Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, uwagi, sugestie ...
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 18:43   Pytania, uwagi, sugestie ... [Cytuj]

Jednym z postanowień ostatniego spotkania SKS, że po paru ładnych latach przerwy znowu zrobiłem się czerwony.

Jedną z rzeczy, którymi się będę zajmować to wszelkiego rodzaju "internety" :)

Na forum trochę już posprzątałem, będzie jeszcze trochę kosmetyki itp.
Strona internetowa sandecja,org chciałbym aby była bardziej o kibicach niż tak jak dotychczas o Sandecji jako klubie.
Ale do tego potrzeba materiałów, relacji z wyjazdów, opisów spotkań i opraw u siebie, różnych akcji organizowanych przez kibiców itp.

Facebook https://www.facebook.com/sandecjatv jest w zasadzie ściśle powiązany z naszymi stronami sandecja.org i sandecja.tv.

Jeśli są jakieś pytania, sugestie, wątpliwości itp to jest odpowiedni temat.

O osobach do pomocy nawet nie piszę:D bo nima sensu.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 20:02    [Cytuj]

No właśnie naszemu forum stuknie za parę dni 10 lat...Miłosz coś wspominał na sparingu przed sezonem, że planuje coś w związku z tą rocznicą :P
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 19:56    [Cytuj]

Na forum w ciągu najbliższych dni powstanie regulamin, który pozwoli uporządkować pewne sprawy i zapanować nad chaosem jaki co poniektórzy usilnie sieją w tematach.
I nie chodzi o żaden zamordyzm, po forum jest po to żeby dyskutować, szczególnie jak się ktoś z kim nie zgadza (bo nikt nie ma patentu na 100% rację), tylko o sposób w jaki to jest robione.
Mimo różnic trzeba się nawzajem szanować i szukać rozwiązań najlepszych dla nas i dla klubu.
A kurwowanie, chujowanie i wrzucanie bluzgami "po wszystkiemu" na pewno nie jest do tego drogą.

Wyłączony zostanie również dział "Liga typera", który i tak jest już od dłuższego czasu martwy.

Jeśli będzie taka wola to zostanie utworzony dział "Kosz", gdzie najpierw będą trafiać wszelkiego rodzaju wycięte posty, tematy itp.

Porządek wśród administratorów i moderatorów już został zrobiony, chyba że będą jakieś propozycje czy kandydatury.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 09:55    [Cytuj]

Internacionale, jeśli Ty ściągnołeś mnie z zielonego to naprawde szacun ża czas działania, bo chyba poł roku, albo lepiej mineło od chwili naszej rozmowy w tej sprawie hehe.
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 15:08    [Cytuj]

Jam to nie chwaląc się sprawił.
Onufry Zagłoba
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mlodykks

Dołączył: 15 Sie 2010
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 16:46    [Cytuj]

Myśleliście coś o stronie internetowej ?

Bardzo brakuje jej, nawet prostej ale czytelnej, tak żeby coś szło.

Jeśli chodzi o grafikę to chętnie pomogę, serwer chyba jest, domene za free można kupić w każdym momencie, wystarczą chęci i trochę czasu.

Także jak coś to pisać.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 18:30    [Cytuj]

mlodykks napisał/a:
Myśleliście coś o stronie internetowej ?

Bardzo brakuje jej, nawet prostej ale czytelnej, tak żeby coś szło.

Jeśli chodzi o grafikę to chętnie pomogę, serwer chyba jest, domene za free można kupić w każdym momencie, wystarczą chęci i trochę czasu.

Także jak coś to pisać.


Nie bardzo rozumiem o jaką stronę internetową miałoby chodzić ?
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 19:34    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
Jam to nie chwaląc się sprawił.
Onufry Zagłoba


Nie wiem co Wy na to, ale proponuje usunac shoutboxa ... ktory i tak ostatnimi czasy jest martwy (tylko hanys sie tam od czasu do czasu wypowie ;)). Niby tez jestem czerwony, ale jako, ze na miejscu mnie nie ma to decyzji sam podejmowac nie bede.

Ja tam jestem od moderowania na odleglosc i usuwania nieaktywnych uzytkownikow :D Kiedys mnie internacionale okreslil jakos w zwiazku z tym drugim, ale juz nie pamietam tej nazwy :)

Pzdr
P.S. Nie, nie karmazynowy msciciel ;)
[Profil] [PM]
 
 
mlodykks

Dołączył: 15 Sie 2010
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 19:41    [Cytuj]

internacionale napisał/a:
mlodykks napisał/a:
Myśleliście coś o stronie internetowej ?

Bardzo brakuje jej, nawet prostej ale czytelnej, tak żeby coś szło.

Jeśli chodzi o grafikę to chętnie pomogę, serwer chyba jest, domene za free można kupić w każdym momencie, wystarczą chęci i trochę czasu.

Także jak coś to pisać.


Nie bardzo rozumiem o jaką stronę internetową miałoby chodzić ?



http://www.tylkocracovia.pl/

Czyli informacje na temat wyjazdu, relacje z meczu itd.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 20:11    [Cytuj]

Na początku masz napisane:
Cytat:
Strona internetowa sandecja,org chciałbym aby była bardziej o kibicach niż tak jak dotychczas o Sandecji jako klubie.
Ale do tego potrzeba materiałów, relacji z wyjazdów, opisów spotkań i opraw u siebie, różnych akcji organizowanych przez kibiców itp.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mlodykks

Dołączył: 15 Sie 2010
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 20:22    [Cytuj]

Ale to nie jest to samo, sandecja.org nie jest taką stroną na którą wejdę sobie raz na dzień żeby sprawdzić co tam u nas słychać. Wystarczy zobaczyć fanpage Sączersi z sektora f, jest dobrze utrzymywany, reklamowany, chętnie ludzie na niego wchodzą.

Raczej skusiłbym się o powstanie nowej witryny.

Można też w ten sposób zrobić, że Sandecje.org zmodernizować ( wygląd cały ) i tak jak jest napisane że informacje od kibiców dla kibiców a nie o klubie.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 20:33    [Cytuj]

Jak dla mnie robienie kolejnej strony nie ma sensu.
Było już chyba z 10 różnych super wspaniałych, które albo znikały szybciej pojawiały albo okazywały się tak naprawdę czyimś prywatnym interesem i umierały śmiercią naturalną.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Polska1910

Dołączył: 01 Lis 2014
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 13:50    [Cytuj]

Jak wysylam do kogos wiadomosc pw to czemu ona jest w folderze `Do wyslania`, a nie `Wyslane`?

dobra juz wiem :D
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 11:13    [Cytuj]

Ile czasu trwa wysłanie priv? Wysłałem kilkanaście godzin priva i dalej wisi w folderze do wysłania.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 13:16    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Ile czasu trwa wysłanie priv? Wysłałem kilkanaście godzin priva i dalej wisi w folderze do wysłania.


Do czasu aż odbiorca nie kliknie w wiadomość. Informację na pewno dostał, że jest coś w skrzynce odbiorczej.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Pytania, uwagi, sugestie ...
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 25