Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
SANDECJA ~ Arka Gdynia
Autor Wiadomość
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 11:52   

qqq napisał/a:
Dziwne jest to, że w sparingach przecież ta ofensywa nie prezentowała się tak fatalnie. Graliśmy z dobrymi klubami (wyjątek Partizan) i strzeliliśmy w 4 spotkaniach 12 bramek. Przyszyła liga i kicha. Nie potrafimy stworzyć nawet jednej klarownej sytuacji.


Dlatego może warto dać czas naszym zawodnikom i trenerowi ? Zauważcie że większość zawodników przyszła pod koniec zgrupowania albo w ostatnim tygodniu przygotowawczym - tutaj potrzebne jest zgranie. rok temu tez zaczęliśmy słabo ligę od 2 remisów w słabym stylu a jak skończyliśmy ? Czas w tym wypadku działa na naszą korzyść.
Wiadomo skrzydłowi potrzebni są na bank. ale co do oceniania formy naszych kopaczy poczekajmy jeszcze kilka kolejek :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 12:02   

Moim zdaniem taka taktyka trenera i trzeba mu zaufac. Grać solidnie w obronie, pokazać naszym grajkom ze jesteśmy równi z najlepszymi zespołami w kraju. Nie gramy ładnie ale mamy dwa remisy. Lepsze to niż sparzyć się na samym początku i popsuć morale drużyny. Mam nadzieje będą wzmocnienia, zawodnicy zgraja się ze sobą i będzie z tego wiele radości :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Bill3


Dołączył: 20 Kwi 2017
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 12:19   

Z nowych nabytków najlepsze wrażenie robi na mnie Mraz. Widać że potrofi kontrolować i utrzymać piłkę, myśli na boisku i nie prowokuje strat...Wczoraj w 2-3 akcjach w bezpośrednich pojedynkach przy lini fajnie się prezentował...Myślę, że warto na niego stawiać.

Co do Koleva to ja widzę potencjał i wydaje mi się, że będzie z niego dobry pies na gole...wystarczy kilka kolejek i powinno być ok. Z całej trójki na tą chwilę to tego Korzyma widziałbym na ławce jeśli już.

Młody Danek w NICZYM nie wypada gorzej od takiego Trochima...przygotowanei na pełne 90 minut to tylko kwestia czasu i choć Danek jest słaby to ma duży potencjał rozwoju!!! Odsuwając takiego grajka na łąwke skazujesz go na to, że już zawsze zostanie miernotą gdzieś na boiskach 1ligi...

Jaki by Danek nie był słaby to ma potencjał...mały czy większy kto go wie...a Trochim...sorry ale nie ta liga. Jak on ma rozprowadzać piłki, wychodzić z akcjami jak on nie ma żadnej techniki ani szybkości...

I nie jestem fanem Danka bo również nie widzę go na tą chwilę w pierwszej 11 ale skoro biega w niej Trochim to nie bądźmy hipokrytami!!!

Jakiś kozacki skrzydłowy i kreatywny i techniczny rozgrywający potrzebny od zaraz!!! Musimy trochę dłużej utrzymywać się i kontrolować grę w środku pola. Do tego trochę więcej wiatru na skrzydłach i będzie ok. O wykończenie w ataku bym się na tą chwilę nie martwił...Trochę ogrania i rytmu mecczowego i będzie tylko lepiej a jest komu pakować gałe do siatki. Chłopcy potrzebują czasu by zrobić rytm i okrzepnąć w eklapie.

Nie zapominajcie, że ogólny żenadyczny poziom całej polskiej ekstraklasy w pierwszych jej tygodniach to od lat efekt chorego systemu rozgrywek w Polsce. Cały piłkarski świat gra cały rok z normalną przerwą a my tutaj zimujemy nie wiem po co... Nie da się roztrenować, wypocząć i zresetować po trudach dłuuugiego sezonu w ciągu 10dni wakacji a później w ciągu kolejnych 10dni odbyć obóz i wrócić na pełnym gazie do rytmu meczowego i najlepiej od razu w wysokiej formie...Po prostu się nie da. Na zachodzie o tym wiedzą a u nas chyba nie...potem przychodzi płacić za wszystko w europejskich pucharach a poziom jest jaki jest...nie da się patrzeć jak egzotyczny rywal z Norwegi gra przez 45 min z Ległą jak równy z równym stwarzając zagrożenie pod jej bramką a vice mistrz polski przegrywa z jakimiś Azerami grając piach godny meczu o utrzymanie w 1 lidzę. Czasami wręcz nie chce się włączać TV...

Ekstraklasa to dno czego wszyscy mieliśmy wczoraj bolesną próbkę...
_________________
Zaśpiewam ja Ci piosenkę o ukochanej!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 12:58   

młodyC napisał/a:

Na następny mecz z Legią wystawiłbym inny eksperymentalny skład
Gliwa-Mraz.Szufryn.Bucko.Kuban-Brzyski.Gałecki.Baran.Cetnarski.Kasprzak-Kolev



To chyba nie jest dobry pomysł. Nie przegraliśmy z kretesem dwóch spotkań, żeby robić aż taką rewolucję w składzie. Nie straciliśmy gola, więc nie ma sensu rozwalać nieźle funkcjonującej defensywy. Można by było faktycznie spróbować tego Kasprzaka na skrzydle zamiast Danka. Mimo największej sympatii to jednak i Trochimem jestem zawiedzionym. Ale może właśnie z Legią w Warszawie pokaże coś lepszego? Do pewnego momentu gra nie wygląda źle, ale w ofensywie coś się zacina. Może ofensywna Legia da nam więcej miejsca na szybkie kontry?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 13:10   

Danek nie jest słaby. Jest to gościu który potrzebuje trochę czasu na rozwój i prywyknięcie do ligi, bo póki co marnie wygląda. Idealną dla niego rolą byłoby wypuszczenie go na ostatnie 20min meczu na zmęczonego przeciwnika, bo póki co nie jest gotowy na pierwszy skład
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 14:06   

2600 ludzi na meczu. Czyli najlepszy w historii wyjazd kibiców Sandecji :D . Komentatorzy Smokowski i Orłowski mówili że takiego głośnego dopingu jeszcze w Niecieczy nie było :).


Co do samego poziomu piłkarskiego to przyznam szczerze że takiej nudy nie widziałem jeszcze w telewizji nigdy. Człowiek oglądał i narzekał na piątkowe czy poniedziałkowe mecze z poprzednich sezonów, oglądając Ruch, Łęczną, Cracovie, Korone itp, ale to co sie odjebało wczoraj to nie wiem czy ten wczorajszy "spektakl" Sandecja-Arka to był poziom II ligi.

Naszych piłkarzy po wczorajszej mordędze można podsumować tak:

Gliwa i obrona + def Baran jakoś to wyglądało. Z Mraza będzie duży pożytek...

Dudzic jeździec bez głowy
Trochim bardzo dużo strat, powolny
Cetnarski wyglądał wczoraj jak by pierwszy raz wybiegł na murawe
Danek nie wiem czy załapał by sie w II ligowym Zniczu Pruszków
Korzym, Kolew , oni sami nic nie zrobią z przodu jak pomoc i skrzydła nie istniały w tym meczu.

Cieszyć sie należy jedynie z tych 2 punktów które mamy, i czekać cierpliwie może to kiedyś wszystko zatrybi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 15:36   

Trzeba pamiętać też o tym, że sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Arki, po zagraniu Dudzica w polu karnym ręką, a najlepszą sytuację do strzelenia bramki Arce miał nie kto inny jak ... piłkarz Arki :), który tylko dzięki bardzo dobrej interwencji swojego bramkarza nie strzelił gola samobójczego.
http://futbolfejs.pl/ekst...go-czyms-takim/
[Profil] [PM]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 21:23   

Tak trochę w innym temacie: obejrzałem filmik z kulisów meczu i powiem, że on jest dużo lepszą reklamą zachęcającą, by przyjść na stadion niż sam wczorajszy mecz :) super robota :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 22:34   

Dokładnie filmy z za kulisów meczu są super. Oby tylko były jeszcze dłuższe.
Właśnie skończył się mecz Korony z legią (wynik 1:1), który idealnie pokazał jak dotychczasowa gra Sandecji w ofensywie jest beznadziejna. Korona która przecież nie ma żadnych gwiazd w zespole, z zdziesiątkowaną kadrą przez kontuzje, potrafiła grać przez większość spotkania jak "równy z równym", miała sporo okazji do zdobycia gola, w tym minimum dwie "100 % okazje".
[Profil] [PM]
 
 
rwp


Dołączył: 17 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 22:47   

Test wytrzymałości, który rozłożyłby Beara Gryllsa. Gdyby grali jeszcze trochę dłużej, na boisko wszedłby miejscowy niecieczański chłop z widłami i dla świętego spokoju przekłuł piłkę. ;)

http://weszlo.com/2017/07...-galek-ocznych/
_________________
"Lubię jak w domu spoko i lubię jak w klubie dobrze" - Jurek Mordel
[Profil] [PM]
 
 
collo

Dołączył: 12 Cze 2009
Wysłany: Nie Lip 23, 2017 09:56   

Może i gra była kiepska, ale przynajmniej drugi tydzień w tabeli jesteśmy przed Legią :)
Dajmy się przyzwyczaić zawodnikom do wyższego poziomu i szybszej piłki, a będziemy mieć i radość z gry i dobre wyniki.
[Profil] [PM]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lip 23, 2017 10:29   

Problem polega na tym, ze większość pierwszego składu od lat jest przyzwyczajona do Ex - także to ich nie tlumaczy.

Jedyna nadzieja jest to, ze nie wszyscy sa zgrani i ze musza niektórzy nadrobić zaległości treningowe. I wtedy moze bedze lepiej ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » SANDECJA ~ Arka Gdynia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24