Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Ekstraklasa 2017/2018
Autor Wiadomość
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 18:45   

Niedziela C+ L+ Extra
https://sadeczanin.info/sport-i-zdrowie-pilka-nozna/maciej-korzym-bedzie-turbokozakiem-ekipa-popularnego-programu-odwiedzila
_________________

Ostatnio zmieniony przez bzyku Wto Sie 01, 2017 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
kibicc27

Dołączył: 08 Kwi 2010
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 18:48   

Zapewne w niedzielę w Lidze +Ekstra. O godz. 20.00
_________________
tylko pasy!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Sro Sie 02, 2017 17:23   

http://www.90minut.pl/new...sle-Krakow.html

Sandecja ukarana zakazem wyjazdowym.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 00:06   

Astana powinna Sandecji podziękować. Wystarczyło, że obejrzała nas mecz i już wiedziała jak grać w Warszawie :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bill3


Dołączył: 20 Kwi 2017
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 01:05   

Jak oglądam ostatnie poczynania naszego miszcza to pacze pacze i łoczom nie wierze...

Co za piach...

ponad 20mln ojro za eu-puchary psu w dupę...

Ciągle żałuje tej czerwieni...Legła była do pokonania. Liczę na przełamanie w Białymstoku.
_________________
Zaśpiewam ja Ci piosenkę o ukochanej!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 10:01   

Grzesiek Baran będzie pauzować 2 mecze za czerwoną kartkę https://twitter.com/SandecjaNS/status/893016930151518208
EDIT
Mecz z Jagiellonią sędziuje nam Pan Marciniak, więc na pewno będzie na meczu dostępny system VAR.
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 18:22   

A czy w klubie przynajmniej wiedza ze sie moga odwolac od tej decyzji? Podejma chociaz probe czy nie wiedza/oleja to???
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Bill3


Dołączył: 20 Kwi 2017
Wysłany: Sro Sie 09, 2017 12:46   

Jakieś typy na derby Krakowa??? Wisła fajnie się prezentuje w kontrze no a Cracovia ciągle jeszcze nie odpaliła....
_________________
Zaśpiewam ja Ci piosenkę o ukochanej!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DeDe

Dołączył: 08 Maj 2006
Wysłany: Sro Sie 09, 2017 13:39   Terminarz 8 kolejki

8. kolejka:

8 września (piątek):

Zagłębie Lubin - Wisła Płock, godz. 18:00
Arka Gdynia - Wisła Kraków, godz. 20:30

9 września (sobota):

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz, godz. 15:30
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, godz. 18:00
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

10 września (niedziela):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze, godz. 15:30
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 18:00

11 września (poniedziałek):

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Sie 10, 2017 16:25   

http://ekstraklasa.org/ak...ym-instat-12173
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 09:46   

9. kolejka:

15 września (piątek):

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Lech Poznań - Korona Kielce, godz. 20:30

16 września (sobota):

Wisła Płock - Pogoń Szczecin, godz. 15:30
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Wisła Kraków - Piast Gliwice, godz. 20:30

17 września (niedziela):

Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:30
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 18:00

18 września (poniedziałek):

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00

---------------

ps. Nieciecza wybiera się do Nas specialem :D ciekawe czy zorganizują pochód na mini derby regionu z pola kukurydzy
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 16:46   

fanatycznie napisał/a:
9. kolejka:

15 września (piątek):

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Lech Poznań - Korona Kielce, godz. 20:30

16 września (sobota):

Wisła Płock - Pogoń Szczecin, godz. 15:30
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Wisła Kraków - Piast Gliwice, godz. 20:30

17 września (niedziela):

Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:30
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 18:00

18 września (poniedziałek):

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00

---------------

ps. Nieciecza wybiera się do Nas specialem :D ciekawe czy zorganizują pochód na mini derby regionu z pola kukurydzy

Mnie bardziej interesuje czy ich "młyn" pójdzie do klatki:))
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 21:46   

Fajnie układają się wyniki w Ekstraklasie. Póki co jesteśmy na 7 miejscu,co jak na beniaminka i zespół skazany na pożarcie jest świetnym wynikiem. Szkoda mi bardzo meczu z Płockiem, bo myślę, że punkt był jak najbardziej w naszym zasięgu. Oby kolejne mecze w Niecieczy były lepsze.
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 20:35   

Dudzic najlepszym piłkarzem 6 kolejki wg C+.
[Profil] [PM]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 10:38   

Kilka kolejek za nami, przerwa na reprezentacje - myślę, że to dobry moment na podsumowanie pierwszej części rundy jesiennej Ekstraklasy.

Pierwszy wniosek - zresztą bardzo oczywisty dla kogoś kto interesuje się od jakiegoś czasu naszą ligą - Ekstraklasa jest tak słaba, że aż żal byłoby z niej spaść po pierwszym sezonie. I patrząc na to co się w niej dzieje to spokojnie jeszcze kilka drużyn z 1 ligi, by sobie w niej poradziło. Tym samym kompletnie nie dziwi, że w tym sezonie sporo piłkarzy przeszło właśnie z pierwszej ligi do Ekstraklasy i sobie radzą. Dla nas najlepszym przykładem jest Kolev.

Trudno jest typować faworytów do mistrzostwa/spadku. Zastanawia mnie np. to, że taka Legia mimo, że gra beznadziejnie to ma tylko minimalną stratę do lidera. Wiem, że ich ligowy terminarz był do tej pory łatwiejszy, no ale przy ich grze powinni być dużo niżej, a mimo to te punkty zdobywają. Tabelę zamykają dwa małopolskie zespoły. Cracovia pewnie się podniesie prędzej czy później (choć myślę, że nie będę grali o więcej jak środek tabeli), ale zastanawia mnie Termalica. Zrobili niezłe transfery (takie z fajnymi nazwiskami jakby powiedział to nasz dyrektor sportowy :) ) i nic z tego nie wychodzi...

Jeszcze dwa słowa co do naszych ex-piłkarzy, czyli Wdowiaka i Słabego - obserwuję ich losy w Ekstraklasie i nie zawsze wychodzą w pierwszych składach swoich drużyn - myślę, że sportowo więcej by u nas zyskali :)

No i nasza Sandecja: gdybyśmy grali cały czas tak dobrze jak w najlepszych momentach naszych spotkań to bylibyśmy zdecydowanymi liderami tabeli. Natomiast gdybyśmy grali cały czas tak jak w najgorszych fragmentach to szorowalibyśmy dno tabeli, być może nawet z zerowym dorobkiem punktowym. Nie piszę o tym, by tylko gdybać, ale chciałbym zwrócić uwagę na ogromną nierówność w naszej grze. Raz jesteśmy w stanie zagrać jak Barcelona (druga bramka w Gdańsku), a raz mamy problemy z podaniami, dajemy się całkowicie zdominować. Wiem, że nie da się grać cały czas na wysokich obrotach, ale to jest aż za bardzo widoczne.

W pierwszych spotkaniach nasza obrona była nie do przejścia - teraz pojawiają sie fatalne w niej błędy (akcja Pogoni pod koniec pierwszej połowy - gdyby mieli lepsze przyjęcie byłoby 2 piłkarzy na Gliwę). Z drugiej strony mamy fenomenalną skutecznośc w ataku - jestem prawie, że przekonany, że jakby zrobił tabelę wszystkich drużyn i uwzględnił w niej wszystkie czyste sytuacje i skuteczność w ich wykorzystaniu to bylibyśmy bardzo wysoko. Bo tych klarownych sytuacji nie mamy wcale aż tak wiele - efekty i wyniki są, ponieważ je świetnie wykorzystujemy.

I na koniec słowo o naszych nabytkach. Pominę Strausa i naszego nowego bramkarza. Kolev, Kraczunov - super transfery,które tez pokazują na jaki kierunek transferowy należy zwrócić uwagę: czyli na 1 ligę oraz solidnych no-name'ów z zagranicy, których można wyciągnąć za darmo.

Do tego świetny Brzyski - byłbym chyba jedną z ostatnich osób, która dwa miesiące temu pochwaliłaby ten transfer. Ale brawo, brawo za ten transfer. Biega, aż miło (zreszta jak Baran) - młodsi mają od kogo uczyć sie zaangażowania.

Z kolei Mraz - solidny, ale mnie osobiście do końca jeszcze nie przkonuje. Czegoś mi tu brakuje... O Cetnarskim była już mowa w tematach meczowych i się z tym zgadzam Brakuje nie tylko formy, ale i zaanażowania...

Ogólnie 11 na 21 punktów jest wynikiem bardzo solidnym, z jednej strony dającym komfort jakiegoś bezpieczeństwa, a z drugiej nie pozwalającym popaść w euforię :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Ekstraklasa 2017/2018
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 24