Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
"Uchodźcy"
Autor Wiadomość
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 01:19   

To jest polityka PO wejść do dupy Merkel żeby jakieś stołki dostać (patrz Donek ) bo przecież i tak samorządy będą to finansować....
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 16:43   

Wały nad Dunajcem, okolice Heleny:



;)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Paź 23, 2015 09:59   

Zaprszam wszystkich kibiców Sandecji na marsz przeciw imigrantom dziś w Łącku. Organizatorem jest partia KORWIN, my, jako Narodowy Nowy Sącz (nie mylić z Młodzieżą Wszechposlką) również się tam udajemy. Marsz dziś- piątek o godzinie 16:00 na rynku w Łącku.

_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 23, 2015 16:56   

http://speisa.com/modules...e-incident.html

Kolejny link po engliszu ale w nibypolskich reżimowych mediach takeigo info nie uświadczysz - dla "dobra" uchodźców ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 20:23   

www.megachem.pl napisał/a:
Zaprszam wszystkich kibiców Sandecji na marsz przeciw imigrantom dziś w Łącku. Organizatorem jest partia KORWIN, my, jako Narodowy Nowy Sącz (nie mylić z Młodzieżą Wszechposlką) również się tam udajemy. Marsz dziś- piątek o godzinie 16:00 na rynku w Łącku.

Obrazek



A co złego jest w Młodzieży Wszechpolskiej?
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaSSNS

Dołączył: 19 Lut 2011
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 10:44   

Może w samej młodzieży wszechpolskiej nic , lecz niektórym działaczom trochę nie tak w głowach utożsamiając się cały czas z hasłem "sława rosji" Pozdrawiam.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 12:57   

KubaSSNS napisał/a:
Może w samej młodzieży wszechpolskiej nic , lecz niektórym działaczom trochę nie tak w głowach utożsamiając się cały czas z hasłem "sława rosji" Pozdrawiam.


Jeżeli ktoś twierdzi, że MW jest prorosyjska to zapraszam na spotkanie, choćby wczoraj była na ten temat dyskusja w której większość (ponad 20 osób) jasno się wypowiadało w kontekście budowy międzymorza jako najlepszej opcji geopolitycznej. :)

Ja ze swojej strony zachęcam do zaangażowania się w struktury bo odpuszczając daje się pole do popisu osobom które myślą nieco inaczej w pewnych kwestiach.

Również pozdrawiam
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaSSNS

Dołączył: 19 Lut 2011
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 16:27   

Nie twierdze że cała jednostka jest prorosyjska , lecz nie trzymałbym działaczy którzy wypisują takie słowa i dodają zdjęcia z rosyjskimi flagami. Na marszu mówicie że nie macie za co dziękować Niemcom , Francji etc. szkoda że Rosji nie wymieniliście , bo wg. mnie największą szkodę to oni nam wyrządzili :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 16:46   

KubaSSNS napisał/a:
Nie twierdze że cała jednostka jest prorosyjska , lecz nie trzymałbym działaczy którzy wypisują takie słowa i dodają zdjęcia z rosyjskimi flagami. Na marszu mówicie że nie macie za co dziękować Niemcom , Francji etc. szkoda że Rosji nie wymieniliście , bo wg. mnie największą szkodę to oni nam wyrządzili :)


My nie patrzymy na żaden naród przez pryzmat historii, tylko przez pryzmat tego jak w przyszłości można ze sobą współistnieć. Nie jesteśmy szowinistami by gardzić innymi narodami, tym bardziej tymi z którymi możemy współpracować.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaSSNS

Dołączył: 19 Lut 2011
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 16:57   

To słaby nacjonalista z Ciebie jak nie patrzysz na historię. Ciekawe jaką widzicie współpracę z krajem który wymordował naszą elitę i przez to jesteśmy 100 lat za afryką.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 17:31   

KubaSSNS napisał/a:
To słaby nacjonalista z Ciebie jak nie patrzysz na historię. Ciekawe jaką widzicie współpracę z krajem który wymordował naszą elitę i przez to jesteśmy 100 lat za afryką.


O historii trzeba pamiętać i wyciągać z niej wnioski by się nie powtórzyła, ale nie jest od tego by się nią dziś kierować tym bardziej w sposób emocjonalny.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaSSNS

Dołączył: 19 Lut 2011
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 18:27   

Czyli która Rosja wystawiła,mordowała,atakowała tyle razy , teraz blokuje rozwój polskiej gospodarki a Wy jako MW macie pewność że już tego nie zrobi . Myślę że ktokolwiek z grupy wyszehradzkiej na te czasy by nam się lepiej przydał, oczywiście najbliżej sercu Węgry.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 18:41   

KubaSSNS napisał/a:
Czyli która Rosja wystawiła,mordowała,atakowała tyle razy , teraz blokuje rozwój polskiej gospodarki a Wy jako MW macie pewność że już tego nie zrobi . Myślę że ktokolwiek z grupy wyszehradzkiej na te czasy by nam się lepiej przydał, oczywiście najbliżej sercu Węgry.


No Węgry oczywiście też i wszystkie kraje środkowej i wschodniej Europy. Swoją drogą Węgry bardzo aktywnie współpracują z Rosją, a przecież również doświadczyli w przeszłości wiele cierpienia ze strony związku radzieckiego.

"Współczesna ideologia narodowa tak jak ją rozumiemy i czujemy w Europie, różni się bardzo znacznie od tego, co chrzci się mianem szowinizmu(...). Być narodowcem, to nie znaczy wcale uważać, że mój naród, jest na świecie czymś jedynie najlepszym i najważniejszym; jest natomiast czymś najdroższym i najbliższym sercu. Stąd płynie szacunek narodowca dla idei narodowej każdego innego narodu (...). Będąc narodowcem muszę szanować uczucia narodowe innych. Wiem, że rodzą się one z tych samych pobudek moralnych." - Stanisław Piasecki

Warto sobie wziąć do serca ten cytat który jest wciąż dziś aktualny, by móc bardziej zrozumieć czym jest nacjonalizm.

Pozdrawiam
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 08:41   

Co jak co, ale w dzisiejszych czasach jeśli z kimkolwiek robić interesy to niestety raczej ze wschodem niż zachodem
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sob Paź 31, 2015 05:38   

Pisząc nie mylić z MW miałem na myśli Narodową Sądeczyznę stworzoną przez MW zaraz po zawiązaniu Narodowego Nowego Sącza. Zapewne przypadkowa zbieżność nazw i czasu powstania. My nie popieramy Rosji i nie robimy sobie zdjęć ze swastyką, jak np. działaczka MW z Krakowa.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » "Uchodźcy"
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25