Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
Arka - Sandecja
Autor Wiadomość
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 13:13   

nie no on się rzuca jak piłka już jest za nim .... refleksu zero
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sączersi

Dołączył: 02 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 14:04   

Nie można zapominać, że przy dwumetrowym wzroście też ciężej z tym refleksem ale mimo wszystko no Kozioł kompletnie bez formy, już nawet pomijając tego gola tutaj bo może i ciężko było to wybronić.. Wcześniejsze mecze i puszczone gole mówią same za siebie. Przydałby się jakiś zryw w tej naszej obronie, stabilny bramkarz który dałby pewność w przodzie. W meczu z Arką średnia wieku naszych obrońców to 21,5 lat. Szufryn wiadomo nieobecny ale przydałby się chyba jakiś doświadczony lider, np. taki Banaś.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wojo94

Dołączył: 14 Lut 2010
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 14:56   

Generalnie wszyscy bramkarze oscylują w granicach 2 m więc to że u Marka brak refleksu to raczej nie zwalałbym na kark wzrostu ;) oj przydałby się przydał doświadczony :(
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sączersi

Dołączył: 02 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 15:53   

A no co racja to racja. :D Za wczesna pora na pisanie postów dla mnie chyba hehe :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 16:00   

Cabaj jest wolny ? :-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 16:24   

Chyba przesadzacie z Markiem tym razem. Przy pierwszej bramce nie mial nic do powiedzenia, przy drugiej spodziewal sie, ze dostanie pilke po krotkim slupku (i bylo to uzasadnione myslenie) - poszedl w tym kierunku, pilke dostal w przeciwnym i nie dal rady wyciagnac. Fakt faktem wyglada, ze rzuca sie w miejscu, ale przy tym wzroscie + zrobieniu kroku w przeciwnym kierunku pilka praktycznie nie do wyciagniecia. Bardziej sie zastanawiam jakim cudem na srodku pola karnego nie bylo ani jednego obroncy przy dwoch Arkowcach. Tam nie ma prawa dojsc do takiej sytuacji. Marek wybronil to co mial wybronic, niestety przy takiej obronie lepiej nie bedzie ...

Bramka Aleksandra - pelen szacun, ze stoickim spokojem, w okno bramki - zrobil to prawie jak na treningu.
[Profil] [PM]
 
 
Sączersi

Dołączył: 02 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 16:44   

A właśnie, bez Arka to w ataku też za kolorowo by nie było... Musi zostać jeszcze na jeden sezon, Czwarteczek to chyba był kiepski transfer.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 19:55   

Koziol dno
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 21:37   

Kozioł to kozioł tamto...... już mi się tego czytać nie chcę. A gdzie są obrońcy ? Śmiem twierdzić że Atak i pomoc to najlepsza formacja w tej lidze konkretne transfery, szkoda tylko że trener zapomniał o obronie, to co obrona wyprawia na każdym meczu doprowadza mnie do kurwicy. Obrońcy pewniej w B klasie grają. Bartków za każdy błąd w kryciu ( to juz nie pierwszy i pewnie nie ostatni) powinien płacić kare pieniężną to samo z bramkarzami ( mówię o sytuacjach gdzie faktycznie popełniają błędy a nie kiedy obrona śpi), może to by ich nauczyło waleczności i zaangażowania na treningach. Mam nadzieje ze w ziemie albo jeszcze jesieni przyjdzie ktos pokroju Makucha, Woźniaka, Frolicha czy Szufryna. Na dzień dzisiejszy mamy 2 obrońców Szufryna i Szarka ( wiadomo jest młody, nie ma tego doświadzczenia ale ma ogromny talent i doskonale to widać) reszta obrońców typu Słaby czy Danek to chyba mineli się z powołaniem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 09:07   

Pozbyto się Makucha żeby miejsce dla synusia prezesusia zrobić :)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
refaa

Dołączył: 04 Wrz 2011
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 12:40   

W obronie gramy w tym sezonie tak jak od kilku sezonów "kiche". Różnica jest tylko tak że jak był Cabaj to naprawiał cześć błędów obrony. A Kozioł gra tak na alibi co leci w niego to obroni ( zazwyczaj obroni ) a co obok niego to już nie jego wina tylko obrony że dopuścili do strzału. W tym sezonie to już nawet na przedpolu przestał interweniować bo chyba boi się ze jak nie wyłapie piłki to będzie na niego że zawalił. Dla mnie w tym sezonie jest to najsłabszy bramkarz 1 ligi ( przynajmniej z tych których widziałem w meczach ) A wracając do meczu to druga bramka ewidentnie jego piłka leciał 30 km/h w jego zasięgu. I wcale nie miał przełożonego ciężaru ciała na druga nogę w celu interwencji przy krótkim słupku. Zobacz powtórkę na chwile przed strzałem on już skończy się przemieszczać i był ustawiony. Zero refleksu i zero sprawności. W każdym meczu wygląda jakby połknął kij od szczotki
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Arka - Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 24