Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Puchar Polski 2017/2018
Autor Wiadomość
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 23:58   

ERNESTO napisał/a:
A moim zdaniem dzis Danek zagral poprawnie. Na pewno lepiej, niz Korzym i Cetnarski.

Co do Korzyma i Cetnarskiego to jeszcze jedna kwestia - kilka postów temu pisałem, że obaj zarabiają gigantyczne pieniądze. Z tego co kojarzę, to Korzym w zeszłym roku zarabiał 16k,nie wiem jak jest teraz, gdy dostał nowy kontrakt w Ex. O Cetnarskim słyszałem że jego zarobki oscylują w granicach 25k. Jeśli taka kasa idzie na tych dwóch panów, to jak najszybciej z nich zrezygnować. Rozumiem, że Korzym to Sadeczanin robiący atmosferę, ale wyglupami w szatni i sztamą z kibolami to my się nie utrzymamy. O Cetnarskim już nie chce mi się pisać, bo jest to kolejny mecz, który po prostu olał. Bilecik na Szwagropola i wracaj Pan do Krakowa jak się w Sączu nie chce grać!
[Profil] [PM]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 00:42   

brawo dla trenera za dzisiejszą decyzję co do składu wiem narażę się na krytykę ale zrobił to czego się spodziewałem po dzisiejszym meczu dla nas najważniejsza jest liga i to była runda by się pożegnać z pucharem następny mecz gdybyśmy zagrali z Terlamiką musielibyśmy grać jako gospodarz czyli zabulić 75 tysięcy zł za mecz który i tak by się w Nieczycy odbywał co by było nielogicznym paradoksem . Do tego nie pokazaliśmy wszystkich kart górnikowi przed nami mecz z nimi trener postąpił logicznie wystawił nie podstawowy skład dzięki temu mógł przetestować parę wariantów teraz wie kto jak dokładnie gra i czego może się spodziewać a Górnik postawił na 100 % swoich możliwości i musiał grać w dogrywce to lepiej świadczy o naszych zawodnikach .

Brawo dla piłkarzy i trenera :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 07:27   

Ktoś pisał o Strausie. No ale przy trzeciej bramie ostro zawalił tracąc zbyt łatwi piłkę niedaleko pola karnego. No ale można zrzucić na to, że prawie nic nie grał wcześniej i brakowało rytmu meczowego.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 08:07   

Trudny mecz to byl, remis troche fartowny bo Kolev FATALNIE uderzyl z karnego, prawie prosto w bramkarza a pilke do bramki ostatecznie wbil pilkarz Gornika. Podzielam zdanie poprzednikow, najslabsi Korzym i Cetnarski. Tego pierwszego prawie wyreczyl Kolev w jednej sytuacj. Widac bylo duze zmeczenie po naszej stronie (Gornik mial 1 dzien wiecej przerwy). Widac tez bylo brak Brzyskiego. Ostatecznie nie oddalismy awansu bez walki, Gornik mial troche wicej jakosci, nam tego zabraklo np przy akcjach Trochima. Najwazniejsza jednak dla nas jest liga i teraz 100% koncentracji na najblizszym meczu.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Puchar Polski 2017/2018
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 25