Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Ekstraklasa 2017/2018
Autor Wiadomość
sawiniasty

Dołączył: 10 Mar 2016
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 01:23   

matys5392 napisał/a:
klipol napisał/a:
Wszyscy już nas spuścili i skreślili w tej lidze dla tego na przekór wszystkim powinniśmy się utrzymać żeby mieli ból dupy kolejny sezon!!!

Ale po co? Kto chce nas oglądać?


Ja chcę.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 07:21   

Gdybam że taki będziemy mieli terminarz w rundzie zasadniczej
Piast Pogoń Nieciecza Lechia wyjazd (11,12,15,14)
Śląsk Zagłębie Arka "dom"
Co by było chyba dobre bo Piast Pogoń Lechia i Termalika to prócz Sandecji najsłabsze drużyny jeśli chodzi o grę u siebie, a Nieciecza to wiadomo Nieciecza. Śląsk zdobył na wyjazdach 4 punkty, a Zagłębie i Arka też gra sporo słabiej.
Więc nic tylko się przełamać o nie być dostarczycielem punktów.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 12:31   

Co byśmy tutaj nie pisali kompletnie nic to nie zmieni.
Po prostu z niczym nie pasujemy do EX.
Stadionu nie mamy, zarząd, marketing, skauting nie istnieje i z czym na salony
Jedynie SKS próbuje coś wskórać i tyle w temacie.
Boniek dobrze powiedział odnośnie stadionu kogo to interesuje miał być, a co jest to każdy wie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
simon92

Dołączył: 18 Mar 2018
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 14:43   

KaKaEs1910 napisał/a:

Generalnie kolejny pstryczek w cały Nowy Sącz bo miały być cuda na kiju a nie ma nic, a szumne zapowiedzi z lata ubiegłego roku poszły w świat i teraz nas rozliczają...


W lecie ubiegłego roku zapowiedzi musiały być szumne a cuda na kiju musiały być obiecywane, żeby w ogóle dostać licencję. Właśnie tak należało obiecywać, żeby móc spędzić choć jeden sezon w Ekstraklasie.

No nie powiecie mi chyba, że wierzyliście w te wszystkie obietnice i w zaplanowane wtedy harmonogramy budowy stadionu.. Najpierw trzeba naobiecywać (w taki sposób żeby komisja ligi dała licencje), a potem dopiero konfrontować się z rzeczywistością. Ja to akurat w stu procentach rozumiem.

Problem jest taki, że mimo wszystko przynajmniej 1/3 z tych obietnic powinna już zostać zrealizowana, bo opóźnienia są po prostu trochę za duże.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 16:12   

simon92 napisał/a:
Problem jest taki, że mimo wszystko przynajmniej 1/3 z tych obietnic powinna już zostać zrealizowana, bo opóźnienia są po prostu trochę za duże.


Problemem nie sa duze opoznienia, problemem jest to, ze w zasadzie nie dzieje sie nic.
[Profil] [PM]
 
 
MisiekNS

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Pon Mar 19, 2018 19:52   

sawiniasty napisał/a:
matys5392 napisał/a:
klipol napisał/a:
Wszyscy już nas spuścili i skreślili w tej lidze dla tego na przekór wszystkim powinniśmy się utrzymać żeby mieli ból dupy kolejny sezon!!!

Ale po co? Kto chce nas oglądać?


Ja chcę.


Każdy chce. W normalnych warunkach. Na własnym stadionie. We własnym mieście, w którym władze szanują mieszkańców i nie robią z gęby wiechcia na każdym kroku. Drużynę, która idzie po inne rekordy niż rekord GKS Katowice. Która nie jest pośmiewiskiem w mediach za sprawą byłych lub aktualnych prezesów, rzeczników i innych osób. Drużynę, która nie musi wygrywać wszystkiego ale na grę której da się patrzeć. Grę w której widać pomysł i perspektywy na przyszłość.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 10:55   

KaKaEs1910 napisał/a:
Liga+Ekstra, Sandecja kolejny raz napiętnowana:

- brak stadionu
- gramy w " innej lidze " sportowo
- oczywiście z całym szaczunkiem dla tego klubu :)

Gościem jest Boniek i tutaj jego wnioski oparte na przykladzie... Sandecji:

* w przyszłosći taka sytuacja jak z Sandecją w tym sezonie nie ma prawa mieć miejsca
* BRAK WSPARCIA ze strony władz samorządowych ( miała być budowa, a nie ma i nikogo nie obchodzi dlaczego liczy sie fakt )

Generalnie kolejny pstryczek w cały Nowy Sącz bo miały być cuda na kiju a nie ma nic, a szumne zapowiedzi z lata ubiegłego roku poszły w świat i teraz nas rozliczają...


Ma ktoś może nagranie tej wypowiedzi? albo wiecie gdzie można obejrzeć ten program poza oczywiście canal plus ?;)
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 14:35   

Liga+
Kod:
http://uptobox.com/49yo0oyyg1l0

Liga+Dogrywka
Kod:
http://uptobox.com/uah6qru0e0br
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 18:17   

Śwagry po godzinach:D
https://t.co/BFQgx89cjU
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 13:21   

Ja myślę tak...teraz powinna być mega mobilizacja zarówno na mecze "u siebie" jak i wyjazdowe, bo dopiero za kolejne 107 lat trafi się nam ekstraklasa...tylko Nas już niestety nie będzie na tym ziemskim padole...cieszmy się tym co teraz jeszcze zostało...z Sandecją jest tak jak w tym skeczu ...dr Prozak vel Jacek Balcerzak....Balcerzak miał tylko wejść i wyjść....tak samo z Sandecją.... weszliśmy i wychodzimy...niestety
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 14:34   

Z drugiej strony i tak byliśmy skazywani na spadek - tak to bywa u beniaminków. Nie ma co załamywać rąk - jeśli klub trafi pod dobre zarządzanie to możemy wrócić do ekstraklasy prędzej czy później (zwłaszcza jeśli już kiedyś tam ostatecznie powstanie ten nowy stadion). Nasza ligowa piłka wciąż nie wymaga ogromnych nakładów pieniężnych na budowanie drużyny - stąd wciąż duża szansa przed biedniejszymi na stworzenie solidnej drużyny, która może awansować do ekstraklasy.

A poza tym wciąż jesteśmy w walce o utrzymanie. Nie ma co się załamywać, ale trzeba mocno wierzyć i wspierać drużynę. Tyle możemy...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 14:48   

Masahiko napisał/a:
Z drugiej strony i tak byliśmy skazywani na spadek - tak to bywa u beniaminków. Nie ma co załamywać rąk - jeśli klub trafi pod dobre zarządzanie to możemy wrócić do ekstraklasy prędzej czy później (zwłaszcza jeśli już kiedyś tam ostatecznie powstanie ten nowy stadion). Nasza ligowa piłka wciąż nie wymaga ogromnych nakładów pieniężnych na budowanie drużyny - stąd wciąż duża szansa przed biedniejszymi na stworzenie solidnej drużyny, która może awansować do ekstraklasy.

A poza tym wciąż jesteśmy w walce o utrzymanie. Nie ma co się załamywać, ale trzeba mocno wierzyć i wspierać drużynę. Tyle możemy...


Tylko kiedy ostatnio w naszym klubie było dobre zarządzanie? Odkąd chodzę na Sandecję (96 rok) nie pamiętam(no chyba że te pierwsze lata, bo akurat wtedy nie bardzo dopływały informacje do mnie jak jest w klubie - wtedy to interesowała mnie tylko gra piłkarzy i młyn na stadionie Startu jako młody szczyl).
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 14:55   

RydzSmigly napisał/a:

Tylko kiedy ostatnio w naszym klubie było dobre zarządzanie? Odkąd chodzę na Sandecję (96 rok) nie pamiętam(no chyba że te pierwsze lata, bo akurat wtedy nie bardzo dopływały informacje do mnie jak jest w klubie - wtedy to interesowała mnie tylko gra piłkarzy i młyn na stadionie Startu jako młody szczyl).


Pewnie nigdy nie było. Ale nadzieja umiera ostatnia ;)

Poza tym mi jako szaremu kibicowi nie pozostaje nic innego jak kibicować i trzymać kciuki.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 15:07   

Najprzyksze jest to że musimy tu wypisywać takie posty,w tym tonie,a mogło być zupełnie inaczej gdyby nie partactwo i olewactwo pewnych ludzi.Bardzo to przykre.Wiele pokoleń sądeczan nie doczekało czy nie przeżyło awansu Sandecji do ekstraklasy,to my jesteśmy tymi szczęśliwcami tylko czy jest z czego się cieszyć?Tylko mistrzowie świata potrafią z największego sukcesu sportowego zrobić największą wpadkę marketingową.Takie rzeczy tylko w Nowym Sączu.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 07:33   

a przypominacie sobie obchody 100-lecia klubu? Też miało być z pompą a wyszedł mały pomponik ;-)
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Ekstraklasa 2017/2018
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25