosta. Proszę wskazać jedną jedyną osobę która ma dość kasy aby nie doić klubu, odpowiednie koneksje, serce dla Sandecji i CHĘĆ objęcia funkcji prezesa a najbliższe wybory załatwią sprawę zgodnie z oczekiwaniami większości kibiców.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gwardzista
Gwardzista

Dołączył: 22 Lip 2011
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 20:10   

a kto powiedział ze nastepca nowaka nie zrobi dla sandecji lepiej niz nowak moze rozwali ten układ w sandecji?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 21:24   

Gwardzista napisał/a:
a kto powiedział ze nastepca nowaka nie zrobi dla sandecji lepiej niz nowak moze rozwali ten układ w sandecji?


A kto oprócz Nowaka jawnie mówi o chociaż kibicowaniu Sandecji? Tamci nie mają nawet czasu przyjść na Sandecję może przed wyborami i czasami Czarnecki ale to wszystko. Tamci pewnie nawet nie wiedzą kiedy Sandecja powstała nie mówiąc już o tym żeby ich zobaczyć w koszulce Sandecji.

Wg mnie największym problemem nie jest Nowak. Wydaje mi się że wystarczy pozbyć się z klubu Słowackiej świty i już będzie lepiej, bo bez nich było lepiej (czasy Wójtowicza gdy pewien Pan nie miał aż tyle czasu mieszać bo musiał biegać za piłką).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
misns

Dołączył: 17 Gru 2009

Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 21:40   

kibicKKS napisał/a:
Gwardzista napisał/a:
a kto powiedział ze nastepca nowaka nie zrobi dla sandecji lepiej niz nowak moze rozwali ten układ w sandecji?


A kto oprócz Nowaka jawnie mówi o chociaż kibicowaniu Sandecji? Tamci nie mają nawet czasu przyjść na Sandecję może przed wyborami i czasami Czarnecki ale to wszystko. Tamci pewnie nawet nie wiedzą kiedy Sandecja powstała nie mówiąc już o tym żeby ich zobaczyć w koszulce Sandecji.

Wg mnie największym problemem nie jest Nowak. Wydaje mi się że wystarczy pozbyć się z klubu Słowackiej świty i już będzie lepiej, bo bez nich było lepiej (czasy Wójtowicza gdy pewien Pan nie miał aż tyle czasu mieszać bo musiał biegać za piłką).

Nie wiem do konca ja oceniac Nowaka bo z jednej strony wspiera nasz klub jak moze a z drugiej pozwala na te wszystkie patalogie...
_________________
...A ty Bracie mój,zawsze przy mnie stój...
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 13:26   

kosiarz

Nikt nie karze Ci kupować akcji i jednocześnie nie zabrania. Akcje obejmuje miasto i sponsorzy tworząc profesjonalny zarząd stosownie do posiadanych udziałów.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 24