Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
Bilety, przedsprzedaz biletow itp...
Autor Wiadomość
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 18:07   Bilety, przedsprzedaz biletow itp...

Tutaj dyskutujemy o biletach, przedsprzedazy, posty przenioslem z tematu Sandecja-Pogon. bo znow jest burdel.


http://www.sandecja.org/27,Informacje_o_klubie.htm - informacje o biletach, godzinach otwarcia sekretariatu, numer telefonu do klubu.



małolat_19 napisał/a:
Ja właśnie teraz zakupiłem bilet..Bilety zostały tylko na sektor ,,F'' i jest ich jedyne 150..Ile się dzisiaj nie sprzeda to tyle zostanie na jutro w kasach..Co za dramat,nie wiem jak oni sobie to wyobrażają..
Ciekawe co z ludzmi,którzy przyjdą na mecz i będą chcieli zakupić wejściówkę na mecz..Do domu?...


qqq napisał/a:
Potrzeba stadionu takiego jak w kielceach -> 15.500 widzow i bez problemow bedzie :) Znajac zycie bedzie komplet czyli 5.500 widzow u nas. Ci ktorzy przyjda na stadion po bilety a ich na 100% zabraknie to niestety obejrzą mecz zza ogrodzenia, albo wroca do domu ...


Ad@ś=) napisał/a:
Ci którzy nie dostaną się jutro na stadion pójdą od razu do sekretariatu zakupić bilet na Górnika Zabrze:)
Myślę że gdyby stadion mógł pomieścić więcej ludzi to mielibyśmy spokojnie jutro ok 7-8 tysięcy. Szkoda że klub nie pomyślał jednak o jakiś dodatkowych zmontowanych trybunach bo mogłoby się to opłacić. Łatwo policzyć sobie np. 500 osób razy średnio 17,5 zł za bilet.
Im więcej ludzi tym większa kasa a dodatkowo więcej potencjalnych nowych kibiców, którzy na stałe mogliby "zaprzyjaźnić" się z klubem.
Myślę, że w klubie brakuje dobrego menagera który ogarnął by wszystkie sprawy związane z promocją, marketingiem i public relations. Jednak porównując obecna sytuacje z tym co działo się kilka lat temu niema co narzekać.


sns1910 napisał/a:
Ad@ś=) napisał/a:
Szkoda że klub nie pomyślał jednak o jakiś dodatkowych zmontowanych trybunach bo mogłoby się to opłacić. Łatwo policzyć sobie np. 500 osób razy średnio 17,5 zł za bilet.
Im więcej ludzi tym większa kasa a dodatkowo więcej potencjalnych nowych kibiców, którzy na stałe mogliby "zaprzyjaźnić" się z klubem.


Pisał kiedyś Bianconeri, że padła taka propozycja na spotkaniu z zarządem, ale ponoć taka dodatkowa trybuna się klubowi "nie opłacała" i propozycja przepadła...No ale skoro klubu na to "nie stać", to z pewnością z przyjemnością to władze klubu oznajmią to tym, którzy jutro przynajmniej w setkach osób będą czekać pod stadionem i się nie doczekają ;)

qqq napisał/a:
Znajac zycie bedzie komplet czyli 5.500 widzow u nas.


Nasz stadion zgodnie z obowiązującym prawem i możliwościami (tzn. z właściwie prawie niewykorzystanym łukiem) może pomieścić około (w optymistycznej wersji) 3.500-3.700 osób, plus 350 gości. Chyba że się mylę to mnie poprawcie ;p

małolat_19 napisał/a:

Ciekawe co z ludzmi,którzy przyjdą na mecz i będą chcieli zakupić wejściówkę na mecz..Do domu?...


Jutro zapowiada się sajgon zarówno pod stadionem, jak i na stadionie - na podstawie tego co widziałem wczoraj jak kupowałem bilet, czyli "małe" wątpliwości właściwie wszystkich osób przede mną w kolejce (głównie starszych) co do trzymania się numeracji na bilecie i siadanie zgodnie z nią, pytania w stylu "...a co będzie jak ten numer jest dla miejsca pod flagami?...", to podejrzewam, że jutro będzie sporo "wojenek" o przesiadanie się na "swoje" miejsca i tłumaczeń dlaczego ten system z numerami nie powinien być respektowany...Co więcej, być może dojdzie do błędnego koła, że osoba A zajmie "nie swoje" miejsce, przyjdzie osoba B i zacznie się wykłócać że to jego miejsce zgodnie z biletem, osoba A odpuści i co? I idzie się wykłócać z osobą C o swoją miejscówkę? Pozostaje tylko liczyć na zdrowy rozsądek tych blisko 3.500 osób które jutro zasiądą na stadionie...


www.megachem.pl napisał/a:
Albo stwierdzą, że klub ma ich w d. pie i na Zabrze też nie przyjdą. Mogli kombinować rozkładaną trybunę, to nawet, jakby wyszli na zero po tym sezonie, to i tak było by to opłacalne.


albert napisał/a:
witam wiem żę nie w temacie chce sie ktoś zamienić biletem?????potrzenuje bilet na sektor F nr.około a ja mam na C kto sie zamienia???


matys5392 napisał/a:
Albert ja chciałbym się zamienic,mam bilet na F a potrzebuje na C


DNL napisał/a:
50%. Albo kupisz, albo nie.
Nie ma informacji, że bilety nie będą jutro sprzedawane, więc pewnie jakaś część w kasach będzie.


mc71 napisał/a:
Wg. numeru krzesełka czeka mnie jutro pierwszy mecz na młyniexD Ja kupywałem bilet o 13.30 jeszcze były ale juz nie dużo, jesli wszystki byly na stoliku to może ze 100-150. Wynik meczu obojetny, ważne by bylo o jeden wiecej dla Sandecji:)


DNL napisał/a:
Nie sugerowałbym się ilością biletów na stole, a numerem na liście.
Numer na liście = ilość wykupionych biletów na trybunę F.


hanys napisał/a:
bilety w kasach musza byc wiec tu chyba nie widze problem, inna sprwa ile ich bedzie,
"
A jak ich nie stac na nowe trybuny "przenosne" to nie wezma te z naszej pieknie spierdolonej hali sportowej, po meczu oddadza;)


mc71 napisał/a:
DNL napisał/a:
Nie sugerowałbym się ilością biletów na stole, a numerem na liście.
Numer na liście = ilość wykupionych biletów na trybunę F.


To by wychodziło że jest jeszcze 1000 biletow na trybune F bo mam 426, chyba ze to od góry liczą.
Ostatnio zmieniony przez DNL Sro Mar 24, 2010 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 18:59   

a ja mam pytanie jak mam karnet na sektor C a zasiądę na sektorze F to będę później miał jakieś kłopoty czy coś w tym stylu?

proszę o w miarę szybką odpowiedź ;P
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
K@KS


Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 19:07   

jak Ci się jakimś cudem uda wejść na inny sektor niż masz na bilecie to później nie będziesz miał.
ja też mam pytania : pierwszy raz na mecz idziesz, ze zadajesz tak 'mądre' pytanie ?
Sprawdził Ci ktoś bilet w trakcie trwania meczu kiedyś i ewentualnie kazał zmienić sektor ?
pomocy!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 19:09   

nie sprawdzał mi nikt ale zawsze lepiej się upewnić ;p
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 21:11   

Na sektory inne niż mamy wypisane na biletach/karnetach nie zostaniemy wpuszczeni. Mało tego, w czasie meczu sektory będą zamykane bez możliwości przemieszczania się.

Takie nowości usłyszałem wczoraj podczas "odprawy" służb porządkowych, na którą zostałem zaproszony.

Jest to podobno zawarte w znowelizowanej ustawie o bezpieczeństwie na meczach piłkarskich. Nie analizowałem - więc nie wiem jak jest na prawdę, przekazuję tylko to co usłyszałem.

Porządku oprócz firmy ochroniarskiej, pilnować będzie 12 kamer (naprawdę bardzo dobrych kamer - widziałem ich możliwości).
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
saku194

Dołączył: 02 Sie 2009
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 21:29   

Zamienię F na C. (pisać na prv.)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 22:03   

internacionale napisał/a:
Na sektory inne niż mamy wypisane na biletach/karnetach nie zostaniemy wpuszczeni. Mało tego, w czasie meczu sektory będą zamykane bez możliwości przemieszczania się.


A kawę herbatę, bułki z kotletem, orzeszki i popcorn to będzie jakiś kelner obsługiwał? Czy już takie rarytasy są również zabronione albo dostępne tylko dla tych co wybiorą miejsce pod zegarem?


Nie odpisujcie, to tylko takie retoryczne pytanie, w końcu idę na mecz a nie do kina...

PS. A tak martwiliśmy się wszyscy "zoo", teraz mamy same klatki dla kibiców :-).
[Profil] [PM]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 22:10   

...a jak się komuś zachce siku?:)
Kolejna paranoja te nowe przypisy. Mam nadzieję że w praktyce będzie tak jak dawniej.
[Profil] [PM]
   
 
Gosiak
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 23:37   

a czy na legitymację sędziowską można wejść tak jak było zawsze? proszę o odpowiedź tak albo nie.
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 23:43   

na 99% nie... to nie 3 liga
[Profil] [PM]
   
 
Gosiak
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 23:52   

wiem, ale w tym sezonie na I ligę jak również w tamtym na II ligę wchodziłem bez problemu na legitymację sędziowską. Tylko teraz znowu zaczyna się kolejna runda i wszyscy straszą, że to już nie aktualne itp. tak samo jak z tymi biletami, na początku sezonu też wszyscy mówili że "teraz to już nie ten poziom, teraz będzie rygor i porządek z biletami". A przecież dobrze było jak było, ile ludzi chce wejść na mecz, ile kupi bilet tyle wchodzi, na Podbeskidziu pamiętam ludzie siedzieli na schodkach (nie mówiąc już o murku nad sektorami czy pod zegarem itp.) , na ŁKSie podobnie....i myślę że na Pogoni będzie podobnie, na Górniku również i na każdym innym meczu jeśli będzie taka potrzeba również. I tak powinno być, bo tak było dobrze!!!!!!
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 23:57   

No to jak widać jesteś lepiej zorientowany w tych sprawach. Na drugi raz proponuje zadzwonić do sekretariatu klubu i dowiedzieć się od osób kompetentnych. A póki co to zobaczysz jutro. Pozdrawiam
[Profil] [PM]
   
 
Gosiak
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 20, 2010 00:01   

Racja, zobaczymy jutro. Jednak lepiej, żeby była tak jak jutro. Również pozdrawiam:)

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 00:02 ]
żeby było tak jak było*** sory:D
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 02:13   

aidos - po terenie stadionu możesz poruszać się swobodnie, po prostu nie możesz zmieniać sektora :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 07:41   

Taa nie dość, że kolejki będą przed stadionem to jeszcze będą przed wejściami na sektor. Paranoja
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 28