Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Awaria Forum...
Autor Wiadomość
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 11:38    [Cytuj]

Ta, ja sobie wchodzę w pracy na forum, otwieram a tu proszę :D

EDIT:
Da się zablokować możliwość tworzenia nowych tematów w dziale dot. wyjazdu? Chyba specjalnie wybiera ten dział, bo tam nie ma moderatorów.
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 14:53    [Cytuj]

AHAAAAAAA!! to już wiemy kto spamuje forum - twój administrator i informatyk żebyś pracował a nie zajmował się nabijaniem postów :D

A na forum już jakiś czas temu postulowałem wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń (nawet mam ludzi od tego) ale M. się boi:) i woli kasować posty/userów.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 22:02    [Cytuj]

DNL napisał/a:
Da się zablokować możliwość tworzenia nowych tematów w dziale dot. wyjazdu? Chyba specjalnie wybiera ten dział, bo tam nie ma moderatorów.


Dobry pomysł. Już to zrobiłem. Poza tym na moje oko te ostatnie posty to niestety praca jakiegoś bota. Spamerskich kont dziennie kasuję ok 20. Większość to konta nieaktywne które nie zostały potwierdzone linkiem z maila.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 08:20    [Cytuj]

Forum powinno być już lepiej zabezpieczone i tyle syfu nie powinno się już więcej pojawiać ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 10:06    [Cytuj]

Czy ktoś pochwali mojego kolegę programistę Tadeusza za zabezpieczenie forum??:) Bo od wczoraj żaden syf się na forum nie pojawił ani ni było wysypu "użytkowników" z debilnymi nickami :)

Mile połechtajcie jego kodowane ego :D
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 11:22    [Cytuj]

dzięki Tadeusz teraz mody są już na forum niepotrzebni i mogą spokojnie wcinać słonecznik tak jak robie to ja a co!:)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 07:20    [Cytuj]

EDIT; jednak Tadeuszowe zabezpieczenia zostały złamane i dziś z samego rana nagie kobiece torsy ponownie zdobiły nasze forum, z bólem serca usunąłem....
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 08:48    [Cytuj]

Skandal ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 06:08    [Cytuj]

Problem jest tego typu, że część z tego syfu nadawana jest z kont założonych już jakiś czas temu tylko do tego czasu "uśpionych".
Takiego czegoś nie ma szans wyłapać, forum jest zabezpieczone przed rejestracją tzw "robotów" ale jeśli ktoś będzie chciał się zarejestrować tylko po to by wrzucić syf o przy rejestracji jego intencji nie wyczujesz.

Dlatego Radosławie czuj się nadal potrzebny i trzymaj rękę na ... myszce:]
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 00:41    [Cytuj]

Poprzegladalem mniej wiecej, bo dzis nastapil kolejny atak "cyckow" ;)

Uzytkownicy mieli konta zalozone 6 maja i w kwietniu. Chyba wiekszosc z nich usunalem, aczkolwiek dostalo sie tez niewinnym ;) Beda chcieli to zarejestruja sie raz jeszcze.

Wiekszosc osob podejrzanych ma maila z koncowka: ru, yahoo.com i ... gmail.com :)

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:10    [Cytuj]

ossss TO NIE JA ZA TYM STOJĘ UWIERZ ERNI NA SŁOWO :-D:-D
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 12:28    [Cytuj]

a nie mozemy zrobic czegos takiego, ze kazde konto bedzie aktywowane przez admina??
albo bardziej restrykcyjnbie, ze nowi uzytkownicy beda polecani przez obecnych uzytkownikow
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Rudy
Young-Group '04


Dołączył: 15 Sie 2007
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 12:33    [Cytuj]

Trzeba było już dawno tak zrobić, mielibyśmy teraz przez pół mniej "wynalazków" na forum.
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 13:45    [Cytuj]

Ta, byłoby forum tylko dla garstki prawdziwych kibiców. Najprawdziwszych.
O ile aktywowanie kont przez administratora można rozważyć tak ta druga opcja jest bezsensowna.
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 21:38    [Cytuj]

Aktywowanie przez administratora jest o tyle uciazliwe, ze ludzie nie czytaja informacji po rejestracji, tylko chcieliby sie jak najszybciej zalogowac. Efekt ? Zakladaja po kilka kont. Milosz chyba juz to testowal pare razy. W czasach III ligi mielismy malo nowych uzytkownikow, teraz jest o wiele wiecej chetnych - zwlaszcza przed meczami z zespolami typu GKS Katowice, Widzew, ŁKS czy Pogoń

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Awaria Forum...
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 24