Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
MOT 2001-2005 !
Autor Wiadomość
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 20:08   MOT 2001-2005 ! [Cytuj]

Bardzo zle wiadomosci naplynely do mnie z Irlandii. Osierocony, po wyjezdzie Erniego, "Czerwony wojownik", zmienia wlasciciela. Tym samym konczy sie era, najbardziej chyba rozpoznawalnego "bolidu" w naszej historii :) Wlasciwie byl jednym z nas... :)

Kariere rozpoczal wiosna 2001 roku wyjazdem na Cracovie. W swoja "dziewicza podroz" zabral Ernesta, Dziekana, Kluske i moja skromna osobe. Niejednokrotnie jego pasazerowie byli jedynymi fanami Sandecji na obcym stadionie.

Podczas jednego z takich wyjazdow, 12 wrzesnia 2001 (dokladnie dzien po zamachach w Nowym Jorku), ochrzczony zostal MOTem... Od tego dnia nic juz nie bylo takie same :)

Przez 4 lata swojej kariery przewinelo sie przez niego naprawde sporo osob. Dla niektorych byly to jednorazowe epizody, innym udalo sie podrozowac nim kilka razy. Scisly trzon stanowilo jednak kilku wyjazdowiczow, ktorzy dzieki niemu pojezdzili za Sandecja kilka tysiecy kilometrow.:)

Jeszcze czesciej, odwiedzal on naszych przyjaciol. Byl w Jasle, Mielcu, Tychach, Kielcach, Krakowie.. Wspomagal tyskich fanow podczas ich hokejowych wyjazdow do Krynicy.

Przewozil na swoim pokladzie chyba wszystkie posiadane przez nas flagi... Czynnie uczestniczyl w powstawaniu gazetki Bialo- Czarni... ;)

Pojawial sie on zarowno na mocno piknikowo-krajoznawczych wyjazdach do Witowic, Lososiny czy PP w Strozach, jak i tych bardziej hardkorowych jakim byl 9 osobowa wycieczka do Nowej Huty czy wspomniane wyzej Starachowice...

Dzialal we wszystkich dziedzinach naszego zycia.. Tych oficjalnych i bardziej prywatnych ;). Nieobce byly mu tez zadania specjalne ;)

Kazdy ma swoje wspomnienia z nim zwiazane.. ;)

Jego wlasciciel bedzie prawdopodobnie juz niedlugo smigal czyms innym ;)... MOT jednak byl, jest i bedzie tylko jeden! ;)

Pzdr.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 21:15    [Cytuj]

MOT na zawsze w moim sercu :)

Dawid_MOT :)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 00:01    [Cytuj]

Mialem przyjemnosc podrozowac nim pare razy :) az szkoda go bo byl jednym z nas ;)
BYL BEDZIE JEST MOT KKS !! :)
Pozdro Erni
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 12:29    [Cytuj]

No ja tez miałem ta przyjemnosc sie karnac tym bolidem :))

Pozdro MOT ;)
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 12:39    [Cytuj]

tez mialem przyjemnosc sie nim pare razy przejechac, lezka w oku ;)
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 13:54    [Cytuj]

No najbardziej wspominam hardcore'owy wyjazd na Hute tym bolidem i i wyjazd do Tarnowa na Unia - Korona i bladzenie po Tarnowie bo Tovia znal droge hehehehehe

Kurde ani pamiatkowej fotki ;(

Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 15:58    [Cytuj]

Dla mnie najwieksze hardcore`y to:
- Starachowice ... i parkowanie zaraz kolo stadionu, na osiedlu ... pozniej powrot, pare pozostawionych pamiatek w Starachowicach i Tarnowie (+ dla kilku zuli za akcje, - za sprzet ;) )
- Nowa Huta w 9 osob i kawalek w radiu "co ma byc to bedzie"

Fajny byl tez wyjazd do Niedzwiedzia w 4 ;)

a prywatnie ... Rzeszow z KubaNS na jego obrone licecjata :) Tego dnia obaj chyba do konca zycia nie zapomnimy ;)

Pozdro dla kumatych ;)
[Profil] [PM]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 17:20    [Cytuj]

W zasadzie kazdy wyjazd "Czerwonym wojownkiem" mial w sobie cos specjalnego.. Zaden z nich nie zaczynal i konczyl sie tak poprostu...

Starachowice.. wyjazd nakrecony w 30 min, w dniu meczu, pelen spontan... podroz w obie strony ok 500 km.. Atak na stadion Unii, dodatkowo nabytym w Tarnowie "sprzetem"... ;)

Huta.. 9 osobowy wyjazd, ktory byl jednym z najbardziej hardkorowych ze wszystkich.. i w tym przypadku w zasadzie tez pelen spontan.. znowu skrecony na szybko .. ojj musialem sie nakombinowac zeby zwerbowac wkurwioone na wszystko, po niewypale z autobusem, towarzystwo... Pozniejsze zdarzenia i slynne "Co ma byc to bedzie" z niezniszczalnej "wyjazdowej kasety" .. ;)

Krynica... w zasadzie "niedojazd", Ernesto z gasnica wsrod gor i lasow... ;)

Reprezentacja i najniebezpieczniejsza wymiana kasety w megnetofonie jaka widzialem ;)

Czterosobowy wyjazd do Niedzwiedza tez bardzo fajny... ;)

Mojego licencjata pomine :) Nie zapomne napewno... w zasadzie znow spontan, MOT byl moja ostatnia deska ratunku, ale to co wyrabial po drodze zszokowalo chyba jego samego ;)

Jak sobie jeszcze cos przypomne to znowu napisze.. ;)

Pzdr.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 17:56    [Cytuj]

Fajny był też "wyjazd" po material na Saczersów na barską :) i krzyki do jednego i drugiego okna :)

Hehehe

Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 11:07    [Cytuj]

Trudno proponuje przjecie paleczki przez Baka S@ndecji :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
dev
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 11:12    [Cytuj]

BOT ;)
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 18:55    [Cytuj]

Dziekan napisał/a:
Trudno proponuje przjecie paleczki przez Baka S@ndecji :)


No Bąk juz raczej nie ale na wiosne mysle że coś nowego! :))
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 23:26    [Cytuj]

No deskorolka <lol2> hahah
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
pantera
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 14:00    [Cytuj]

aż wstyd przyznać, ale ... nigdy nie miałem okazji się nim przejechać :( zawsze o tym marzyłem, ale moja skromnośc nie pozwalała wyznać tego Dziekanowi, myślałem ze sam mnie zaprosi kiedyś...moje niedoczekanie! było minęło, życie toczy się dalej, to musiały byc niesamowite przezycia! jak np wyjazd do Starachowic gdzie jechaliscie na skróty a okazało się że jakiś most jest nieczynny :) dobrze kminie?


nawet nie wiedziałem o tej historii z wyjazdem do NH :)


poza tym dobrze że Dziekan nie koksił bo byście max w trójke się upchali :)


a tak btw - ile max osób tam weszło, tzn pojechało na wyjazd???


pozdro MOT


P.S. co w takim razie z flagą??
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 14:40    [Cytuj]

pantera napisał/a:
jak np wyjazd do Starachowic gdzie jechaliscie na skróty a okazało się że jakiś most jest nieczynny :) dobrze kminie?


Dobrze, dobrze.. ;)

Najwiecej? nie wiem, ale chyba 5 osob do Kielc?;) Tutaj Ernesto bedzie wiedzial najlepiej. Co ciekawsze osoby te do malych nie nalezaly chyba ;) Nie wiem jak to sie stalo.. ;)
W naszym standardowym towarzystwie, na dluzszych wyjazdach, mielismy "dyzury z przodu" ;)

A flaga... zawisnie u jej wykonawcy w domu i bedzie go straszyc po nocach ;);)
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » MOT 2001-2005 !
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25