Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
Chrobry Głogów - Sandecja
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:27   

aha i jeszcze dziwnym zbiegiem okoliczności nie tak dawno wygraliśmy z Chrobrym w takich samych okolicznościach

18 października 2014, 17:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Chrobry Głogów
Marcin Makuch 89, Adrian Frańczak 90 (k) - Łukasz Szczepaniak 42
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
Ostatnio zmieniony przez radziufan Sob Wrz 24, 2016 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:27   

Rozumiem, że mecz już w drodze do Głogowa był przegrany, ale naprawde mogli to inaczej rozegrać...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:31   

Najbardziej mi jest żal tych kibiców (szczególnie tych młodych i mniej świadomych), którzy serio wierzą i marzą o tym by Sandecja kiedyś awansowała do Ekstraklasy. Jak Szubryt to dostrzeże, to spakuje zabawki i wcale bym Mu się nie dziwił jakby to zrobił przy najbliższej okazji.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:35   

Ja już dawno pisałem, że jak ma to tak dalej wyglądać, to niech ich wycofają z tej 1 ligi. Przecież to nie ma żadnej racji bytu, ile jeszcze lat będą z Nas kibiców robić idiotów i "śmiać się Nam prosto w twarz". Przecież co roku wiadomo, od początku sezonu, że nie mamy żadnych szans na awans, bo nie ma stadionu. Gdzie tu jakiś duch sportu itd.
Pewnie się przestraszyli, że będą musieli spełnić swoje "obiecanki cacanki" dotyczące modernizacji stadionu i już za parę kolejek powrócimy do "normalności", czyli heroicznej walki o utrzymanie. Ja się jeszcze dziwię sponsorom, że chcą w takim cyrku uczestniczyć. Naprawdę niech sobie może jednak Szubryt i inni dadzą spokój z tym syfem i wreszcie spadniemy tam gdzie nasze miejsce, czyli do III ligi. Tam nasz pseudo "stadion" z lat 90 będzie pasował jak "ulał".
Ostatnio zmieniony przez SilverCommander Sob Wrz 24, 2016 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:39   

Podziel się z nami, Sandecjo podziel się z nami. Kurs zacny, ale za duże kwoty takie akcje buki nie wypłacają. Impossible.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:43   

Proponuję akcję "pusty stadion"
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:46   

w relacji na głównej pisze ze mieliśmy karnego na 2:0.....
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:47   

SilverCommander napisał/a:
Ja już dawno pisałem, że jak ma to tak dalej wyglądać, to niech ich wycofają z tej 1 ligi. Przecież to nie ma żadnej racji bytu, ile jeszcze lat będą z Nas kibiców robić idiotów i "śmiać się Nam prosto w twarz". Przecież co roku wiadomo, od początku sezonu, że nie mamy żadnych szans na awans, bo nie ma stadionu. Gdzie tu jakiś duch sportu itd.
Pewnie się przestraszyli, że będą musieli spełnić swoje "obiecanki cacanki" dotyczące modernizacji stadionu i już za parę kolejek powrócimy do "normalności", czyli heroicznej walki o utrzymanie. Ja się jeszcze dziwię sponsorom, że chcą w takim cyrku uczestniczyć. Naprawdę niech sobie może jednak Szubryt i inni dadzą spokój z tym syfem i wreszcie spadniemy tam gdzie nasze miejsce, czyli do III ligi. Tam nasz pseudo "stadion" z lat 90 będzie pasował jak "ulał".


Kolego ja o tym piszę o dawna, i nie zdziwie sie jak Szubryt pieprznie tym wszystkim przy najbliższej okazji bo ponoc juz przeciez przd sezonem wisiało wszystko na włosku. Mieć gościa sponsora potęznego zafiksowanego na zrobienie czegoś mega co przeszło by do historii Sącza to qrwa mac (przepraszam za ton) zawsze stoją na przeszkodzie by tylko nic nie zrobić. Aż mnie nosi jak sobie pomyśle o takich chorych akcjach. To jest patologia Sądecka!!!
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:49   

x_cite napisał/a:
Proponuję akcję "pusty stadion"


Kolego ile razy to ja sie naprodukowałem tutaj by zrobić jakaś akcje poparcia sla Szubryta i wyrazenia opinii o tym co sie dzieje w klubie? Akcja nie głupia, popieram. To to tym jak swego czasu rozmawialiśmy na temat tej sytuacji to poszła delegacja do ratusza i co? Rysiek znowu naobiecywał jak to mu dobro klubu lezy na sercu i że zrobi wszystko co w jego mocy. I co i nic. Patologia będzie dalej. Trzeba sobie jasno powiedziec że nie moze być zgody tysiecy kibiców na robienie z Nas głupków!
[Profil] [PM]
 
 
Matix1986

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 20:54   

ku***... miarka sie przebrała. Ci ludzie sraja na ten herb a my to akceptujemy. Niewiezylem w te wasze zapowiedzi ze tam przegramy, a jednak ...brak slow zarzad,sztab, pikkarze ,powinni wyp******** stad jak najdalej bo jada na jednym wozku i tworza ten cyrk. Spierdalac. Chce Sandecji w 4 lidze walczacej i gryzacej murawe o kazdy punkt .A nie tych układziakow zwanymi pilkarzami.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 21:02   

Pusty stadion nic nie da i tak nas w d...e mają. Jedyne wyjście to okupacja Ratusza niech łysy da na piśmie co obiecywał. Ps. Dlatego Ciufa niegrał
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 21:05   

Też uwierzyłem w zapowiedzi nie powiem, troche sie nakreciłem ale jak widać niepotrzebnie ale pikneło mnie coś jak byly te newsy że Szubryt sie waha czy dalej sponsorowac klub jak nie chca mu oddac władzy. Ja jestem zdania że jak przed nast. sezonem odwala mu podobny numer to powinien tym wszystkim pieprznąć i odejść, szkoda zdrowia na boksowanie się jak i tak jest na straconej pozycji. Wtedy wiadomo że spadek to więcej niz pewny bo kto wyłozy taka kase jak on daje teraz? Odejda liderzy. Ciekawi mnie zdanie Mroczkowskiego na temat tego co sie dzieje w klubie. Widać że chłop robi dobrą robotę, drugi najlepszy trener Sandecji po Wójtowiczu jaki Nam sie trafił. Pamiętacie Wójtowicza, on miał jaja by mówić prosto z mostu jak ma się sytuacja min.pamietna konfa po wygranym meczu z Pogonia Szczecin 2-1 gdzie oddał sie do dyspozycji zarzadu.
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 21:08   

Szufryn jest chory z tego co pisało na profilu Sandecji. W tej sytuacji pierwszą oczywistą reakcją jest akcja "pusty stadion" innego wyjścia nie ma. Mam nadzieję, że osoby decyzyjne taką akcję poprą i trzeba będzie ją rozpowszechnić, żeby to dotarło do jak największej liczby ludzi, włącznie z prasą itd.
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 21:09   

Ciufa ponoć grypa, taka jest wersja oficjalna
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 21:11   

radziufan napisał/a:
w 90 minucie kurs na Chrobrego oscylował w granicach kosmicznych zapewne...

za 1 złotówkę można było wygrać 501 złotych, za stówkę półroczna wypłata dla jednego zawodnika
radziufan napisał/a:
Ciufa ponoć grypa, taka jest wersja oficjalna

JAK RADZIU PISZE, ŻE TAKA JEST WERSJA "OFICJALNA" TO...
...
...
SZACUN DLA CIUFY, ŻE NIE CHCIAŁ BRAĆ UDZIAŁU W TAKIM USTAWIONYM KABARECIE
Ostatnio zmieniony przez młodyC Sob Wrz 24, 2016 21:15, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Chrobry Głogów - Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25