Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
GKS Tychy - SANDECJA
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Lut 27, 2020 19:56   GKS Tychy - SANDECJA

Sobota godz 17.
Zapraszamy do dyskusji
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Czw Lut 27, 2020 20:43   

Bardzo ważny mecz, będzie bardzo ciężko, ale liczę na skromne zwycięstwo po karnym.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
milo

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lut 28, 2020 09:16   

czyli co w bramce rozumiem będzie Baran, skoro Bielica nie brał praktycznie udziału w przygotowaniach, mam nadzieje że Baran w dobrej formie bo jutro może mieć jednak sporo pracy , ale wierzę w wygraną , też typuje skromne 1-0 dla nas po świetniej grze w obronie i bramce Maćka Korzyma w 87 minucie ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Lut 28, 2020 10:22   

Przewidywanie wyniku pierwszego meczu po przerwie zimowej to jak wróżenie z fusów jak dla mnie każda zdobycz punktowa będzie dobrym wynikiem
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lut 29, 2020 18:01   

2:2
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Lut 29, 2020 18:57   

Czy ktoś ma pojęcie o co tutaj chodzi ? ... w meczowej "18" nie było bramkarza Barana, Klichowicza, Korzyma, Małkowskiego i Szufryna. Nie było żadnej informacji, że któryś z nich ma kontuzję, wątpię też żeby ktoś za kartki pauzował, więc co jakieś "sprawy pozaboiskowe" miały na to wpływ ? W dodatku w całym meczu trener przeprowadza 1 zmianę i to chyba tylko dlatego, że była ona wymuszona kontuzją. Ogólnie dziwnie to wszystko wygląda.
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Sob Lut 29, 2020 19:16   

Może Klichowicz urządził kawalerskie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Lut 29, 2020 21:58   

Drobne urazy
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Tomson

Dołączył: 26 Wrz 2018
Wysłany: Sob Lut 29, 2020 22:23   

odchodząc od części sportowej, dlaczego jesli zasiadamy na mlynie gks-u, prowadzimy swój doping??
to jest wstyd na całą Polskę, rozumiem że nie chcemy wiekszość przyśpiewek tyskich braci śpiewać tylko wspierać Sandecję, ale skoro decydujemy się na wspólny doping to dopingujemy prawidłowo,
a jak swój doping chcemy to do klatki było iść.
Arka na Lechu tak postępuje ostatnio ;)
[Profil] [PM]
 
 
Max1990

Dołączył: 27 Maj 2011
Wysłany: Nie Mar 01, 2020 06:49   

SilverCommander napisał/a:
Czy ktoś ma pojęcie o co tutaj chodzi ? ... w meczowej "18" nie było bramkarza Barana, Klichowicza, Korzyma, Małkowskiego i Szufryna. Nie było żadnej informacji, że któryś z nich ma kontuzję, wątpię też żeby ktoś za kartki pauzował, więc co jakieś "sprawy pozaboiskowe" miały na to wpływ ? W dodatku w całym meczu trener przeprowadza 1 zmianę i to chyba tylko dlatego, że była ona wymuszona kontuzją. Ogólnie dziwnie to wszystko wygląda.

Z tego co się orientuje to Małkowski pauzował za czerwoną kartkę jeszcze z jesiennego meczu . Szufryn ,Korzym drobne urazy . Klichowicz nie mam pojęcia ?
_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !!!
[Profil] [PM]
 
 
milo

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Nie Mar 01, 2020 13:56   

Mnie zastanawia absencja K. Barana, on też z jakimś urazem czy przegrał rywalizację z Bielicą który nie przygotowywał się z zespołem prawie w ogóle i chyba żadnego sparingu nie zagrał , chyba że w ostatnim z naszymi rezerwami ale tego nie wiem bo składu z tego meczu nie widziałem , ktoś coś wie na ten temat ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DeDe

Dołączył: 08 Maj 2006
Wysłany: Pon Mar 02, 2020 19:11   

A moze poprostu walczymy o kase za czas gry młodziezowcòw....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » GKS Tychy - SANDECJA
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 24