Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
"Uchodźcy"
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 06:34   "Uchodźcy"

Ten "problem" lewackiej pseudopolityki eurokołchozu wymaga osobnego tematu.

http://wpolityce.pl/swiat...migrantow-wideo

Idealny przykład jak lewacki pajac w ciągu paru słów robi z siebie faszystkę którego tak nienawidzi i wszędzie zwalcza :D

SZACH MAT :D
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 08:30   

Doszły mnie słuchy że w naszym mieście w byłych koszarach SG mają być ulokowani uchodźcy. Wiecie coś na ten temat ?
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 21:19   

http://www.ntvsadecka.pl/...chodzcow/?.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 07:49   

My sobie mozemy dywagowac, a i tak oni wszyscy chca do Niemiec/Francji/Wlk Brytanii ... nawet jesli zostana rozlokowani w Polsce, to szybciutko beda uciekac do Niemiec. Co nie zmienia faktu, ze ludzie, ktorze pracowali po 40 lat (i wiecej) maja max 1100 pln emerytury, a nielegalni imigranci na wstepie dostana 1600 pln + mieszkanie socjalne.

Jesli musimy ich przyjac, to niech rzad wybuduje dla nich tymczasowe baraki i niech buduja dla nas drogi. Zarobia w ten sposob na te swoje 1600 pln ... Jak sie nie podoba, no to deportacja do Syrii czy do Merkel.

Ja nie rozumiem czemu mowa jest w ogole o osobach uciekajacych przed wojna - przeciez wojna tam trwa juz ponad 4 lata, bodajze z dwa lata temu zostala tam uzyta bron chemiczna ...

Kolejna sprawa - w powyzszym materiale jedna z osob wypowiada sie, ze trzeba sprawdzic kim sa ci ludzie zanim sie ich przyjmie. Problem polega na tym, ze oni nie chca byc rozpoznawalni, nie maja dokumentow - formalnie nie istnieja. Niestety, ale to jest dzicz i potrzeba minimum 3 pokolen, zeby sie zaczeli asymilowac ... pomijajac juz sam fakt, ze nie jestesmy w stanie sprawdzic w jakiej ilosci przybywaja przedstawiciele Panstwa Islamskiego.

Jesli faktycznie przyjmiemy te 10-12 tysiecy (i wszyscy zostana - w co nie chce mi sie wierzyc), to za 3 lata bedziemy miec ich okolo 50tys, bo zaczna sciagac swoje `rodziny` - znow nie bedzie mozna zidentyfikowac czy to faktycznie rodzina czy tez nie - oraz beda sie rozmnazac na potege. To jest zupelnie inna kultura i nie uda sie zmienic ich mentalnosci, ani odpowiednio wyedukowac.

Najbardziej smiac mi sie chce gdy widze porownania do naszej emigracji (zwlaszcza, ze sam jestem przedstawicielem). Ja decydujac sie na wyjazd nie dostalem nic za darmo od kraju do ktorego przyjechalem. Zaczynalem od roboty, ktorej na tamte czasy zaden Irlandczyk nie chcial sie podjac. Boom wtedy byl taki, ze lokalni ludzie wybierali w ofertach pracy i rezygnowali z niej kiedy im sie nudzila. Ani jednego dnia nie spedzilem na socjalu + oczywiscie place podatki itp. Nie ma wiec analogii z ludzmi, ktorzy przyjezdzaja TYLKO po socjal, nie chca pracowac i uwazaja, ze wszystko im sie nalezy.

Postawa roszczeniowa tych ludzi rozwali Europe od srodka. Juz za kilka lat. Przyjmowanie imigrantow sprawi, ze pojawi sie ich tutaj duzo wiecej - i to nie tylko z Syrii.
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 08:39   

Ale oni się nie chcą asymilować tylko wprowadzać prawo szaratiu tam gdzie osiądą ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 09:05   

Lewacka "logika" UEFA:
Za transparent na trybunach o Powstaniu Warszawskim kary, okazjonalne koszulki u piłkarzy zabronione bo to polityka a na nią przecież nie ma miejsca na stadionach.
Ale teraz każdy klub grający w LM i LE ma przekazać 1 euro z każdego biletu na "biednych" kozojebców to już polityka nie jest ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 11:13   

bzyku napisał/a:
Doszły mnie słuchy że w naszym mieście w byłych koszarach SG mają być ulokowani uchodźcy. Wiecie coś na ten temat ?


Niestety jest taki plan. Sto osób ma być ulokowane na hali sportowej w koszarach. Komenda Główna pewnie pod naciskiem POosłów rozważa taką ewentualność. Ale kiedy i czy na pewno to jeszcze decyzje nie zapadły.
[Profil] [PM]
 
 
MisQ
Amor vincit ómnia

Dołączył: 28 Sie 2007
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 12:39   

Kmicic napisał/a:
bzyku napisał/a:
Doszły mnie słuchy że w naszym mieście w byłych koszarach SG mają być ulokowani uchodźcy. Wiecie coś na ten temat ?


Niestety jest taki plan. Sto osób ma być ulokowane na hali sportowej w koszarach. Komenda Główna pewnie pod naciskiem POosłów rozważa taką ewentualność. Ale kiedy i czy na pewno to jeszcze decyzje nie zapadły.
ja słyszałem o większej liczbie co nie jest mi do śmiechu mieszkając na przeciwko :/
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 12:47   

Cytat:
ja słyszałem o większej liczbie co nie jest mi do śmiechu mieszkając na przeciwko :/


Więcej to ich będzie niedługo potem. Ciąża kozy trwa tylko pięć miesięcy:D
[Profil] [PM]
 
 
Sączersi

Dołączył: 02 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 16:05   

https://www.youtube.com/watch?v=kjvF6KeVsKE
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 13, 2015 18:12   

Hahaha

http://aszdziennik.pl/115...-uchodzcow-foto
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 09:12   

Włączamy się do akcji?
https://facebook.com/events/1625832747705220
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 12:01   

Czy jest pani za tym by przyjąć do Polski uchodźców?
-Ło Matko Święto! Tusk do nas wraco?!?
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 15:33   

https://www.facebook.com/...79714068&type=1
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 19:26   

Rozmawia dwóch Polaków na lotnisku;
-Pan też do Anglii zarobić na mieszkanie?
-Niee... Ja lecę do Syrii! Stamtąd statkiem do Grecji, potem Macedonia, Serbia, Węgry. Później to już prosto do Polski i mieszkanie dostanę za darmo.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » "Uchodźcy"
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 26