Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
SANDECJA ~ Arka Gdynia
Autor Wiadomość
byku6

Dołączył: 12 Mar 2018
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 15:33   

Wiesz kolego nie będę tutaj pisał co i jak, bo to nie ma sensu i uwierz mi przez wszystkie kolejki byłem bardzo blisko drużyny. Nie przypomniało mi się tylko zawsze tak myślałem, zamiast przyjąć ten fakt i zrozumieć go to wytykasz mi bycie kibicem sukcesu którym nigdy nie byłem ;) Nie będę pisał kim jestem bo chcę pozostać incognito, kumaci zrozumieją. Teraz jest szansa by coś zmienić, nie było lepszej okazji i tylko od nas zalezy co z tym zrobimy. Najbliższe mecze zadecydują o sytuacji drużyny a każdy z nas wie, że jeżeli nie utrzymamy się teraz to będzie nam bardzo cięzko przy obecnym zarządzie wrócić do EX. Proponuję okazać ZAWODNIKOM większe wsparcie, to oni w tej chwili są najważniejsi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 15:58   

byku6 może niefortunnie wybrałeś czas na napisanie tego komentarza, który w połączeniu z twoim oficjalnym stażem na forum sprawił ,że tak zostałeś oceniony....Może ma to jak zostałeś oceniony ma wpływ , że napisałeś "weźcie się i zróbcie a nie "zróbmy chodźmy"....przemyśl na spokojnie ;-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 16:14   

byku6 napisał/a:
Wiesz kolego nie będę tutaj pisał co i jak, bo to nie ma sensu i uwierz mi przez wszystkie kolejki byłem bardzo blisko drużyny. Nie przypomniało mi się tylko zawsze tak myślałem, zamiast przyjąć ten fakt i zrozumieć go to wytykasz mi bycie kibicem sukcesu którym nigdy nie byłem ;) Nie będę pisał kim jestem bo chcę pozostać incognito, kumaci zrozumieją. Teraz jest szansa by coś zmienić, nie było lepszej okazji i tylko od nas zalezy co z tym zrobimy. Najbliższe mecze zadecydują o sytuacji drużyny a każdy z nas wie, że jeżeli nie utrzymamy się teraz to będzie nam bardzo cięzko przy obecnym zarządzie wrócić do EX. Proponuję okazać ZAWODNIKOM większe wsparcie, to oni w tej chwili są najważniejsi.


Kompletnie mnie nie obchodzi kim jesteś, skoro sam chcesz zostać pod przykrywka nicku nierozpoznany.

Nie napisałem, ze jesteś kibicem sukcesu ale tak jak wyżej kolega napisał okoliczności i czas w jakim to napisałeś i sposób jak sformulowales „polecenie” temu się przyczynił ze „brzmisz jak kibic sukcesu”.

I tak jak kolega wyżej, przemyśl na spokojnie. Bo zarówno ty potrzebujesz zrozumienia ze strony Naszej jak i my z Twojej.

A wsparcie drużynie jest bez wątpienia bardzo potrzebne, a sam mając kilkaset kilometrów do domu staram się być kiedy tylko mogę w Niecieczy i indywidualnie na wyjazdach, bo przeważnie bliżej mi na wyjazd niż do domu.
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 07:38   

Kto był na meczu a kto nie był to wybitnie pokazała frekwencja w Niecieczy...Ci co byli wielki szacun..reszta sama sobie odpowie kto jest jakim kibicem i dlaczego. Zresztą piłkarze przy tak mizernej frekwencji doskonale widzą i wiedzą kto za Nimi jeździ i Ich wspiera a kto nie. Tyle.
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:05   

x_cite napisał/a:
Kto był na meczu a kto nie był to wybitnie pokazała frekwencja w Niecieczy...Ci co byli wielki szacun..reszta sama sobie odpowie kto jest jakim kibicem i dlaczego. Zresztą piłkarze przy tak mizernej frekwencji doskonale widzą i wiedzą kto za Nimi jeździ i Ich wspiera a kto nie. Tyle.


nie wiem czy wiesz ale jesteś gwiazdą Sandecja TV ;)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:55   

No nie wiem.....ale zaraz zobaczę...uduszę Miłosza :D

E tylko chwile byłem widoczny...za to Radziu i Pani Rzecznik z dużym....obiektywem całkiem całkiem prezentują się :D :P
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:40   

x_cite napisał/a:
No nie wiem.....ale zaraz zobaczę...uduszę Miłosza :D

E tylko chwile byłem widoczny...za to Radziu i Pani Rzecznik z dużym....obiektywem całkiem całkiem prezentują się :D :P


chwile ale kilka razy :)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:54   

Muszę na laptopie obejrzeć, bo na komórce to słabo widać..na meczu z Górnikiem Zabrze byłem widoczny to fakt, ale tu stwierdzę jak zobaczę na większym ekranie :)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » SANDECJA ~ Arka Gdynia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24