Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:34
Kibice Sandecji w regionie
Autor Wiadomość
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:09   Kibice Sandecji w regionie

Awans już mamy, ale poprzeczka w pierwszej lidze jest postawiona znacznie wyżej. Dlatego, żeby godnie prezentować odpowiedni poziom na zapleczu ekstraklasy niezbędni są także fani Sandecji spoza Nowego Sącza. Nie możemy popełniać błędów innych ekip, które się izolowały.
Mamy bardzo dobrą sytuację. Jest wiele okolicznych miast i miasteczek i na dobrą sprawę nie mamy realnej konkurencji. Musimy tylko dobrze zagospodarować nasz "potencjał". Mam nadzieję, że ten temat przyczyni się do tego:)
Na początek wielka prośba do kibiców Sandecji spoza Nowego Sącza. Napiszcie skąd jeździcie na mecze i jakie są u Was możliwości/problemy i czy ewentualnie moglibyście wieszać plakaty, nakręcać znajomych na mecze etc.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
szczur1910

Dołączył: 22 Kwi 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:20   

ja moge rozwieszac plakaty po chełmcu i okolicach.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ksiąc 90

Dołączył: 19 Sty 2009
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:24   

tamte okolice są i mnie znane...
[Profil] [PM]
 
 
AdoDC

Dołączył: 01 Kwi 2009
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:42   

Dąbrowa/ Wielogłowy/Wielopole, mogę nakręcać ludzi i wywieszać plakaty.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Frodo
Paciarka

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:59   

Ja mieszkam w okolicach Mogilno, Koniuszowa, Paszyn, ale tego raczej nie można nazwać miastem. Mógłbym przylepić jakiś plakat po przystankach czy coś
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kksmateusz
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:16   

Sam Jezdze na mecze Na Sandecje od dawna
i w Wielogłowach sie Nasmiewali ze Sandecja 3 liga poco jezdzisz na mecze
a Teraz 1 liga i wszyscy Wielcy kibice Nagle !

[ Dodano: Sob 06 Cze, 2009 ]
Ja też Będe nakręcał ludzi z Wielogłow i Okolic
 
 
jaga
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:19   

no ja moge zająć się rozweiszaneim plakatów po biczycach:)
 
 
jaro_jaro
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 14:33   

Skoro taki temat... wszystkie osoby z Chełmca i okolic które są chętne do współpracy, niech napiszą do mnie PW. Wspólnie można więcej ;) pozdrawiam
 
 
ksandi
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 19:06   

Ja moge rozwiesic plakaty mieszkam w Biczycach Dolnych 2 km od Nowego Sącza w kierunku Limanowej się jedzie
Ja jeżdze na kazdy mecz z moim Tata kuzynka i kolegami a tak to co 5 osoba wie co to jest sandecja
Jak by Zobaczyli plakaty to może by jerzdzili na mecze :PPP
Ja bede nakłaniac wszystkich:Ppzdr
 
 
ksandi
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 19:19   

jaro_jaro,
Ja moge rozwiesic plakaty mieszkam w Biczycach Dolnych 2 km od Nowego Sącza w kierunku Limanowej się jedzie
Ja jeżdze na kazdy mecz z moim Tata kuzynka i kolegami a tak to co 5 osoba wie co to jest sandecja
Jak by Zobaczyli plakaty to może by jerzdzili na mecze :PPP
Ja bede nakłaniac wszystkich:Ppzdr
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 09:55   

AdoDC napisał/a:
Dąbrowa/ Wielogłowy/Wielopole, mogę nakręcać ludzi i wywieszać plakaty.


To czemu w Kurowie nie pilnujecie przystanków....tam na dachu przystanku jest duży napis Glinik Gorlice....i w Mostkach za Starym Sączem i gdzieś jeszcze jadąc na Łącko są napisy na przystankach Glinika i Wisły.
[Profil] [PM]
 
 
AdoDC

Dołączył: 01 Kwi 2009
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:14   

zajme się tym napisem w tym tygodniu co będzie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
moru

Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 10:23   

Pulo napisał/a:

a nie daj Bóg w przypadku powinięcia się nogi w 1 lidze i słabej grze nagle wszyscy nowi bardzo teraz zainteresowani się odwrócą dupami i zostaną ci co zawsze...


Pewnie spora cześć tak postąpi :/ (ale jak się ich nakręci to przyjdą parę razy i przynajmniej zasilą klubową kasę) Nawet dla tych 15% z "nowej wiary" którzy zostaną z Sandecją warto chyba rozwiesić parę plakatów czy namówić kilku ziomków.

P.S Mogę plakatować w Gródku nad Dunajcem
[Profil] [PM]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 11:57   

Pulo,

przeciez to jest oczywiste, ze wraz z sukcesem pojawiaja sie nowi kibice.
I sa to osoby ktore kiedys chodzily na Sandecje i przestaly, sa to tez tacy ktorzy nie interesowali sie klubem wczesniej. I wlasnie to jest taki moment w ktorym mozemy zyskac nowa rzesze kibicow, Ty tez przyszedles kiedys pierwszy raz na mecz ; )

Pewnie, ze bedzie czesc takich co w razie niepowodzen przestanie chodzic, bedzie tez czesc taka ktora zostanie na zawsze, nawet - nie daj Boze - po spadku.

Kiedys czytalem fajny artykul (nawet tutaj na forum byl chyba wklejony) jak to w Poznaniu i Wielkopolsce zrobili mode na Lecha, to samo w Zabrzu - wielkie pieniadze, aspiracje, trener (?), wyniki do dupy a frekwencja? Sami wiecie.

Na to wszystko potrzeba czasu. Kazdy z nas kiedys zaczynal, im nas wiecej, tym lepiej.
A takie napinanie sie, gdzie byles wtedy i wtedy, bla bla bla nie stwarza dobrego klimatu.
[Profil] [PM]
 
 
Frodo
Paciarka

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 15:09   

x_cite napisał/a:
AdoDC napisał/a:
Dąbrowa/ Wielogłowy/Wielopole, mogę nakręcać ludzi i wywieszać plakaty.


To czemu w Kurowie nie pilnujecie przystanków....tam na dachu przystanku jest duży napis Glinik Gorlice....i w Mostkach za Starym Sączem i gdzieś jeszcze jadąc na Łącko są napisy na przystankach Glinika i Wisły.

W Paszynie koło przystanku jest duzy napis GLINIK GORLICE, to ktoś z Sądeczaków dopisał duzymi literami: 'PROSI O LITOŚĆ" :D
beka :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26