Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Śląsk Wrocław ~ Sandecja
Autor Wiadomość
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 15:22   

ERNESTO napisał/a:
To ch**, ze na kazdym kroku Mroczkowski robil z naszej Sandecji posmiewisko, wazne, ze bronily go wyniki ... a nie, czekaj, tych przeciez tez nie mial w swoich ostatnich 10 meczach.

Powinien byc dozywotnio trenerem Sandecji za to, ze wywalczyl awans,

Prawda jest taka, ze Ekstraklasa przerosla nas pod kazdym wzgledem. Obawiam sie, ze teraz to i I liga nas przerosnie (o ile w niej w ogole zagramy ...)


Cokolwiek byś o Mroczkowskim nie powiedział to póki co to jedyny i pewnie ostatni trener, który odniósł historyczny awans i historyczne (całe kilka ;-)) zwycięstwa w EX.

W jakiej kwesti robił pośmiewisko? Że otwarcie mówił co jest nie tak i co mu się nie podoba??? Widzę, że co by się nie działo i tak nie przekonani zostaną nieprzekonanymi.

Gdyby nie było samowolki w celu marketingowym z handlarzem odkurzaczami, Mroczkowski by nie zrobił pośmiewiska, gdyby nasz PRO zarząd z naszym PRO dyrektorem ds. sportowych nie dawali mu argumentów do narzekania to by nie narzekał. Ale nie, to on był i będzie zły bo miał jaja nie siedzieć cicho tylko głośno mówić co mu się nie podoba. A przecież nasi wielmożni władcy, kolejne ikony Sandecji robili wszystko profesjonalnie tylko jakiś amator się im do tego zaczął wtrącać i mieć czelność zgłaszać swoje uzasadnione uwagi. No to teraz mamy trenera, który jak to przy okazji Adu było jest od trenowania nie od gadania, tylko że jemu to chyba nawet trenowanie nie wychodzi, więc może w sumie lepiej że się chociaż nie odzywa.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 15:53   

Dokladnie wiele mozna mówić o Mroczku ale jeden odwazny który mowil jak jest i zalezalo mu by ten klub stał się profesjonalny a nie amatorski w zarzadzaniu.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 16:38   

Ostatni raz daję się w tym temacie podpuścić...

PPP111 napisał/a:
Dokladnie wiele mozna mówić o Mroczku ale jeden odwazny który mowil jak jest i zalezalo mu by ten klub stał się profesjonalny a nie amatorski w zarzadzaniu.


I dlatego właśnie szedł z problemami do mediów, a później śmiechu nie było końca. Poprawiło to diametralnie sytuację w klubie, zapanował profesjonalizm, oczyściła się atmosfera, a zespół na fali historycznego awansu do ekstraklasy zdobył mistrzostwo Polski. Jak się z ukochanego klubu śmieją to Ci to odpowiada? W jaki sposób Mroczkowski przyczynił się do profesjonalizacji Sandecji swoim zachowaniem?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 17:08   

A teraz się nie śmieją?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 17:45   

Sprawa z Mroczkowskim wyglądała tak ze kibice byli podzieleni jedni nie przekonają drugich tak to wygląda . Jak by nie patrzeć nadal Mroczkowski zdobył dużą ilość pkt wykorzystał fakt potencjału drużyny na start ligi i zaskoczył rywali i tak powinno się stać po przerwie zimowej tez powinniśmy przygotować wariant zaskoczenia było na to 1 miesiąc czasu udało by się ugrać w ten sposób z 9-10 pkt a nie 4 pkt . Ten czas był zmarnowany zatrudnieniem nowego szkoleniowca ja nie chcę Moskalowi dawać kłody pod nogi ale wiedział na co się piszę 2-3 tygodnie zajęło mu poznanie piłkarzy ich zaangażowanie na treningach i sparingach szczególnie to przemawiało za zostawieniem Mroczkowskiego mimo ze był nie wygodny dla klubu wizerunkowo bo wytykał im publicznie wszystko . Ale byłby wstanie zrobić realne wzmocnienia wiedział czego brakuje na jakiej pozycji na kogo może liczyć a kto jest w plecy z przygotowaniem i miałby ponad miesiąc czasu na przygotowanie jakieś strategi na pierwsze mecze by urwać punkty to była największa szansa dla naszych grajków wyrywać przez pierwsze 5 kolejek punkty bo wiadomo jak jest po przerwach nikt się nie przykłada i taką samą strategie przyjął Moskal jakoś to będzie aż przykro się te mecze oglądało .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 18:48   

nuncjusz napisał/a:
Sprawa z Mroczkowskim wyglądała tak ze kibice byli podzieleni jedni nie przekonają drugich tak to wygląda . Jak by nie patrzeć nadal Mroczkowski zdobył dużą ilość pkt wykorzystał fakt potencjału drużyny na start ligi i zaskoczył rywali i tak powinno się stać po przerwie zimowej tez powinniśmy przygotować wariant zaskoczenia było na to 1 miesiąc czasu udało by się ugrać w ten sposób z 9-10 pkt a nie 4 pkt . Ten czas był zmarnowany zatrudnieniem nowego szkoleniowca ja nie chcę Moskalowi dawać kłody pod nogi ale wiedział na co się piszę 2-3 tygodnie zajęło mu poznanie piłkarzy ich zaangażowanie na treningach i sparingach szczególnie to przemawiało za zostawieniem Mroczkowskiego mimo ze był nie wygodny dla klubu wizerunkowo bo wytykał im publicznie wszystko . Ale byłby wstanie zrobić realne wzmocnienia wiedział czego brakuje na jakiej pozycji na kogo może liczyć a kto jest w plecy z przygotowaniem i miałby ponad miesiąc czasu na przygotowanie jakieś strategi na pierwsze mecze by urwać punkty to była największa szansa dla naszych grajków wyrywać przez pierwsze 5 kolejek punkty bo wiadomo jak jest po przerwach nikt się nie przykłada i taką samą strategie przyjął Moskal jakoś to będzie aż przykro się te mecze oglądało .


Wiedział i dla tego ściągnął "bramkarza" Pietrzkiewicza, który dał popis swoich umiejętności w meczu z Cracovią.........
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 18:55   

klipol napisał/a:
nuncjusz napisał/a:
Sprawa z Mroczkowskim wyglądała tak ze kibice byli podzieleni jedni nie przekonają drugich tak to wygląda . Jak by nie patrzeć nadal Mroczkowski zdobył dużą ilość pkt wykorzystał fakt potencjału drużyny na start ligi i zaskoczył rywali i tak powinno się stać po przerwie zimowej tez powinniśmy przygotować wariant zaskoczenia było na to 1 miesiąc czasu udało by się ugrać w ten sposób z 9-10 pkt a nie 4 pkt . Ten czas był zmarnowany zatrudnieniem nowego szkoleniowca ja nie chcę Moskalowi dawać kłody pod nogi ale wiedział na co się piszę 2-3 tygodnie zajęło mu poznanie piłkarzy ich zaangażowanie na treningach i sparingach szczególnie to przemawiało za zostawieniem Mroczkowskiego mimo ze był nie wygodny dla klubu wizerunkowo bo wytykał im publicznie wszystko . Ale byłby wstanie zrobić realne wzmocnienia wiedział czego brakuje na jakiej pozycji na kogo może liczyć a kto jest w plecy z przygotowaniem i miałby ponad miesiąc czasu na przygotowanie jakieś strategi na pierwsze mecze by urwać punkty to była największa szansa dla naszych grajków wyrywać przez pierwsze 5 kolejek punkty bo wiadomo jak jest po przerwach nikt się nie przykłada i taką samą strategie przyjął Moskal jakoś to będzie aż przykro się te mecze oglądało .




Wiedział i dla tego ściągnął "bramkarza" Pietrzkiewicza, który dał popis swoich umiejętności w meczu z Cracovią.........


Kolega ma niezłą pamięć Mroczkowski nie wystawił go ani razu to zrobił Moskal :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 18:55   

Po pierwsze tu nikt nie broni Mroczka czy teskni za nim czy cos. Po prostu z tego wszytkiego co mówił i jakie wyplyneły sytuacje miał rację. A ze wina lezy zawsze po obu stronach to nikt nie jest bez winy i on i klub. Po prostu w pewnej chwili zrobił sie toksyczny zwiazek i wiadomo że to musiało sie skonczyc.
[Profil] [PM]
 
 
tibs

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 19:42   

Cały dzień czekałem na wiadomość, że Pan Moskal nie już trenerem. A tu cisza.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 19:50   

nuncjusz napisał/a:

Kolega ma niezłą pamięć Mroczkowski nie wystawił go ani razu to zrobił Moskal :)


Pamięć mam kolego dobrą. Mroczkowski sprowadził ręcznik, który bierze niemałe pieniądze a broni na poziomi mojego cztero letniego syna!
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 21:06   

Nie ma się o co sprzeczać teraz po spadku zapanuje ład i porządek, bedziemy oglądać na boisku Korzyma Danka Nowaka i inne super gwiazdy .
Myślę że będzie na co popatrzeć.

A co do Mroczkowskiego to trzeba było być totalnym debilem żeby go zwolnić, powinien mieć szansę prowadzenia drużyny przez cały sezon .A tak naobiecywali mu gruszek na wierzbie a potem tyłki wypieli .
I gdzie teraz jesteśmy ?! No ale motto naszych sterowników klubu nadal aktualne "Jakoś to będzie "
Amen
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 21:19   

Żałowałem jak odchodzili z Sandecji trenerzy Adamus , Nawałka ,Wójtowicz ponieważ każdy z nich to solidny fachowiec i podnosili poziom sportowy Sandecji , wszystkich łączyło jedno narzekali na sprawy organizacyjne w klubie . Mroczkowski o tym mówił głośno to się niektórym może nie podobać nie zmienia to jednak faktu że od czasów Nowaka (trenera nie prezydenta) do Moskala nie było trenera który osiągną taki wynik sportowy jak Mroczkowski .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 22:07   

klipol napisał/a:
nuncjusz napisał/a:

Kolega ma niezłą pamięć Mroczkowski nie wystawił go ani razu to zrobił Moskal :)


Pamięć mam kolego dobrą. Mroczkowski sprowadził ręcznik, który bierze niemałe pieniądze a broni na poziomi mojego cztero letniego syna!


Sprowadził ale nie zrobił błędu by go dać do bramki to jest ta różnica błędy można popełniać ale nie był na tyle głupi jak Moskal . Chyba że chcesz zwalić winę na mecz przegrany z Cracovią na Mroczkowskiego to pozdrawiam . Ja ci nawet przyznaje racje ze jest słaby ale Moskal też w nim coś widział nawet mu zaufał :P

Widzisz wielu kibiców ma ale za zwolnienie Mroczkowskiego ja tego nie ukrywam że mam należała mu się szansa by mógł poprowadzić drużynę na wiosnę chociażby na 3-4 mecze . Nie był ideałem czasami palnął za dużo ale czy kłamał ? na dzień dzisiejszy wychodzi na jaw że nie to za co mam być na chłopa uparcie zły . Trzeba mieć pieniądze na sensowne transfery śmiejesz się z bramkarza co go sprowadził ale czy go wystawił popełnił ten głupi błąd ? a nie to się stało na sezon wiosenny kto prowadził drużynę Moskal który kogo sprowadził czy drużyna gra lepiej czy zdobywa więcej pkt ? Brońcie dalej zarząd i miasto zwalacie winy na szkoleniowców a oni kija mogli zrobić jeśli składu nie da się przemeblować .

Winni całej sytuacji jest : Zarząd oraz miasto i nie dajcie sobie wciskać ich wybielania .

Możemy sobie podyskutować o trenerach ale to nie oni są odpowiedzialni za to co się dzieje w klubie .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 08:45   

Masahiko napisał/a:
Ostatni raz daję się w tym temacie podpuścić...

PPP111 napisał/a:
Dokladnie wiele mozna mówić o Mroczku ale jeden odwazny który mowil jak jest i zalezalo mu by ten klub stał się profesjonalny a nie amatorski w zarzadzaniu.


I dlatego właśnie szedł z problemami do mediów, a później śmiechu nie było końca. Poprawiło to diametralnie sytuację w klubie, zapanował profesjonalizm, oczyściła się atmosfera, a zespół na fali historycznego awansu do ekstraklasy zdobył mistrzostwo Polski. Jak się z ukochanego klubu śmieją to Ci to odpowiada? W jaki sposób Mroczkowski przyczynił się do profesjonalizacji Sandecji swoim zachowaniem?


W kółko pisesz to samo, że "Mroczkowski szedł/biegł do mediów się żalić". Nie, to media jeśli już przychodziły do niego aby przeprowdzić wywiad (tak to się odbywa dla Twojej wiadomości). A on odpowiadał na pytania niczego nie ukrywając - i bardzo dobrze że niektóre sprawy ujrzały światło dzienne. Wg mnie chronil tez trochę swoją dupę i swoje nazwisko, i wg mnie mial do tego prawo bo nie mial odpowiednich warunkow do wykonywania pracy na tym poziomie rozgrywek. A tych nie zapewnil mu wspomniany prezes, dyrektor, drugi dyrektor (moze nawet jakis trzeci), reszta zarzadu a takze prezydent bo to w koncu miejski klub ze 100% udziałem. I tu jest tez odpowiedz na Twoje pytanie - to nie Mroczkowski byl odpowiedzialny za profesjonalizm w klubie tylko ci wyzej wymienieni. Oni nie zrobili NIC. A moze zrobili coś co Ty wiesz to nas oświeć w tym temacie. Mroczkowskiego mozna rozliczac nie za profesjonalizacje w klubie a za wynik sportowy a ten byl najlepszy w 108 letniej historii klubu - awans do Ekstraklasy. Co bylo dalej jest juz rezultatem działań jakie się na to złożyły ze srony pseudo-działaczy klubowych. Kilka pkt udało się uciułać (22 mecze, 21 pkt, 4Z / 9R / 9P) i nic więcej. Nie takim składem, nie na tym stadionie i nie z tym zarządem!

Dla porownania - Sandecja z Moskalem: 9 meczów, 4 pkt, 0Z / 4R / 5P. Ale wazne ze siedzi cicho i nie udziela wywiadow.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 09:01   

W żadnych z moich postów nie broniłem i na pewno nie zamierzam bronić działaczy klubowych. W innym temacie pisałem - przyjdzie czas na rozliczenie po zakończonym sezonie. Myślę że nikt suchej nitki nie zostawi na całej ekipie.

To że media do Ciebie przychodzą to nie oznacza, że powinieneś wywlekać wszystkie klubowe brudy. Widzę że ten wielki sukces Mroczkowskiego i tylko Mroczkowskiego (bo przecież do awansu nie przyczynił się nikt więcej), przysłonił i będzie przysłaniał każdą naganną rzecz jaką Pan trener w i dla klubu zrobił. Wygląda na to, że "dupa" Mroczkowskiego ważniejsza jest niż dobro naszego klubu.

Piszesz że dobrze zrobił - więc ponawiam pytanie: jakie korzyści płynęły z tych wywiadów dla klubu? Trener nie jest odpowiedzialny za profesjonalizm w klubie - pewnie tak, ale po co w takim razie któryś z kolegów pisał
Kod:
Dokladnie wiele mozna mówić o Mroczku ale jeden odwazny który mowil jak jest i zalezalo mu by ten klub stał się profesjonalny a nie amatorski w zarzadzaniu.
. Ten Mroczkowski to taki omnibus - prezes, dyrektor, trener, kierownik stadionu, sekretarka - zwalnia rzeczników prasowych, straszy Prezydentem, krytykuje Prezesa, a kibice jeszcze klaszczą i się cieszą, bo obsmarowanie Sandecji to chyba teraz trendy, co?


Cytat:
Mroczkowskiego mozna rozliczac nie za profesjonalizacje w klubie a za wynik sportowy a ten byl najlepszy w 108 letniej historii klubu - awans do Ekstraklasy. Co bylo dalej jest juz rezultatem działań jakie się na to złożyły ze srony pseudo-działaczy klubowych


Czyli tak jak pisałem wcześniej - jak awans to zasługa Mroczkowskiego. Jak kiepska gra w ekstraklasie to wina zarządu. No wspaniała logika. Obiektywizm pełną gębą.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Śląsk Wrocław ~ Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25