Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:26
1 MARCA DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - WSPÓLNE UROCZYSTOŚCI
Autor Wiadomość
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lut 15, 2015 17:00   1 MARCA DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - WSPÓLNE UROCZYSTOŚCI

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA WSPÓLNE OBCHODY DNIA 1 MARCA ŚWIĘTO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE. 17 NA MSZY ŚWIĘTEJ W INTENCJI BOHATERÓW TAMTYCH DNI.
więcej info z całym kalendarzem zdarzeń do tygodnia.


ps. w wyniku rozmów środowisk patriotycznych miasta Nowego Sącza pod patronatem księży Proboszczów Sądeckich Parafii, został podjęty WYSIŁEK ZORGANIZOWANIA WSPÓLNYCH OBCHODÓW TEGO ŚWIĘTA POD JEDYNĄ RZECZĄ KTÓRA NAS ŁĄCZY.
BIAŁO CZERWONĄ FLAGĄ.

Jeśli się to uda zostanie opracowany wspólnie ze wszystkimi środowiskami patriotycznymi naszego regionu kalendarz wspólnych imprez i rocznic związanych z naszą Ojczyzną POLSKĄ
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lut 15, 2015 21:49   

Włodziu,w ubiegłym roku miało też tak być.Czy Panowie z ,,pozostałych środowisk patriotycznych" tym razem się dostosują,i będą w stanie sobie odpuścić polityczną agitacje?
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 15:56   

tym razem się dostosują,i będą w stanie sobie odpuścić polityczną agitacje?
TEGO TO NIE WIEDZĄ NAJSTARSI GÓRALE
JA JESTEM SCEPTYCZNY TAK SAMO JAK ROK TEMU.
ALE DAJMY SZANSE
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
maniekKKS
Sądecki KKS

Dołączył: 29 Mar 2010
Wysłany: Sro Lut 18, 2015 13:58   

nie chcę się czepiać, ale na Oficjalnym plakacie promującym Dzień Niezłomnych w Nowym Sączu, nikt nie zadał sobie trudu aby umieścić tam jakikolwiek symbol związany z nami ( czy to logo stowarzyszenia, czy Nowosądeckich Patriotów, czy po-prostu Sandecji). Nie czepiał bym się gdyby nie było tam symboli Ruchu Narodowego, MW i ich narodowych patronatów.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 18, 2015 23:26   

A ja akurat się ciesze że nie ma tam naszego herbu,bo i po co miałby tam być?
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
maniekKKS
Sądecki KKS

Dołączył: 29 Mar 2010
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 02:47   

Może dlatego, że jesteśmy największą grupą uczestniczącą w obchodach? dlatego, że osoby od Nas co roku organizują obchody 1.03? dlatego, że pojawiamy się na ważnych patriotycznych wydarzeniach związanych z upamiętnieniem Niezłomnych ? dlatego, że sam osobiście organizuje prelekcje w szkołach, i nigdy nie wstydzę się tego aby powiedzieć, że jestem Kibicem Sandecji? może dlatego żeby troszkę poprawić kikolski wizerunek? żeby dać pstryczka w nos władzy po raz kolejny pokazując, że Ci stadionowi bandyci pamiętają i bez względu na wszystko działać będą dalej tak samo ? Zgadzam się z wieloma hasłami głoszonymi przez Ruch Narodowy, ale dużo brakuje żeby wrzucić mnie do jednego worka podpisanego: "Narodowcy".
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 19:37   

Witam! Jeżeli chodzi o logo Nowosądeckich Patriotów czy Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, to sprawa wygląda w ten sposób, że przy tworzeniu tegorocznego plakatu kilka tygodni temu, jeden z organizatorów wykonał telefon do przedstawiciela środowiska kibicowskiego - kolegi Włodka Borzęckiego który zakomunikował, że kibice Sandecji nie włączają się w obchody organizowane przez środowisko narodowe i będą robić swoje, stąd najprawdopodobniej ten brak loga na plakacie.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 20:00   

PROGRAM OBCHODÓW 1 MARCA NIEDZIELA
DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH
- godz.17.00 msza święta w BAZYLICE ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY
- po mszy około godziny 18 przemarsz prosto pod tablice księdza Gurgacza na ulicy św.Ducha na bursie szkolnej. Straż Miejska ma zapewnić brak samochodów w pobliżu tablicy by można było spokojnie tam przejść
- po dojściu zostanie odczytany apel poległych
- następnie Historyk przypomni tamte czasy w krótkim wystąpieniu t
- zapalenie zniczy złożenie wieńców i wiązanek kwiatów
- odśpiewanie hymnu
- koniec
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 20:23   

ps. CO DO KULISÓW TEGOROCZNEJ ORGANIZACJI

po ubiegłorocznym skandalu w wykonaniu Ruchu Narodowego i nie dotrzymaniu danego słowa i zorganizowaniu wiecu politycznego , wszyscy zaangażowani w to kibice ze mną na czele powiedzieli że za rok organizujemy to sami. I TAKA BYŁA DECYZJA DO CZASU :-))
10 dni temu zostałem zaproszony na spotkanie do Senatora Koguta gdzie spotkałem kolegów :-) z Ruchu Narodowego jak i inne osoby takie jak panów z Solidarności, Panią przewodniczącą Rady Miasta, klub Gazety Polskiej,radnych w sumie 15-17 osób.
Był tam poruszony temat 1 Marca nastąpiła mała różnica zdań :-D
W wyniku tego nastąpiło 2 spotkanie na ,, neutralnym gruncie ,, w zacnych murach plebani Bazyliki św. Małgorzaty na gościnne zaproszenie bardzo zacnego :-) gospodarza Księdza Proboszcza jak i również księdza proboszcza parafii św.Ducha też zacny :-))
GDZIE WYPRACOWANO KOMPROMIS DOTYCZĄCY 1 MARCA ORGANIZOWANYCH WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU KILKUNASTU ORGANIZACJI I PARTII POLITYCZNYCH KTÓRYCH
WIELE DZIELI ALE ŁĄCZY JEDNO
BIAŁO CZERWONA FLAGA :-)))
uzgodniono zakaz transparentów flag partyjnych i tym podobnych gadżetów politycznych
TO BY BYŁO NA TYLE
MAM NADZIEJE ŻE W TYM ROKU BĘDZIE BEZ AFER
jeśli się uda 1 Marca ma zostać ustalony wspólny kalendarz imprez patriotycznych na terenie N.S. na cały rok
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 20:47   

PROŚBA DO KUMOTRÓW :-) O PROPAGANDĘ TOTALNĄ !!
ELEKTRONICZNĄ ,PAPIEROWĄ, MÓWIONĄ, SZEPTANĄ ,KAŻDĄ INNĄ !!!

WIELKIE DZIĘKUJĘ :-)
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mlodykks

Dołączył: 15 Sie 2010
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 11:13   

lithium1989, Czy nie możecie wrzucić naszego loga na ten plakat, podrukowałoby się i kto dałby radę to rozwiesił. Jak nie to zrobimy sobie swój.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Kazek G f H


Dołączył: 06 Mar 2008
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 18:29   

Dawajcie ten plakat :)
_________________
Brutal Fans Hooligans - Glinik Gorlice ... :)
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 17:46   

Włodek, prawie dobrze napisałeś ten program obchodów, z dwiema małymi różnicami. Po uroczystościach pod tablicą jest Marsz ulicami Nowego Sącza, potem przejście na rynek gdzie odbędzie się uroczysty Apel Poległych. Wtedy dopiero zakończenie. Wszystko już jest uzgodnione, więc nie wprowadzajmy tu zamętu.

Co do plakatu to da się oczywiście zrobić, zaraz napiszę do grafika. :)
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 19:31   

JEST TAK JAK JA NAPISAŁEM TAKIE BYŁY UZGODNIENIA :-))
W KTÓRYCH WASI LUDZIE BRALI UDZIAŁ :-)
JAK ZWYKLE ICH NIE DOTRZYMUJECIE :-))
CZEMU MNIE TO NIE DZIWI :-))
OSTATNI RAZ COKOLWIEK Z WAMI UZGADNIAM :-)) I ŻADNA SIŁA MNIE DO TEGO NIE ZMUSI BY BYŁO INACZEJ :-D
WYJDZIECIE NA ...
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 20:31   

Dziwne, bo ponoć pani Antonina z Klubu Gazety Polskiej pierwsza od dawna wiedziała i o Marszu i o Apelu Poległych na rynku, to samo Ksiądz. Nawet miasto o tym wie. Ja w konsultacjach zresztą nie brałem udziału, wiem tylko tyle co mi przekazały osoby ze środowiska narodowego.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 1 MARCA DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - WSPÓLNE UROCZYSTOŚCI
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25