Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Aktualna lista członków
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Paź 08, 2014 18:26   Aktualna lista członków

No i z tym jest właśnie niestety problem :)
Część deklaracji była w formie papierowej, część elektronicznej, gdzie plik z "bazą danych" uległ uszkodzeniu czy raczej zatraceniu przy awarii komputera.

Próbujemy wszystko odtworzyć (w sumie nie ma tego wiele ale porządek musi być), dlatego też prosiłbym zainteresowane osoby o podesłanie na priv lub na mail stowarzyszenie@sandecja.org na razie tylko imienia i nazwiska celem weryfikacji.

Dla osób, które chciałyby wstąpić w nasze szeregi deklaracje w formie papierowej dostępne są na comiesięcznych spotkaniach SKS (informacje o najbliższym spotkaniu w odpowiednim temacie) oraz do pobrania z naszej strony internetowej http://www.sandecja.org/8,Do_pobrania.htm.

Pracujemy nad "benefitami" dla posiadaczy legitymacji SKS.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gwardzista
Gwardzista

Dołączył: 22 Lip 2011
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 21:22   

Bianconeri, bianco prosilbym o spotkanie jest mozliwosc?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gwardzista
Gwardzista

Dołączył: 22 Lip 2011
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 21:24   

nie tylko Ciebie ale kilku chłopaków z sektora "f"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Paź 11, 2014 09:30   

No ale to już pisaliśmy o tym kilka razy conajmniej.
Żadne problem, napisz priv, podeślij swój numer lub dzwoń bezpośrednio do mnie, i się jakoś znajdziemy na pewno.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Paź 29, 2014 17:49   

Na tą chwilę mam ok 20 deklaracji u siebie, parę osób przypominało się na priv / maila.
Na ostatnim spotkaniu kilka osób brało deklaracje do wypełnienia.
Miłosz musi się dogrzebać do swojego archiwum, wtedy podamy dokładniejszą liczbę członków zadeklarowanych, nie można również zapominać o licznym gronie osób wspierających, które formalnie nie są członkami SKS.

Po dokładniejszym określeniu liczby członków, jej weryfikacji, ruszymy z tematem legitymacji a potem benefitów dla ich posiadaczy.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 07:49   

Doliczyłem się 39 nazwisk na liście.
Z czego niestety deklaracji części osób nie udało się odszukać i już się raczej nie uda bo szkoda czasu na czekanie aż ktoś poszuka, prędzej uzupełnimy braki od 0.

Część osób z tej listy dawno nie widziana, dodatkowo niektórym pewnie sami podziękujemy za "współpracę" bo nic na siłę.

Ale punkt wyjścia jest, nowe osoby oczywiście mile widziane, czas przechodzić do konkretów odnośnie "benefitów" dla stałych członków i posiadaczy legitymacji.

Listę chciałbym uzupełnić o dane kontaktowe typu telefon czy email. Do większości mam do "prywatnego" użytku, ale nie chcę ich samowolnie wpisywać do bazy.
Więc jeśli ktoś dobrowolnie zgadza się na wpisanie tych danych tradycyjnie niech pisze na maila stowarzyszenie@sandecja.org lub do mnie na priv.

Oczywiście baza jest tylko i wyłącznie do naszego, a w zasadzie mojego, użytku wewnętrznego, ale może się zdarzyć tak, że w określonej sytuacji dane przekażę innej osobie od nas celem jakichś działań czy kontaktu itp, stąd też powyższe zastrzeżenia.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Aktualna lista członków
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25