Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:34
wyjazd na mecz POLSKA - Ukraina do Marsylii
Autor Wiadomość
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 15:45   wyjazd na mecz POLSKA - Ukraina do Marsylii

Siemano!
organizuje ogolnopolski wyjazd autokarowy na mecz Euro 2016 Ukraina - POLSKA do Marsylii, poniewaz ogarnalem kilkadziesiat biletow na ten mecz. Oficjalnie startujemy z W-wy , ale do autokaru bedzie mozna wbic juz w Kielcach, Start 20 czerwca ok godz 07:00. Ponizej pelna tresc ogloszenia oraz wszelkie szczegoly dot. tego wyjazdu.

WYJAZD AUTOKAROWY NA MECZ EURO 2016 UKRAINA - POLSKA do Marsylii

Wyjazd komfortowymi i nowymi (2 i 3-letnimi) autokarami

Startujemy: 20 czerwca godz. 09:00 spod Torwaru (Warszawa, Łazienkowska 6A)
Przyjazd do Marsylii: następnego dnia rano
Początek meczu na stadionie Stade Velodrome: godz. 18:00
Powrót: wyjazd z Marsylii po meczu, ok. godz. 22:00
Przyjazd do Polski: 22 czerwca w godz. wieczornych

Czas do meczu będzie można spędzić m.in. na plaży Prado na Lazurowym Wybrzeżu
(plaża Prado znajduje się 3 km od stadionu Stade Velodrome)

OPCJA 1:
Cena 1170 zł/os. obejmuje przejazd autokarem na trasie Warszawa - Marsylia - Warszawa oraz bilet na mecz (2 kategoria, cena biletu wyniosła 105 EUR + 15 EUR wysyłka kurierska od UEFA)

OPCJA 2:
(skierowana do osób mających bilet, lecz nie mających transportu oraz osób chcących kupić bilet na miejscu)
Cena 670 zł/os. obejmuje przejazd autokarem na trasie Warszawa - Marsylia - Warszawa

Wyjazd z Polski autostradą A2, możliwość dołącznia w Łodzi (ok. godz. 10:30, dworzec PKS) oraz w Poznaniu (ok. godz. 13:15, dworzec PKS).

Rezerwacja poprzez wpłatę zaliczki (200 zł) lub całości (1170 zł/os. lub 670 zł/os.) na nr konta:
Bank Zachodni WBK
Łukasz Szostak
57 1090 2040 0000 0001 2977 1638

W opisie przelewu proszę podać: za którą opcję wpłacane są pieniądze, nr kontaktowy oraz miejsce rozpoczęcia podróży.
Całą kwotę należy uregulować max. do 15 czerwca

Wszelkie informacje:
tel. kom: 737 565 140
e-mail: mecz2016@wp.pl
www.facebook.com/events/538267119678598/

WYJAZD MA CHARAKTER OGÓLNOPOLSKI, NA MECZ NASZEJ REPREZENTACJI JEDZIEMY WSZYSCY RAZEM, BEZ PODZIAŁU NA BARWY KLUBOWE!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 22:50   

Tak z czystej ciekawości,jakie mam gwarancje że nie będzie wajchy na kasy?
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 22:54   

O KUM MNIE UPRZEDZIŁ :-)
PODBIJAM JAKIE DAJESZ GWARANCJE ŻE NIE BĘDZIE WAŁEK NA KASĘ ?? BO TO WYGLĄDA N WAŁEK
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
szymon_YG
Young-Group '04

Dołączył: 01 Paź 2005
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 00:30   

Z tego co mi wiadomo, kolega jest pewny

Prywatnie kibic Korony Kielce ;)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 07:43   

1) jestem z Kielc
2) moga mnie potwierdzic ludzie ze Stowarzyszenia Zjednoczona Korona
3) posiadam umowe z przewoznikiem do wgladu a takze faktury od UEFA potwierdzajace zakup biletow
4) jesli ktos ma jakies pytania do mnie to numer jest w ogloszeniu;)
Pozdro!
PS. Specjalne pozdro dla Sączersów z legendarnej grupy MOT'01 ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 15:11   

Sorry, ze sie tak podepne ;) Aplikowal ktos moze o bilety ? Ja chcialem Ukraine + ew. 1/16 ... no i trafilem tylko ta nieszczesna 1/16 i nie bardzo wiem jak to ugryzc - ze wzgledu na to, ze mecz moze sie odbyc w 3 lokalizacjach (albo i wcale). Ktos ma podobny dylemat ? Jesli tak to co robicie ?

Gdybym trafil i Ukraine i 1/16 to nie byloby problemu, bo trzeba by bylo leciec do Marsylii, a pozniej kombinowac patrzac gdzie zagramy kolejny mecz ...

Pozdro
Emigrant - rowniez pozdro, choc maluch poszedl na zyletki ;)
[Profil] [PM]
 
 
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 15:46   

Ernesto jesli Polska wyjdzie z grupy to zagramy w 1/8. Jesli zajmiemy pierwsze miejsce w grupie to 1/8 zagramy w Villeneuve-d'Ascq (sa to obrzeza Lille). Choc osobiscie obstawiam, ze zajmiemy drugie miejsce w grupie i wtedy 1/8 zagramy w Saint-Etienne. Teoretycznie mozemy tez nawet awansowac z 3go miejsca, jesli bilans punktowy/bramkowy na to pozwoli. Wtedy zagramy 1/8 w Paryzu (Parc des Princes, tam gdzie w 95 roku Woźniak karnego obronił) lub w Lyonie... wiec tak naprawde mozliwosci sa cztery...
PS.
E. przypomnialo mi sie jak chyba w 2002 (?) pojechaliscie MOT'em do Starachowic i po Waszej wizycie znaki drogowe byly ostro ospreyowane na trasie ;) to byly czasy :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 16:31   

Oczywiscie chodzilo mi o 1/8 ;) Lille wydaje sie malo prawdopodobne i nie wiem za bardzo jak mam kombinowac, zeby bylo dobrze (do Francji chce leciec na max 3 dni - idealne bylyby 2).

Pozdro
P.S. Nie tylko Starachowice, w drodze powrotnej ozdobiony zostal tez stadion Unii Tarnow, gdzie zreszta mielismy grac kilka dni pozniej. Do Starachowic dojechalismy dopiero na druga polowe, bo jakis most byl zamkniety (za Staszowem) i trzeba bylo sie cofnac i nadrobic kilkadziesiat kilometrow - jechalismy przez miejscowosci, ktorych nie moglismy znalezc na mapie (nie bylo wtedy smartfonow, a i nawigacje dopiero co wchodzily ;) ). MOT zwiedzil pol Polski, a nazwa wlasnie powstala podczas tego wyjazdu, gdzie jedna z osob sprayujacych napisala w okolicach cmentarza "Sandecja on tour", po czym ktos inny powiedzial, ze moze Maluch on tour ... co sie szybko przyjelo :)
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 20, 2016 08:02   

Lukson ??
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Sro Kwi 20, 2016 13:56   

Tak D. to ja we wlasnej osobie. Po latach spedzonych na emigracji, witaj na polskiej ziemi :)

D. widze, ze lata leca, a Ty nadal ten sam opis masz na dole w profilu :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Czw Maj 05, 2016 18:24   

Najważniejsze info związane z wyjazdem do Marsylii w ,,pigułce'' ponieważ doszła opcja z noclegami:

Autokary
są nowe i komfortowe, posiadają pełne wyposażenie.

Bezpieczeństwo
każdy, kto przelewem bankowym wpłaca zaliczke, ma moje szczegółowe dane. Tak samo ja mam wszelkie dane wpłacającego.
Ponadto do wglądu są: umowa wynajmu autokarów z przewoźnikiem oraz faktury od UEFA

Bilety
biletów jest kilkadziesiąt do dyspozycji, jednak dużo osób zapisujących się posiada już swój bilet na mecz
Bilety, które były z losowania UEFA każdy ma już w domu. Natomiast te, które są z platformy odsprzedaży UEFA będą wysyłane firmą kurierską maksymalnie do końca maja (w praktyce powinny być w tygodniu od 9 do 13 maja, ponieważ UEFA właśnie rozpoczeła rozsyłanie ich).

Elastyczność
dla mnie, jako organizatora ważne jest, że przy organizacji wyjazdu jest pewna elastyczność tzn. w razie potrzeby istnieje możliwość, aby ogarnąć dodatkowe bilety, aby starczyło dla wszystkich chętnych. To samo tyczy się autokaru. Z przewoźnikiem jestem tak umówiony, że ostatni autokar, który będzie zapełniany może być większy lub mniejszy (w zależności od liczby chętnych). To samo tyczy się rezerwacji pokojów w hotelu (można anulować daną rezerwację w dowolnym momencie lub domówić dodatkowe pokoje).

Hotel
dla osób, które zdecydują się na opcję z dwoma noclegami po meczu (21/22 oraz 22/23.06) zarezerwowane są pokoje w hotelu na obrzeżach Marsylii. Zarezerwowanych jest wstępnie 8 pokoi 3-osobowych oraz 21 pokoi 2-osobowych. Hotel to nie jest Hilton ani Sheraton, ale każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz toaletę. Jest także dostęp do WiFi.

Informacje
jesli ktos ma jakiekolwiek pytania, prosze dzwonic: 737 565 140. Każdy kto zapisał się na wyjazd będzie na bieżąco informowany o wszystkim. Nowe info dot. wyjazdu można śledzić też na: https://www.facebook.com/events/538267119678598/

Opcje
jak wiadomo do wyboru są 3 a nawet 4 opcje:
1) 1170 zł/os. przejazd autokarem Warszawa-Marsylia-Warszawa plus bilet na mecz (2 kategoria, koszt biletu wyniósł 105 EUR + 15 EUR wysyłka).
2) 670 zł/os. sam przejazd autokarem (dla osób mających swoje bilety)
3) 1400 zł/os. przejazd busem/autokarem + bilet 2 kategoria + 2 noclegi (21/22 i 22/23.06) w hotelu koło Marsylii
4) 900 zł/os. przejazd busem/autokarem + 2 noclegi

Patronat medialny
Patronat medialny nad wyjazdem do Marsylii objął magazyn ,,To My Kibice'', można się zatem spodziewać konkretnego reportażu z dużą ilością zdjęć w lipcowym numerze. Ponadto, gdyby ktoś chciał foto na profilowe na Facebooka to też może podbić z tematem ;)

Trasa
oficjalnie startujemy z Warszawy (spod Torwaru), następnie przez Łódź, Poznań, Świecko, następnie obwodnicą Berlina w kierunku Lipska, poźniej Norymbergi, przez Rastatt. Następnie Lyon i Marsylia.
Jest możliwość aby się dosiąść ''po trasie'' np. ze stacji beznzynowej, bez wjeżdżania do poszczególnych miast, ponieważ nie będzie na to czasu. Nieoficjalnie- osoby z woj. podkarpackiego, świętokrzyskiego, ze Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego mogą wsiadać do autokaru już w Kielcach.

Wyjazd
wyjazd jest ogólnopolski, dla wszystkich, niezależnie od barw klubowych. Jedziemy, po pierwsze dla fajnej przygody a po drugie wesprzeć naszą reprezentację, aby po raz pierwszy od wielu lat, w decydującym meczu z Ukrainą w końcu wyszła z grupy. Piłkarsko reprezentację mamy najsilniejszą od wielu lat, więc można być optymistą.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Sro Maj 11, 2016 13:56   

Nasza ekipa wyjazdowa rozrasta się z dnia na dzień. Tymczasem pojawiły się już wszystkie bilety jakimi dysponujemy na ten wyjazd. Sporo biletów zostało dokupionych od ,,koników'', aby starczyło dla wszystkich chętnych.
Osoby, które wpłaciły zaliczki proszone są o wpłatę reszty na wyjazd do końca maja, czyli są na to 3 tygodnie.
Ostateczny termin wpłacania reszty pieniędzy to 10 czerwca (piątek). Wolałbym jednak aby nastąpiło to do końca miesiąca, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik przed czasem, nie na ostatnią chwilę. Z góry dzięki!
PS. Przypominam jednocześnie, że nadal można zapisywać się na każdą opcję. Biletów zostało już niewiele, ale jeszcze są, z tego wzgledu, że część dokupiliśmy oraz dużo ludzi zapisuje się z własnymi biletami (opcja 2).

Przypominam, ze biezace info pojawia sie w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/538267119678598/

Tak prezentuja sie wszystkie bilety na nasz ostatni grupowy mecz z Ukraincami w Marsylii
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 09:45   

Super się te bilety prezentują. Zastanawiam się czy by się nie zapisać, niestety trochę życie osobiste mi się komplikuje w czasie tego meczu jak za złość. Epicko prezentuje się ten pliczek biletów :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Emigrant

Dołączył: 18 Kwi 2016
Wysłany: Sob Maj 28, 2016 11:41   

Najnowsze info w/s wyjazdu do Marsylii:
na wyjazd zapisało się już 151 osób. I tak:

1 autokar z dwoma noclegami po meczu (21/22 i 22/23.06) zostało 10 miejsc
2 autokar, który wraca po meczu do Polski - komplet
3 autokar, który wraca po meczu do Polski - zostało 18 miejsc

Jeśli chodzi o bilety zostało ostatnie 6 sztuk.

Na bieżaco wszelkie info można śledzić pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/538267119678598/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x

Dołączył: 31 Mar 2009
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 13:25   

Wybiera się ktoś?
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice » wyjazd na mecz POLSKA - Ukraina do Marsylii
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24