Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:41
Pasiasty Mecz Przyjaźni
Autor Wiadomość
kks1910
kks1910

Dołączył: 06 Sie 2012
Wysłany: Pią Paź 20, 2017 16:50   

ma ktoś może dwa wolne miejsca w aucie na jutrzejszy wyjazd ? wiem , że to nie ten dział ale nie wiedziałem gdzie sie spytac , pozdrawiam
_________________
" Starałem Się tak życ , aby w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyc niż lękac " - Rotmistrz Witold Pilecki
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Pią Paź 20, 2017 19:28   

Trener Michał Probierz przed meczem z Sandecją (20.10.2017)
https://www.youtube.com/watch?v=-ZbZaeY4F7A
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 18:27   

Dobry mecz dużo sytuacji, mogło być lepiej ale lepszy 1 pkt niż 0. Gliwa znowu super, dobre wejście i asysta Danka a z Baranem już się można powoli żegnać. Sędziowanie kiepskie.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 19:04   

Beznadziejnie grał Basta. Kuban o niebo lepiej. Cracovia bardzo słaba. Szkoda, że nie udało się wygrać. Widać braki kadrowe...
[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 19:18   

W przerwie zimowej koniecznie trzeba kupić tak jak trener Mroczkowski podkreśla takich zawodników żeby na każdej pozycji było przynajmniej po dwóch równorzędnych zawodników. Panie Aleksander, do roboty a nie wymuślanie wytłumaczeń w jakim to miejscu jest klub. Nawet wyróżniający się zawodnicy z zaplecza ekstraklasy z chęcią wejdą grać poziom wyżej.
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Sob Paź 21, 2017 20:12   

Szkoda punktów, ale trzeba szanować punkt - bo wcale na niego w końcówce się nie zapowiadało. Danek to ciekawy typ zawodnika i po raz kolejny pokazuje, że na końcówki jak znalazł.

Dramatem była nasza ławka w tym spotkaniu... Poza tymi co weszli to jedynie Radkliński z doświadczeniem, a reszta to było wiadomo, że będzie statystami. Bez wzmocnień to my się nie utrzymamy... A jak nam jeszcze wezmą Gliwę i Koleva to już w ogóle...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 08:16   

Zaskoczenie na minus w całej rundzie Baran i Bućko. Pierwszy jest za wolny, drugi ma problem z kryciem i przez nich zawalamy bramki. W 1 lidze nie było tego widać ale tu są lepsi zawodnicy. Basta mnie jakoś nie przekonuje, wolny i dużo strat,(myślę ze ma lekko przewagę przez to ze jest z NS, a Kubań z Czech) wole Kubania. Piszczek i Kasprzak czy nawet Gałecki pokazują że wielkiej różnicy pomiędzy 1 ligą, a Ekstraklasą nie ma, tylko tu się gra bardziej technicznie, ma się więcej czasu, a mniej trzeba wywalczyć siłą. Lecz brakuje nam kogoś kto by nam nabijał statystyki. Mamy nieźle wrzucających piłkę Danka Brzyskiego i Mraza. I jedyny nasz pomysł to granie wrzutek na Koleva. Brakuje nam kogoś kto zrobi różnice, minie 2 rywali, poda i wyjdzie na wolną pozycje jak Maciek Małkowski. Jak nie mamy pomysłu na strzelenie bramki to musimy próbować stałych fragmentów. Ile razy strzelilismy po nich bramki? 0 razy. Mamy wykonawców jednych z najlepszych w lidze. Na prawą Cetnarski i Trochim. Na lewą Brzyski i Mraz. W powietrzu Kolew, Mraz, Piszczek, Krauczunow, Trochim, Szufryn. Wszyscy wysocy i/lub silni. A ile bramek tracimy? Co najmniej 5.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 08:50   

a dlaczego Cetnara nie bylo nawet na ławce?? czyzby klauzula ??
wg mnie słabo Gałecki i Kasprzak i prawa strona lekko kulawa...
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 09:11   

Tak naprawdę to powrót Małkowskiego może być dla nas zbawieniem. Choć z drugiej strony będzie z tego powodu pod presją, a cięzko po takiej przerwie od razu wejść na wysokie obroty...

Co do Barana to nie może być przypadek, że w drugim meczu w 13 kolejkach dostaje czerwoną kartkę (a i o ile się nie mylę mógłby mieć ich więcej, gdyby sędziowie byli mniej pobłażliwi). Przecież on ma doswiadczenie i powinien przewidywać czy to może się skończyć. Więc niestety najprawdopodobniej czasem nie nadąża...

Za to Gliwa to dla mnie naprawdę poziom reprezentacyjny i szczerze to zaczynam po cichutku liczyć, że dostanie powołanie (choć pewnie nigdy tak się nie stanie). Ale czy on jest gorszy do siedzących na ławce Skorupskiego czy Tytonia? Wczoraj wyciągnął na z dwie takie piłki coś aż chciało się krzyknąć: wow :) Tak sobie koło sześćdziesiątej minuty pomyślałem, że może to będzie ten jeden mecz w którym Gliwa nie nie będzie musiał nas bronić... :)

W zimie wzmocnienia, koniecznie! I ja bym przede wszystkim popatrzył na pierwszą ligę. W zimie jest łatwiej tam kogoś wyciągnąc, bo nie wiadomo kto awansuje kto nie - a zdecydowana większość piłkarzy mając do wyboru już teraz grę w EX a niepewną grę w EX w przyszłym seoznie może wybrać to pierwsze. A tegoroczna ekstraklasa pokazuje, że piłkarze z 1 ligi mogę się sprawdzać :)

P.S. Żeby tylko nie krytykować to trzeba oddać, że przyjemnie się patrzyło na pierwszą połowę. Aż było nieprawdopodobne, że nic nam nie wpadło z tych akcji :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 09:28   

hanys napisał/a:
a dlaczego Cetnara nie bylo nawet na ławce?? czyzby klauzula ??
wg mnie słabo Gałecki i Kasprzak i prawa strona lekko kulawa...


Tak klauzula. Mozna bylo by ja ominąć ale trzeba było by wydać 100 tysięcy by mógł zagrać.
[Profil] [PM]
 
 
rwp


Dołączył: 17 Paź 2004
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 09:48   

Dziwny mecz.
Pierwsza połówka bardzo dobra w naszym wykonaniu, a tracimy bramkę.
W drugiej właściwie nic nie gramy, w dodatku w 10 i strzelamy gola.

Patrząc na okoliczności meczu, możemy być zadowoleni z wyniku, aczkolwiek na tą chwilę gramy lepszą piłkę niż Cracovia i szkoda trochę 2 pkt.

Baran kolejny raz bezsensowna kartka przez co osłabia zespół. Gliwa, stała wysoka forma.
Brakuje nam Szufryna.
Miałem wrażenie, że było więcej osób niż podają oficjalne źródła.
_________________
"Lubię jak w domu spoko i lubię jak w klubie dobrze" - Jurek Mordel
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 11:17   

Gałecki całkiem przyzwoity mecz...dał radę...widzów lekko 3500 osób...Nie zapominajmy, że sektora VIP nie liczą do oficjalnej statystyki. Do liderów mamy tylko 6 punktów straty;)
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Nie Paź 22, 2017 11:28   

Dwa mecze i 4 punkty stracone. Zarówno Piastunki, jak i Cracovia były do ogrania. Musimy zacząć wygrywać, bo tyły zaczęły punktować i może się zrobić nie ciekawie. Są szanse na pierwszą ósemkę, tylko trzeba wygrywać. Bo gra w dolnej ósemce będzie ciężka- mogą zrobić na nas spółdzielnię.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 12:13   

Zgadzam się z tym, że straciliśmy 4pkt. Ale taka to już liga, że ciężko jest przewidzieć wyniki spotkań.


Co do meczu z Cracovią to trzeba przyznać, że graliśmy wyjątkowo osłabieni. Dość powiedziec, że od pierwszej minuty zagrał Gałecki, który do tej pory nie powąchał murawy. I co ciekawe zaprezentował się solidnie. Chociaż na pochwałę zasłużył akurat drugi ze środkowych pomocników - Kasprzak. Widać że z każdą minutą na boisku idzie do przodu. Gra coraz pewniej, próbuje ciekawych rozwiązań i daje coraz więcej zarówno w obronie jak i w ataku. Oby tak dalej. Podobać się może również Filip Piszczek - nieustępliwy, nieźle wyszkolony technicznie i w dobrej formie. Dwa mecze z rzędu z golem - super sprawa.


Cytat:
Beznadziejnie grał Basta. Kuban o niebo lepiej.


Piszesz o tym zawodniku, który przez ponad 20minut swojej gry nie zrobił nic ciekawego, a mógł nam zawalić mecz swoją nieudolną interwencją? Basta gra słabo, ale kompletnie nie dziwi mnie że wygryzł Kubania ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
sandeczanin

Dołączył: 28 Mar 2009
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 14:58   

Jakoś Basta nie budzi u ludzi w Sączu zaufania. Kubań i Basta są na podobnym poziomie (Czech daje więcej "do przodu", Basta lepiej radzi sobie w defensywie). Mimo wszystko wolę Bastę przy tym jak eksperymentalnie ostatnio zestawiona jest nasza obrona. Większy "zjazd" z obrońców zanotował Bucko. Ma problemy z kryciem i jest jakby spóźniony( aż dziwne, że z Cracovia w zestawieniu z Baranem który ostatnio też gra słabiej straciliśmy 1 bramkę). Kasprzak w 1 lidze pokazywał, że interesuje go coś więcej niż podawanie do najbliższego bez ryzyka i w tym meczu też to potwierdził . Gałecki na plus.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Pasiasty Mecz Przyjaźni
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24