Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
GKS Tychy - Sandecja
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 22:16   GKS Tychy - Sandecja

sobota godzina 18

zapraszamy do dyskusji
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 22:44   

Pora na drugą porażkę, niestety 2-1 dla Tyskich. Dla nas Małkowski u Tyskich wszyscy byle nie grzeszczyk :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 23:59   

Widać brak szczęścia troszkę w ostatnich meczach ... Gramy wsumie to samo co od początku sezonu ambicji i woli walki nie może nam nikt odmowić :) analizując mecze Tyskich grali z naszymi wcześniejszymi rywalami tutaj mój typ X2 ze wskazaniem na naszą wygraną :) jak będzie zobaczymy :) nie przegramy tego meczu :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Wto Paź 02, 2018 20:37   

radek napisał/a:
Pora na drugą porażkę, niestety 2-1 dla Tyskich. Dla nas Małkowski u Tyskich wszyscy byle nie grzeszczyk :)


W Tychach ostatnio na trybunach "ch** nie kapitan, Grzeszczyk ch** nie kapitan", więc kolejny już klub, w którym naraża się kibicom ;p

Cytując mojego kumpla z Tychów : "Ale nam w sobotę wpierdol spuścicie" - tego się trzymajmy :D
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 21:07   

ku***, ale mi imponuje Michał Piter Bućko ! Od kiedy przyszedł do Sandecji jest bardzo pewnym punktem zespołu, nie opuścił nas po spadku i od kiedy u nas jest zawsze jeździ na dupie w każdym meczu, zapierdala jak mało kto i zostawia na murawie całe serducho. Do tego widać, że ma ten klub gdzieś w serduchu. Reaguje bardzo żywiołowo, uwielbia podkręcać kibiców, często jest jednym z pierwszych pod sektorem. Dzisiaj od razu po ostatnim gwizdku pierwsze co to odwrócił się do nas i celebrował zwycięstwo razem z obecnymi. Do tego wydaje się być świetnym i sympatycznym gościem, zawsze po meczu skory zamienić kilka słów z fanami. Brawo Michał, jesteś biało-czarny w 100% !
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 21:47   

xXkosiarzXx napisał/a:
ku***, ale mi imponuje Michał Piter Bućko ! Od kiedy przyszedł do Sandecji jest bardzo pewnym punktem zespołu, nie opuścił nas po spadku i od kiedy u nas jest zawsze jeździ na dupie w każdym meczu, zapierdala jak mało kto i zostawia na murawie całe serducho. Do tego widać, że ma ten klub gdzieś w serduchu. Reaguje bardzo żywiołowo, uwielbia podkręcać kibiców, często jest jednym z pierwszych pod sektorem. Dzisiaj od razu po ostatnim gwizdku pierwsze co to odwrócił się do nas i celebrował zwycięstwo razem z obecnymi. Do tego wydaje się być świetnym i sympatycznym gościem, zawsze po meczu skory zamienić kilka słów z fanami. Brawo Michał, jesteś biało-czarny w 100% !


Amen. I brawo Marek Kozioł :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 21:52   

arek88 napisał/a:
xXkosiarzXx napisał/a:
ku***, ale mi imponuje Michał Piter Bućko ! Od kiedy przyszedł do Sandecji jest bardzo pewnym punktem zespołu, nie opuścił nas po spadku i od kiedy u nas jest zawsze jeździ na dupie w każdym meczu, zapierdala jak mało kto i zostawia na murawie całe serducho. Do tego widać, że ma ten klub gdzieś w serduchu. Reaguje bardzo żywiołowo, uwielbia podkręcać kibiców, często jest jednym z pierwszych pod sektorem. Dzisiaj od razu po ostatnim gwizdku pierwsze co to odwrócił się do nas i celebrował zwycięstwo razem z obecnymi. Do tego wydaje się być świetnym i sympatycznym gościem, zawsze po meczu skory zamienić kilka słów z fanami. Brawo Michał, jesteś biało-czarny w 100% !


Amen. I brawo Marek Kozioł :)



Dokładnie, pozamykał gęby wszystkim krytykom i szydercom w tym mnie, ale w tym wypadku cieszę się, że nie miałem racji ;)
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 23:22   

Marek, czapki z głów, wyczekał Grzeszczykq do końca i na stojaka go wyciągnął, dawno nie widzialem w taki sposób obronionego karnego :-)

Ogólnie mecz walki z obu stron, szczęście było dzisiaj z nami.

Na plus strzelec bramki Chmiel, szarpie na prawym skrzydle aż miło :-)
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 03:31   

Autor: mirek678
Wysłany: Pon Paź 01, 2018 23:59
[Edytuj]
Widać brak szczęścia troszkę w ostatnich meczach ... Gramy wsumie to samo co od początku sezonu ambicji i woli walki nie może nam nikt odmowić :) analizując mecze Tyskich grali z naszymi wcześniejszymi rywalami tutaj mój typ X2 ze wskazaniem na naszą wygraną :) jak będzie zobaczymy :) nie przegramy tego meczu :)


Kolejna analiza po ŁKSie się sprawdziła :) Brawo i tak trzymać Panowie :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 03:38   

Marek Marek Marek Marek .... Czapki z głów to naprawdę się należą gra.swietnie :) potrzebował zaufania trenera na początku krytyka była uzasadniona ale się wybronił tym jak broni :) początek byl słaby dlatego była krytyka ale teraz to ma.moje i chyba nasze zaufanie :) Brawo Brawo Brawo

Chyba to jest ten czas że można krzyknąć z trybuny : Marek Kozioł ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 09:58   

tylko zauwazcie jedno. kazdy bramkarz po zajebistym sezonie u nas odchodzi... (cabaj, Radlinski, Gliwa)
a druga sprawa, kiedy ku*** mać trenerz zrozumieją, że Basta nie nadaje się do pierwszego składu.
Na siłę go ciągnął Mroczek, potem Moskal a teraz Kafarski.
do chuja pana miłego
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 10:36   

mirek678 napisał/a:
Marek Marek Marek Marek .... Czapki z głów to naprawdę się należą gra.swietnie :) potrzebował zaufania trenera na początku krytyka była uzasadniona ale się wybronił tym jak broni :) początek byl słaby dlatego była krytyka ale teraz to ma.moje i chyba nasze zaufanie :) Brawo Brawo Brawo

Chyba to jest ten czas że można krzyknąć z trybuny : Marek Kozioł ;)


Było wczoraj krzyknięte i przed karnym i po karnym i po meczu ;)
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » GKS Tychy - Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24