Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:35
Akcja pomocy kombatantom na kresach
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Gru 13, 2014 16:09   

Pierwsze efekty akcji, która przecież formalnie jeszcze nie ruszyła, już w "Persie". Brawo!

_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 12:22   

Chłopaki z PSC w swoim gronie uzbierali 500zł, które zostaną przeznaczone na zakupy odpowiednich produktów, brawo!
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 12:27   

To, że uzbierali na wspólnej "Wigilii" :), nie zwalnia nikogo z nich, do dalszego wspierania tej akcji. Co bedą czynić już od jutra.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Nie Gru 14, 2014 21:12   

Brawo dla PSC, której częścią się też czuje- piękna sumka. Zapraszamy od jutra rana!
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Gru 15, 2014 17:50   

_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Gru 15, 2014 21:50   

O nas (PSC) to na tzw,,dzień dobry" akcja dalej trwa,dalej zbieramy,o tych ludziach nie możemy zapomnieć.Dla nich okupacja dalej trwa.
Obecnie wszyscy koncentrują się na zbiórkach dla ukraińców walczących z ruskimi.I to właśnie im pomagają.
O autochtonach,czyli Polakach mieszkających tam od wieków,nie pamięta już nikt( no może po za spadkiercami Bandery,oni też pamiętają.Tylko w innym sensie)
Osobiście mam głeboko wyjebane i na twór zwany Ukrainą,i na Rosjan.Niech się tłuką.Im więcej ich padnie tym lepiej.Dla mnie ani Ukrainiec,ani Rosjanin nie był,nie jest,i nie będzie moim bratem.
Rzezie na Wołyniu i Galicji wschodniej są tego dowodem.
Dlatego każdy kto ma Polske w sercu,każdy kto się ze swoim patriotyzmem obnosi(na czapkach,koszulkach,bluzach,smyczach itp) niech się spręży,niech zbierze kase lub produkty,od kolegów,sąsiadów E.T.C.
I udowodni samemu sobie,że obnoszenie się ze swoim patryiotyzmiem to nie tylko szpan.
Zatem jazda..DAJ TYLE ILE,DAĆ MOŻESZ.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Kazek G f H


Dołączył: 06 Mar 2008
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 15:49   

Dawać Dawać :)
_________________
Brutal Fans Hooligans - Glinik Gorlice ... :)
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 17:49   

http://www.sadeczanin.inf...13#.VJBgMnv3SBU
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Gru 16, 2014 23:23   

Codziennie na fb wrzucane jest podsumowanie ile danego dani udało się zebrać itd. Mam prośbę, jeśli ktoś chce pomóc, to wysłałem do Bianconeriego wzrory prostych plakatów i ulotek- drukować, kserować naklejać po osiedlach.

https://www.facebook.com/...725164/?fref=ts
https://www.facebook.com/...725164/?fref=ts

Jutro propaganda w Radiu Kraków. Nakręcać wszystkich, cel szczytny. Akcja zostaje przedłużona do 23 XII- ponieważ radny Dumana załatwił możliwość zbiórki do koszyka w sklepie E.Leclerc w galerii Trzy Korony w dniach 22 i 23 grudnia, u mnie na Grodzkiej 10 również można będzie do wieczora odnosić dary przez te dwa dni dłużej.

Stan na dziś wieczór z Solidusu i mojego punktu to 294kg, na które składa się 517szt. darów. Wielkie dzięki.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 19:48   

Dziś byłem w Solidusie niewiele ponad pół godziny, bo niestety musiałem pilnie wyjechać w sprawie rodzinnej.

Jeden dobry "obrazek" gdy z matką wszedł do sklepu na oko 10-cio latek, po otrzymaniu ulotki "zmolestował" mamę by coś kupiła dodatkowego i mógł włożyć do koszyczka.
Po otrzymaniu vlepek bardzo się ucieszył.

Oby więcej takich młodych.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 22:25   

Jak byś nie musiał uciekać, to pewnie sam byś ją "zmolestował". A tak na poważnie, to wiecie, że akcję przedłużamy do 23 XII i pilnie poszukujemy wolontariuszy, którzy rozdawali by ulotki i nakręcali ludzi na akcję w L.Leclercu. Do obsadzenia 22 i 23 (PN i WT). Zupełnie inaczej ludzie wrzucają za namową i prośbą, jak do pustego koszyka. Ja niestety nie dam rady- ogarniam wiele innych rzeczy w tym czasie, ale jak tylko dam radę się urwać nawet na 1h, to zrobię to.

Dziś trafiło do nas prawie 87kg darów- 213szt. Łącznie udało się zebrać 381kg- 730szt.
Naszym marzeniem jest dobić do tony. Akcję przedłużamy- damy radę? To już zależy od WAS.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Gru 24, 2014 16:28   

Koniec akcji- dzięki Wam wielki sukces- 2097kg!!! Dziękuję wszystkim, którzy dorzucili coś od siebie. Poza Starą Gwardią, Kłopotów zebrał 600zł i zakupił za to dary- dzięki. Na początku liczyliśmy na 300-400kg. 2 tony to istny kosmos.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Gru 24, 2014 18:33   

To tu z dedykacją dla ciebie ;)
http://www.sadeczanin.inf...esowiakow,67593

Pzdr
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 13:13   

W tym roku również będziemy działać. Więcej info wkrótce.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 21:21   

Dotarły do nas dokumenty, ruszamy z akcją 7 grudnia i kończymy 13 w niedzielę. Kończymy dogrywanie punktów- Grodzka 10 - pralnia dywanów PERS/Megachem - pewne, podobnie jak Solidus na Boconiu- dzięki Sławek. Tym samym zachęcam wszystkich do zakupów właśnie tam. Za otrzymane pieniądze od znajomych z emigracji, czy grup robimy zakupy właśnie tam. Gdyby ktoś chciał włączyć się w pomoc- serdecznie zapraszamy. Więcej info na FB- Rodacy Bohaterom - Nowy Sącz Grudzień 2015 .
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice » Akcja pomocy kombatantom na kresach
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 25