Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:41
SANDECJA ~ Arka Gdynia
Autor Wiadomość
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 22, 2018 20:48   

młodyC napisał/a:
Ii jeszcze nie wszystko stracone. Co z Ksionzem?


Wstępna diagnoza: dwa tygodnie przerwy.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Nie Kwi 22, 2018 20:58   

Mileniak napisał/a:
młodyC napisał/a:
Ii jeszcze nie wszystko stracone. Co z Ksionzem?


Wstępna diagnoza: dwa tygodnie przerwy.


jutro jedzie do Ficka.

Nie wygrać meczu od kilkunastu spotkań, wygrać jeden i wrócić do walki o utrzymanie - fenomen.

To tylko pokazuje jak ta ekstraklapa jest słaba :-)
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 22, 2018 21:11   

Na przeciwnym biegunie podobnie - przegrac 11 meczow i wciaz walczyc o Mistrzostwo Polski
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 06:58   

Mecz naprawdę bardzo fajny! Wiele emocji i gardło zdarte na maksa :D W przerwie śmialiśmy się z dziećmi, że bocian który latał nad boiskiem przyniesie Nam bramki i tak się stało ;) Oby tak dalej a wszystko jest możliwe a temat żegnamy ekstraklasę okaże się motywujący i będzie tylko niemiłym wspomnieniem! Sandecjo do boju i w Szczecinie 3 punkty!!
Arka gra z Piastem już w piątek.
My w sobotę z Pogonią.
Cracovia z Niecieczą.
Już za tydzień przy mega dobrym układzie możemy zrównać się Piastem punktami!!!
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 07:47   

A jak to bedzie przy równej ilości punktów na koniec sezonu z Piastem I Nieciecza ? Liczyć sie beda bezpośrednie mecze, bramki ? jak to wyglada z tej strony ? i czy na ten moment bylibyśmy wyżej niż Nieciecza czy Piast ktoś robił już taka symulacje ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 08:20   

mirek678 napisał/a:
A jak to bedzie przy równej ilości punktów na koniec sezonu z Piastem I Nieciecza ? Liczyć sie beda bezpośrednie mecze, bramki ? jak to wyglada z tej strony ? i czy na ten moment bylibyśmy wyżej niż Nieciecza czy Piast ktoś robił już taka symulacje ?


Wydaje mi się, że decyduje miejsce po rundzie zasadniczej, ale musiałbyś dokładnie sprawdzić w regulaminie ekstraklasy
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 09:00   

mirek678 napisał/a:
A jak to bedzie przy równej ilości punktów na koniec sezonu z Piastem I Nieciecza ? Liczyć sie beda bezpośrednie mecze, bramki ? jak to wyglada z tej strony ? i czy na ten moment bylibyśmy wyżej niż Nieciecza czy Piast ktoś robił już taka symulacje ?


Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej; 3. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich w rundzie zasadniczej; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich w rundzie zasadniczej; 5. różnica bramek w meczach bezpośrednich w rundzie zasadniczej – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 6. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 7. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek; 8. wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play.

Także zrównanie punktami nic nam nie daje :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
byku6

Dołączył: 12 Mar 2018
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:48   

A mnie zastanawia jedno : 700 kibiców w niecieczy jestem w stanie zrozumieć, ale czemu nikt z Was nie zdobył się na tyle by po wygranym tak ważnym meczu (który daje nam możliwość bezpośredniej walki o utrzymanie) aby zebrać się na Kilińskiego pod stadionem i podziękować chłopakom za walkę? Czy to tak cięzko przyjechać o 19.30-20 pod stadion w chociaż 50 osób i pokazać im że z nimi jesteśmy? Nawet nie wiecie jak bardzo zależy im żeby się udało utrzymać, widać to było po ich twarzach po wczorajszym meczu. Wielu miało łzy w oczach że się przełamali, pomimo tego ze wszyscy są przeciwko. MY KIBICE W TAKIM MOMENCIE POWINNIŚMY BYĆ Z NIMI! BO ch** Z WYNIKAMI, ALE KAŻDY Z WAS NA TYM FORUM PIERDOLI CO BY ZROBIŁ A CO NIE - A NIKT W WOLNĄ NIEDZIELE NIE POJEDZIE ANI NA MECZ ANI NA STADION BY SPOTKAĆ SIĘ Z NIMI TWARZĄ W TWARZ I OKAZAĆ WSPARCIE. Potraficie tylko oceniać a nie wiecie jak jest od środka, jak wiele jest rzeczy przeciwko nim - prawdziwi kibice powinni być pomimo wszystko z nimi! Pamiętajcie jak psychika nie jest odpowiednia to chociaż byliby mistrzami świata to nie wygrają z nikim. Widać teraz kto jest z nimi a kto nie! Na dobre i na złe!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:59   

Byles podziekowac chociaz ty?
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 13:28   

byku6 zastanawiam się dlaczego tak późno zarejestrowałeś się na tym forum ??? Gdzie byłeś wcześniej???. Masz jakieś pomysły chcesz coś dla klubu zrobić pisz do chłopaków ze stowarzyszenia na priv a zapewniam Cię, że są otwarci na dobre pomysły, o czym świadczy ostatnia akcja z budżetem obywatelskim.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
byku6

Dołączył: 12 Mar 2018
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 13:43   

Skoro to wszystko widziałem na własne oczy to znaczy ze tak :) A to czemu się późno zarejestrowalem nie ma zadnego znaczenia, i uwierz mi wczesniej bylem tam gdzie powinienem był być :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 13:55   

byku6 napisał/a:
A mnie zastanawia jedno : 700 kibiców w niecieczy jestem w stanie zrozumieć, ale czemu nikt z Was nie zdobył się na tyle by po wygranym tak ważnym meczu (który daje nam możliwość bezpośredniej walki o utrzymanie) aby zebrać się na Kilińskiego pod stadionem i podziękować chłopakom za walkę? Czy to tak cięzko przyjechać o 19.30-20 pod stadion w chociaż 50 osób i pokazać im że z nimi jesteśmy? Nawet nie wiecie jak bardzo zależy im żeby się udało utrzymać, widać to było po ich twarzach po wczorajszym meczu. Wielu miało łzy w oczach że się przełamali, pomimo tego ze wszyscy są przeciwko. MY KIBICE W TAKIM MOMENCIE POWINNIŚMY BYĆ Z NIMI! BO ch** Z WYNIKAMI, ALE KAŻDY Z WAS NA TYM FORUM PIERDOLI CO BY ZROBIŁ A CO NIE - A NIKT W WOLNĄ NIEDZIELE NIE POJEDZIE ANI NA MECZ ANI NA STADION BY SPOTKAĆ SIĘ Z NIMI TWARZĄ W TWARZ I OKAZAĆ WSPARCIE. Potraficie tylko oceniać a nie wiecie jak jest od środka, jak wiele jest rzeczy przeciwko nim - prawdziwi kibice powinni być pomimo wszystko z nimi! Pamiętajcie jak psychika nie jest odpowiednia to chociaż byliby mistrzami świata to nie wygrają z nikim. Widać teraz kto jest z nimi a kto nie! Na dobre i na złe!


No to są smutne obrazy tych 700 osob, bez dopingu. Mam nadzieje że jednak się zmobilizujemy i polecimy na pełnej w tych ostatnich meczach. Oni tego potrzebują. Wczoraj atmosfera strasznie nerowa ale jakie emocje i radosc po golach wsrod tych co byli. Naprawde wreszcie powrot z meczu był z bananem na twarzy i z wiara ze sie moze to udac. Nie wiem jakie jest stanowisko Stowarzyszenia czy będzie doping czy nie ale naprawde wszytko mamy w swoich rekach. To musi się udać!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 13:57   

Jak byłeś tam gdzie powinieneś to wystarczy powiedzieć tym co trzeba ;-)

byku6 napisał/a:
Skoro to wszystko widziałem na własne oczy to znaczy ze tak :) A to czemu się późno zarejestrowalem nie ma zadnego znaczenia, i uwierz mi wczesniej bylem tam gdzie powinienem był być :)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
byku6

Dołączył: 12 Mar 2018
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 14:08   

Skoro napisałem tutaj to raczej miałem na myśli nie tych co trzeba a wszystkich, nie ma lepszych i gorszych wśród nas prawda?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 14:15   

byku6 napisał/a:
Skoro napisałem tutaj to raczej miałem na myśli nie tych co trzeba a wszystkich, nie ma lepszych i gorszych wśród nas prawda?


A gdzie byłeś przez ostatnie 21 kolejek ? Czemu wcześniej o tym nie pomyślałeś? Przypomniało Ci się po wygranym meczu, a po tych porażkach i remisach wsparcia nie potrzebowali ? Brawa dla Ciebie, brzmisz jak typowy kibic sukcesu. Mogłeś rzucić taki pomysł po każdym z poprzednich spotkań, mogłeś przyjść na trening, mogłeś wyjść z jakaś inicjatywą, nikt Ci nie bronił i nadal nikt Ci nie broni, obyś po każdym meczu niezależnie od wyniku był taki chętny do podziękowania piłkarzom.
Stowarzyszenie z tego co wiem zaprasza na swoje spotkania, zaprasza do współpracy, nic nie stoi na przeszkodzie byś im przedstawił swoje pomysły i bardziej się zaangażował.
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » SANDECJA ~ Arka Gdynia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24