Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:40
Chrobry Głogów - Sandecja
Autor Wiadomość
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 11:48   

Aaa i dziwne ze jeszcze nie ma video z konferencji. Treneiro nie chce sie tłumaczyć czy jak? Kolejny smród.
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 12:03   

PPP111 napisał/a:
Aaa i dziwne ze jeszcze nie ma video z konferencji. Treneiro nie chce sie tłumaczyć czy jak? Kolejny smród.

http://www.chrobry-glogow...a-epidemia.html
weryfikuj co piszesz...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 12:15   

Wybacz kolego, nie wchodziłem na stronę Głogowa. Wybaczcie!
[Profil] [PM]
 
 
Biancos

Dołączył: 10 Kwi 2009
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 13:40   

Mi się wydaje, że to trochę wszystko na wyrost. Jest dużo dziwnych "zbiegów okoliczności", ale jakby mieli przegrać to zrobiliby to zdecydowanie wcześniej, a nie zostawiali na ostatnią chwilę...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
szydar

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 14:27   

Nie ma tu czego bronić , ale jak była zaplanowana przegrana to nie czekali by do 94 minuty . Dlatego myśle że to się naprawdę stało . Dodam że w świetle innych okoliczności jakie miały miejsce , jest to jedyna przesłanka za tym twierdzeniem , a jednak tak sądzę .
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 14:42   

Nie usprawiedliwiajcie bo fakty same mówią za siebie. Dziwny skład dziwne zmiany a że sami sobie nie mogli strzelić to wyszedł taki horror
_________________

[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 15:10   

Ale tutaj problem tkwi w zupełnie czym innym. Chodzi tutaj o nasz pseudo stadion. Przecież wcześniej, czy później chcąc, czy nie i tak "musieliby" zacząć przegrywać. Ten pożal się boże "stadion", nie spełnia żadnych wymogów ekstraklasy, chyba jedynie po za oświetleniem. Więc zawsze tak będzie, że jak jakimś cudem uda nam się zbliżyć do miejsc premiowanych awansem, zaraz będzie "zniżka formy". Dlatego tutaj tkwi cała ta beznadzieja istnienia Sandecji na poziomie 1 ligi. Nie wieżę, że w przypadku realnej szansy awansu, nie poradzilibyśmy sobie pod względem finansowym, mając tyle bogatych firm w mieście, zwłaszcza, że taka Nieciecza, Górnik Łęczna, czy Wisła Płock radzą tam sobie bardzo dobrze.
Podsumowując o nowym stadionie nie ma co marzyć (nie z tą władzą). Jedynym ratunkiem jest przeprowadzenie modernizacji stadionu tak, żeby choć w minimalnym stopniu spełniał on wymogi ekstraklasy.
Inaczej będziemy dalej tkwić w tym syfie i co roku będzie się powtarzała taka sytuacja jak ma teraz miejsce. Mam nadzieję, że PZPN jak najszybciej zaostrzy wymogi licencyjne na grę w 1 lidze na tyle, że albo ta modernizacja dojdzie do skutku, albo wreszcie wrócimy tam gdzie nasze miejsce z takim stadionem.
[Profil] [PM]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 15:16   

rozmawiałem z gościem z Chrobrego, o żadnym sprzedaniu/odpuszczeniu meczu nie ma mowy. Tak jak już ktoś pisał wyżej sytuacja wróciła jak karma, kilka sezonów temu to my wygraliśmy z Nimi w ostatnich minutach.
Więc skończcie się tu bulwersować co niektórzy, nie jesteśmy Bayernem czy nie wiadomo jakim innym klubem zachodnim, że musimy wygrywać mecz za meczem.

*swoją drogą, nie pamiętam a jestem już ładne kilka lat na tym forum, żeby nastąpiła taka burza użytkowników :D
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 15:19   

KKS_FAN napisał/a:
rozmawiałem z gościem z Chrobrego, o żadnym sprzedaniu/odpuszczeniu meczu nie ma mowy. Tak jak już ktoś pisał wyżej sytuacja wróciła jak karma, kilka sezonów temu to my wygraliśmy z Nimi w ostatnich minutach.
Więc skończcie się tu bulwersować co niektórzy, nie jesteśmy Bayernem czy nie wiadomo jakim innym klubem zachodnim, że musimy wygrywać mecz za meczem.

*swoją drogą, nie pamiętam a jestem już ładne kilka lat na tym forum, żeby nastąpiła taka burza użytkowników :D


hormony buzują u niektórych i już by rewolucje robić chcieli niczym Magda Wrestler ;D
[Profil] [PM]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 15:21   

polak_ns napisał/a:
KKS_FAN napisał/a:
rozmawiałem z gościem z Chrobrego, o żadnym sprzedaniu/odpuszczeniu meczu nie ma mowy. Tak jak już ktoś pisał wyżej sytuacja wróciła jak karma, kilka sezonów temu to my wygraliśmy z Nimi w ostatnich minutach.
Więc skończcie się tu bulwersować co niektórzy, nie jesteśmy Bayernem czy nie wiadomo jakim innym klubem zachodnim, że musimy wygrywać mecz za meczem.

*swoją drogą, nie pamiętam a jestem już ładne kilka lat na tym forum, żeby nastąpiła taka burza użytkowników :D


hormony buzują u niektórych i już by rewolucje robić chcieli niczym Magda Wrestler ;D



niektórzy sznurują do Jugosławii szukać winnych :D
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 16:28   

Przegrali i tyle. Kurs był wysoki bo zawsze przy końcówce osiąga taką stawkę.A jak zarobili to czemu nie teraz hehe. Bojkot uwielbiam ten slogan wśród kibiców Sandecji. Nie potrafią się wyzbierać na mecz u siebie bo z wyjazdami dawno jest kalectwo to czas najwyższy na bojkot i puste trybuny. Czytam i nie wieże przecież dawno się coś nie działo więc bojkot hehee. Najpierw pokażcie że potraficie zapelnić ten stadion a później go opróżniajcie bo jak narazie 200 osób na bilet za piątkę niema. pie***** cały bojkot ale jestem za tym by naciskać na modernizację stadionu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 18:40   

Na meczu rezerw rozmawiałem z Maćkiem Korzymem, drużynę dopadła grypa jelitowa, stąd absencje.i dziwne zmiany, Maciek wymiotowal w szatni, Wojtek Trochim to samo, podobnie Galecki w przerwie.. Nie mam powodów by mu nie wierzyć
Widziałem bramki z meczu, wygląda to na nieprawdopodobnego pecha, po straci bramki na 1:1 ruszamy do ataku, w polu karnym upada Kasprzak, sędzia milczy, idzie kontra, Bucko kosi gościa, karny, gol, koniec meczu

Chłopaki są załamani, wkurzeni, będą walczyć w sobotę
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 18:45   

radziufan napisał/a:
Na meczu rezerw rozmawiałem z Maćkiem Korzymem, drużynę dopadła grypa jelitowa, stąd absencje.i dziwne zmiany, Maciek wymiotowal w szatni, Wojtek Trochim to samo, podobnie Galecki w przerwie.. Nie mam powodów by mu nie wierzyć
Widziałem bramki z meczu, wygląda to na nieprawdopodobnego pecha, po straci bramki na 1:1 ruszamy do ataku, w polu karnym upada Kasprzak, sędzia milczy, idzie kontra, Bucko kosi gościa, karny, gol, koniec meczu

Chłopaki są załamani, wkurzeni, będą walczyć w sobotę


A jak sprawa z Janczykiem?
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 18:46   

Cytat:
*swoją drogą, nie pamiętam a jestem już ładne kilka lat na tym forum, żeby nastąpiła taka burza użytkowników :D


To był spontan na gorąco po frajersko przegranym meczu. Dziś pomału wszystko wraca do normy. Ale niesmak został.
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 19:11   

Bez paniki ekstraklapa dalej jest na wyciągnięcie ręki hehe ;)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Chrobry Głogów - Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26