Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
Puchar Polski 2016/2017
Autor Wiadomość
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Lip 24, 2016 15:23   

No tak. Zagramy z Lechem, zwisłą lub jakąś inną 7egłą to będzie zajebiście bo przyjdzie siedem tysi ludzi. A potem w lidze zagramy z Pruszkowem lub jakimś innym Bytowem nie urażając nikogo i przyjdą Ci co zawsze, czyli ok. tysiąca. Gdzie wtedy będzie ta reszta? Mi jest obojętne z kim będziemy grać byle Sandecja pokazała na boisku walkę i zaangażowanie. Jak do tego dodamy dobry wynik to myślę że wszyscy będą zadowoleni. Chodzi o to żeby wiara przychodziła na estadio dla Sandecji a nie dla tych z którymi gramy.
[Profil] [PM]
 
 
Busta

Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: Nie Lip 24, 2016 19:38   

Znając życie i tak trafimy pewnie na kogoś nie z ekstraklasy, choć oczywiście chciałbym żeby było inaczej.
Fajnie by było znowu poczuć taki klimat jak z KSG czy z Widzewem ( pomimo takiej ulewy było więcej wiary jak dostępnych miejsc ) To że ludzie przychodzą na atrakcyjnego przeciwnika to jest normalna sprawa, tak jest w wielu klubach, nawet tych z ekstraklasy. Plus tego może być taki, że komuś się spodoba i zostanie a i może nie jeden, który zrobił sobie przerwę znowu poczuje to coś i wróci. Mecz z wisłą fajna sprawa, ale więcej było by przy tym dziecinnej napinki, pozerki i Bóg wie jeszcze co by komuś przyszło do głowy biorąc pod uwagę to co dzieje się ostatnio wokół rzeki. Solidny kibicowski przeciwniki, który zmobilizuje nas do dania z siebie maxa i pokazania że jak chcemy to potrafimy. Jak to mówią pożyjemy zobaczymy...
_________________
Pasiaste Serce Mam
[Profil] [PM]
 
 
Majkellll

Dołączył: 07 Lip 2013
Wysłany: Nie Lip 24, 2016 22:23   

Kmicic napisał/a:
No tak. Zagramy z Lechem, zwisłą lub jakąś inną 7egłą to będzie zajebiście bo przyjdzie siedem tysi ludzi. A potem w lidze zagramy z Pruszkowem lub jakimś innym Bytowem nie urażając nikogo i przyjdą Ci co zawsze, czyli ok. tysiąca. Gdzie wtedy będzie ta reszta? Mi jest obojętne z kim będziemy grać byle Sandecja pokazała na boisku walkę i zaangażowanie. Jak do tego dodamy dobry wynik to myślę że wszyscy będą zadowoleni. Chodzi o to żeby wiara przychodziła na estadio dla Sandecji a nie dla tych z którymi gramy.


Dziwi cię to? To normalna sprawa, nie tylko u nas. Na Craxie z Legią w tamtym sezonie pełen stadion, a popatrz jak wyglądało to na innych meczach ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 13:29   

Gramy ze Slaskiem :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 13:29   

Sandecja - Śląsk Wrocław
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SączerS
Sector 17


Dołączył: 27 Mar 2007
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 13:29   

Sandecja - Śląsk Wrocław
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 13:29   

Tak gramy u siebie :)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 13:30   

No i fajny rywal. Kibicowsko tez dobry. I wcale nie jestesmy skazani na porażkę a w nast. rundzie byc moze Zaglebie wiec jest fajna szansa na fajna przygode z PP:D
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 14:11   

no to po meczyku....
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 14:16   

PPP111 napisał/a:
No i fajny rywal. Kibicowsko tez dobry. I wcale nie jestesmy skazani na porażkę a w nast. rundzie byc moze Zaglebie wiec jest fajna szansa na fajna przygode z PP:D


Jak dla mnie Zagłębie w obecnym sezonie to jeden z solidniejszych polskich zespołów, wiec na długa przygodę nawet przy ewentualnym zwycięstwie ze Śląskiem bym nie liczył
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Busta

Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 14:18   

z góry przepraszam, że w nie odpowiednim temacie...na chwilę obecną ile możemy przyjąć kibiców w sektorze gości?
_________________
Pasiaste Serce Mam
[Profil] [PM]
 
 
szymon_YG
Young-Group '04

Dołączył: 01 Paź 2005
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 15:28   

Busta,

jeśli mnie pamięć nie myli to 214
_________________

[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 15:58   

Znana jest już dokładna data i godzina tego meczu ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bialoczarnepasy

Dołączył: 04 Sty 2016
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 17:06   

@mirek678
10 sierpnia ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 21:47   

mirek678 napisał/a:
Znana jest już dokładna data i godzina tego meczu ?


10 sierpień 19:10
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Puchar Polski 2016/2017
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 22