Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:35
Akcja pomocy kombatantom na kresach
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 05, 2014 07:46   Akcja pomocy kombatantom na kresach

Kto był na ostatnim spotkaniu SKS ten wie, że gościliśmy człowieka, który w Nowym Sączu podjął się organizacji ogólnopolskiej akcji zbiórki paczek dla kombatantów AK mieszkających na kresach RP.

Akcja jest prowadzona przez sprawdzone i mające w tym duże i wieloletnie doświadczenie Stowarzyszenie Odra - Niemen, my przeprowadzimy zbiórkę w Nowym Sączu.

Zbiórka obejmuje produkty żywnościowe o tzw przedłużonej trwałości czyli mąka, ryż, makaron, konserwy itp oraz środki czystości jak proszki do prania, detergenty, mydło, pasta do zębów itp. (jest cała lista którą wkrótce opublikujemy).

Myślę, że w poniedziałek podam więcej szczegółów, akcja polega na zbiórce w/w towarów w określonych punktach takich jak sklepy czy hurtownie (będziemy mieć na pewno dwa takie "swoje") lub jeśli to możliwe i ktoś udostępni np swój dom czy jakiś magazyn itp to tam również będzie można takie produkty przywozić.

Na tą chwilę czekamy jeszcze na kilka konkretów odnośnie akcji, napiszę więcej jak już będzie wszystko dopięte, ale już teraz wrzucam informację i mam nadzieję, że nie zawiedziemy.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Gru 05, 2014 15:28   

Jeśli jest zapotrzebowanie na punkt zbiorczy, to mogę się tego podjąć- okolice Baru pod Wierzbą, z parkingiem ;-) i na parterze- spory magazyn. Jest też część ogrzewana, także nic się nie zepsuje, a potem łatwiej ode mnie wrzucić na dostawczaka i wywieźć. Jak co to, to proszę osoby decyzyjne na prv.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 05, 2014 16:15   

OK dzięki za info, będziemy in tacz :) jak się organizator upora z paroma papierkami itp.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Gru 07, 2014 17:42   

Na razie powstał fanpage na FB https://www.facebook.com/nowysacz2014?fref=ts jutro powinno być wiadomo coś więcej jeśli chodzi o sprawy organizacyjne itp.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 18:56   

Witam. Oficjalnie zapraszam kibicki i kibiców Sandecji do mojego punktu przyjęć produktów- F.U.H. PERS / F.H. MEGACHEM ul. Grodzka 10, budynek w podwórzu. Zbiórka przeprowadzona będzie w dniach 15-20 grudnia, można także przynosić od jutra. Firma czynna od 9:00-18:00, w razie w tel. 512 117 510. Poniżej lista rzeczy, które są zbierane, a potem z nich powstaną paczki:
- cukier 1kg,
- konserwy mięsne, lub rybne 300g,
- ryż 1kg,
- kasza 400g,
- herbata 100 sztuk,
- herbata 20-50 sztuk,
- herbata sypana/owocowa,
- kakao 100-200g,
- słodki drobiazg (batony, cukierki na wagę)
- makaron 700-1000g,
- makaron 250g,
- warzywa w puszcze,
- owoce w puszcze,
- czekolada 100g,
- olej 1l,
- słodycze małe i duże opakowania (ciastka, cukierki),
- kawa sypana i kawa rozpuszczalna po 250g,
- kartka świąteczna- koniecznie z życzeniami, mile widziane także obrazki wykonane przez najmłodszych.

Informacja o kolejnych punktach pojawi się dziś wieczorem.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 21:43   

Potwierdzam oczywiście powyższe informacje jak i również doceniam inicjatywę kolegi, który sam dograł pewne sprawy z głównym organizatorem akcji.

"Nasze" punkty, oprócz w/w będą również na ul. Zdrojowej 32, hurtownia "Solidus" (na boconiu) oraz na ul. Siemiradzkiego 13 (przecznica z Królowej Jadwigi między Nawojowską a Wiśniowieckiego - żółty domek).

Potrzeba kilka chętnych do pomocy osób by stanąć przy "stoisku", informować ludzi o akcji itp.

Klub pomoże medialnie w nagłośnieniu akcji, coś może wymyślimy też wspólnie w temacie zbiórki.

Jeszcze czekamy na parę rzeczy do dopięcia, ale zbiórka rusza na pewno od przyszłego poniedziałku i trwać do soboty.

Warto już rozpowszechniać informacje.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 22:34   

Zadziałałem sam, bo czasu mało, ale oczywiście cały czas podkreślałem, że jestem od tych z Sandecji i oczywiście mój punkt jest bianco-neri.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Gru 10, 2014 17:13   

Informacje od głównego organizatora:

Witam serdecznie!

Sprawozdanie z dotychczasowej organizacji akcji ,,Rodacy Bohaterom” w Nowym Sączu. Zaczynamy 15.12. , kończymy 20.12.

Miejscowości w których organizujemy zbiórkę:
1. Nowy Sącz
a) Zakład czyszczenia dywanów ,, Pers” ul Grodzka 10. Właściciel Jakub Prokopowicz. Czas zbiórki od 15 do 19 grudnia w godzinach 9:00- 18:00. Sobota 20 Grudnia 9:00 – 13:00.
b) Koło Młodzieży Wszechpolskiej u siebie wewnętrznie.
c) Siedziba osiedla Wojska Polskiego Sobota 21 Grudnia 11:00 – 12:00 .
Radny Dawid Dumana.
d) Kibice Sandecji u siebie wewnętrznie.
e) Koło Gazety Polskiej w Nowym Sączu u siebie wewnętrznie.
f) Klub Sportowy Fight House 27 Nowy Sącz, ul. Kolejowa 27 wewnętrznie dla klubowiczów.
g) Hurtownia Solidus ul. Zdrojowa 32 koszyk na datki dla klientów sklepu codziennie w godzinach działania sklepu 6:00 – 20:00 15.12-19.12.
h) Biuro "MediaSącz" przy ul. Siemiradzkiego 13. Pn –Pt 15.12. 19.12. 8:00 – 16:00

2. Grybów.
a) UKS Gladiator : Grybów
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica ul. Armii Krajowej 19
Poniedziałek 17-19
Wtorek 17.30 -19
Czwartek 16-17 pt 17-19

Formy współpracy :
1. Zbiórka produktów żywnościowych i kartek/ozdób świątecznych.
2. Magazynowanie paczek.
3. Logistyka- w zależności od ilości darów.

Pozdrawiam
Paweł Szczurek.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Gru 10, 2014 21:47   

Zrobiłem plakaty i ulotki do druku, chętne osoby do wymieszania i rozdawania wyślę wzór na e-mail. Proszę na PW podawać chętnych. Nakręcamy się!!!
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 06:55   

Na plakaty oficjalne czekamy od Pawła, jeśli coś masz to wrzuć tutaj, przerobi się na "ulotki" takie jak robimy przed meczami zachęcające do przyjścia i się oklei miasto żeby ludzie wiedzieli.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 18:22   

Czyli muszę wrzucić na jakiś serwer? A mogę Ci wysłać wraz z oficjalnym na e-maila, a Ty to umieścisz? Mam taki gotowiec dwustronny na ulotkę z listą punktów i listą produktów z drugiej strony- w Wordzie- na jednej stronie 4szt. Ja drukowałem w odcieniach szarości, potem ksero, gilotyna i już.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 21:54   

Oczywiście, że możesz do mnie wysłać, o takie rzeczy to nie ma nawet co pytać i czekać na odpowiedź tylko słać od razu. Częściej maila sprawdzę niż na forum wejdę.

Wzór plakatu:

http://i58.tinypic.com/2dbuwxi.jpg
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 12, 2014 07:40   

Jeśli chodzi o hurtownię "Solidus" na Zdrojowej to ja stanę tam we środę, kolega rudeboyz we wtorek.
Wstępnie deklarowały się jeszcze osoby do pomocy ale nie mamy na 100% potwierdzonych terminów, więc jak by ktoś był chętny do pomocy i mógł stanąć w poniedziałek, czwartek i piątek to niech da znać.

Oczywiście nie chodzi o cały dzień, wystarczy np 2 godziny po pracy po południu itp. Równie dobrze może być przed południem, jeśli np ktoś robi na drugą zmianę.

Liczą się dobre chęci a każda pomoc się przyda.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Gru 13, 2014 08:52   

Filmik promocyjny:

https://www.youtube.com/watch?v=vxaPXCwxObU
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Gru 13, 2014 11:19   

Jedziemy z tematem, udostępniamy gdzie popadnie
http://www.sandecja.org/1..._na_Kresach.htm
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 26