Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc młodej osobie
Autor Wiadomość
molejni7

Dołączył: 25 Gru 2016
Wysłany: Nie Gru 25, 2016 22:22   Prośba o pomoc młodej osobie [Cytuj]

Witam serdecznie!
Prowadzę akcje, dla najbliższej osoby, ale brak mi rozgłosu, możliwości dotarcia do ludzi. Naprawdę potrzebuję pomocy. Na chwilę obecną, już desperacko, poszukuję kogoś kto weźmie zbiórkę „pod swoje skrzydła”, da znać ludziom, że potrzebna jest pomoc.
https://pomagam.pl/wlasna-doroslosc – opis całej historii, jak i możliwość pomocy.
Wszystkie problemy tej osoby wynikają z osoby rodzica alkoholika oraz lekomana (rodzic popełnił samobójstwo niedawno), a ja naprawdę uważam, że jest to niesamowicie nie fair i zrobię wszystko, aby ta osoba mogła stanąć na nogi.
Pokażmy, że w święta zdarzają się cuda, ponieważ mamy taką możliwość! Zrezygnujmy z jednego piwa, czy kawy na mieście - dla nas to tak niewiele, a dla kogoś bardzo dużo!
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam pod mój e-mail: molejni7@gmail.com – do wglądu dokumenty poświadczające sytuację. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości, proszę pisać; odpowiem najlepiej jak potrafię.
Oczywiście pisać można, także w tym temacie - także odpowiem na wszelkie pytania, aczkolwiek dokumenty wolałbym przesłać wiadomością e-mail.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Olejniczak.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Wto Sty 03, 2017 10:05    [Cytuj]

Widzę, że torchę osób już pomaga, też postaram się coś zrobić, gdy warunki finansowe mi na to pozwolą.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Prośba o pomoc młodej osobie
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 24