Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Aktualne aktualności
Autor Wiadomość
szydar

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 07:05   

Ja osobiście odnosze wrażenie że panowie prezesi nie są do końca zorientowani co do zasad funkcjonowania Akademi Sandecja . Po pierwsze - transport drużyn który w praktyce jest fikcją , tak faktycznie to w 70% dojazd na mecze wyjazdowe spada na rodziców . Po drugie - opieka medyczna , tutaj każdy musi zadbać o ciągłość badań lekarskich a w trakcie meczów brak jakichkolwiek srodków medycznych . Jest tylko tyle ile zorganizują sami rodzice . Dodam tylko że wiem co pisze.
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 08:16   

Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy też posiadasz pewne konkretne informacje to daj znać.
Spróbujemy pokazać je zarządowi, dopytać, wyjaśnić.

Celem tej inicjatywy było rozwianie pewnych wątpliwości, wyjaśnienie pewnych sytuacji, przedstawienie faktów.
Wiadomo, że nie każdy się będzie z tym zgadzał, nie wszystko każdemu będzie pasować, ale jest to krok do przodu jeśli chodzi o poprawianie atmosfery wokół klubu bo bzdur i plotek zarówno my jak i prezesi mają już serdecznie dość.

Oczywiście jest też grupa osób, którzy zawsze będą na NIE (no bo tak:D) i co by nie było napisane to i tak im będzie źle i nie pasować i będą wiedzieć lepiej.
Niektórzy to chyba czekają, żeby na takim piśmie pojawiło się słowo "Jestem najgorszy, ukamienujcie mnie publicznie i podpalcie" z podpisami prezesów a najlepiej jeszcze prezydenta i paru innych osób no ale nie popadajmy w paranoje i skupmy się na tym co jest i co może być lepiej.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 12:25   

Szkoda, że nie ma jeszcze podanych przychodów mniej wiecej kto ile daje na klub. Plus wydaje mi się, że większy przchód byłby gdyby bilety były te 5 zł wiecej zakładając, że będzie wtedy kilkaset do ponad tysiąca ludzi więcej. Bo liczmy, że teraz chodzi te 1000 osób średnio na mecz gdzie bilety są po 15 zł to jest około 15k odejmują osoby z karnetami plus wszyskich którzy wchodzą za free (młodzi kopacze z grup młodzieżowych) a będzie ich koło 150 osób to wyjdzie koło 10k dochodu.. A weźmy np bilety po już po te 15 zł, ale niech będa jeszcze np szkolne i studenckie po 10 zł, kobiety niech płaca 5 zł a dzieci do lat 7 plus akademia i juniorzy po 1 zł... Zachęci to napewno, ze mama przyjdzie z synkiem na mecz bo zapłaci wtedy tylko 6 zł a nie 30.. Jest wtedy także fajny chwyt marketingowy bo można na plakatch napisąc, że bilety już od 1zł... średnia cena biletów wtedy jest około 8 zł licząc, że wtedy spokojnie kolo 2500 ludzi by przysło na ciekawsze mecze myśle, że nawet koło 4000 to daje około 20000 dochodu minus oczywiście karnety. Więc wtedy koło 6-8 tyś zł klub ma wiecej dochodu..

Taka moja rozkmina, jeżeli źle mysle to mnie poprawcie.. :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 15:04   

To chciałbyś podwyższenia ceny biletów? Bo teraz to chyba po 10 i 12 są ?:)
A ja sie tyle nagadałem z prezesami, żeby "na mikołaja" mecz z Arką zrobić za piątaka ... :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 20:52   

No właśnie, tu trzeba działać jak mówi Bianconeri,a nie działać jak Tusk :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sob Paź 25, 2014 06:17   

Nie podwyższenia. Wręcz przeciwnie.. Przepraszam. Nie ma w Sączu od jakiegoś czasu i byłem, że są dalej po 15. Więc sorki mój błąd. A co do Arki to przy dobrej reklamie myśle, że może być dużo wiecej :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 20:33   

Dziś się trochę działo na spotkaniu, kto nie był niech żałuje :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 21:02   

:-DD
TRENER MA JAJA :-)
I WIDAĆ ŻE MU ZALEŻY NA DRUŻYNIE
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
pasi


Dołączył: 16 Maj 2011
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 21:37   

Zgadzam się z Tobą ;) Gość jest konkretny ale moim zdaniem dla Łukasza nie ma miejsca w tej drużynie.
_________________
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 21:49   

A no trener bardzo w porządeczku gość.

Natomiast sprawa z tym boiskiem ze sztuczna nawierzchnią na Dunajcu to jeden wielki skandal . Trzeba głośno z tym zaprotestować , przede wszystkim na "jedynym i jakże obiektywnym portalu'' sądeczanin.info jak to zakłamane mendy -szczególnie jeden sądecki poseł z PO - rzucają kłody pod nogi Sandecji !

Zamiast drużyna trenować w Sączu zimą na sztucznej nawierzchni na Dunajcu będzie musiała -zresztą nie pierwszy raz- jeździć 2 razy dziennie do Tylmanowej na treningi .
Tak by uprzykrzyć życie ...Nowakowi.

Ktoś kto nie był na spotkaniu zapyta sie , a dlaczego Sandecja nie może tam trenowac . Odpowiedź brzmi , nie bo nie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 21:55   

To prawda. Z tym trzeba coś zrobić, nagłośnić, przeprowadzić jakieś rozmowy, może wybrać się z delegacją do pana kanclerza :) Myślę, że tak miłym, kulturalnym, młodzieńcom ze specyficznym darem przekonywania jak my by nie odmówił :)
A na poważnie to temat który trzeba poruszyć gdzieś wyżej bo to jakieś jaja są żeby miejski klub nie mógł trenować na terenach oddanych za darmo do użytkowania uczelni przez miasto.
To jakaś kur.. paranoja jest!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Gru 04, 2014 13:03   

pasi napisał/a:
Zgadzam się z Tobą ;) Gość jest konkretny ale moim zdaniem dla Łukasza nie ma miejsca w tej drużynie.


Sam odejdzie nie trzeba mu ubliżać i sugerować
http://www.sportowefakty....sza-grzeszczyka
[Profil] [PM]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Gru 04, 2014 20:03   

podrzućcie szczegóły,
obiecuje poruszyć na fakty-ns.pl...prosze o prv
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 12, 2014 07:33   

Nakładem naszej pracy i w ramach współpracy z klubem można teraz łatwiej przeglądać nasze strony internetowe i forum z telefonów komórkowych.
Taki prezencik świąteczny.

http://www.sandecja.org/1...e_techniki_.htm
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Gru 12, 2014 09:17   

Dalej nie mogę przeglądać strony na mojej Noki 3210. Poprawcie to.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Aktualne aktualności
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 25