Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
###===>Jak zapisać sie do Sandecji?
Autor Wiadomość
krzysiekgol
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 21:41   ###===>Jak zapisać sie do Sandecji? [Cytuj]

Witam. Jestem z rocznika 1990 i bardzo chciałbym zapisać sie do klubu. Chciałbym dowiedziec sie własnie pare rzeczy. Np kiedy jest taka możliwoeśc (bo zdaje sobie sprawe ze pewnie po zakończeniu tego sezonu) i z kim bym mogł mieć treningi, w jakich porach one sie odbywają? Wiem, ze w klubie jest wysoki poziom, i cieżko sie jest załapać... Nie wiem czy może to coś pomoże ale umiem pare stuczek ;) tak jakby freestyle, filmik z moimi próbami jest zamieszczony na tej stronce. http://rapidshare.de/file...ekgoll.wmv.html
w każdym razie prosze o przydatne informacje!
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 07:32    [Cytuj]

Ronaldinho <lol>

Dzisiaj się popytam co i jak bo mam znajomego co trenuje z 89...
 
 
SandyFan
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 11:33    [Cytuj]

sztuczki sztuczkami :)) ale na boisku musisz pokazać walke! najlepszego życze :)) może kiedys pooglądamy Cię na Kilińskiego :))

Pozdrawiam
 
 
krzysiekgol
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 13:10    [Cytuj]

wiem dobrze, ze stuczki stuczkami, i i takiego na meczu sie nie da zrobić. Ale tak pokazałem, zeby przynajmniej coś było... :), bo filmiku z meczu jak gram to nie mam... pozdrowienia
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 13:36    [Cytuj]

krzysiekgol napisał/a:
bo filmiku z meczu jak gram to nie mam

Koniecznie musisz go skrecic i pokazac. Rada starszych tego forum musi Cie zaakceptowac. Inaczej nie masz szans zagrac w Sandecji... ;)
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
krzysiekgol
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 13:55    [Cytuj]

hehhehe ciekawe ale watpie ze na meczu komus sie bedzie chciało kamerowac... ładny przekręt, by musiał być...
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 14:40    [Cytuj]

Jak nie przejdziesz testów tu na forum to na Sandecji nawet nie masz szans bo wszystko jest załatwiane przez adminów i moderatorów tego forum wiec do pracy chłopak ;) :))
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 15:28    [Cytuj]

i nie zapomnij o wpisowym dla kazdego forumowicza...:)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 16:00    [Cytuj]

i nie zapomnij o 1 litrze vódki, zgrzewce złocistego napoju, paru gramów zielonego zioła, dołożyć się do opraw meczowych ;)
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 16:12    [Cytuj]

I jak masz jakąś ładną cycatą siostrę to ją do mnie przyprowadź a ja przetestuję jej umiejętności :D
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
krzysiekgol
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 16:20    [Cytuj]

a tak na serio to w koncu o ktorej sa te treningi idt tak jak pytałem zakładajac temat?
 
 
Pablo

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 22:06    [Cytuj]

panowie przestańcie już bo sie chłopak zrazi i do Piątkowej pójdzie a młodych talentów nigdy nie za wiele :-D
PS. Kto nie oglądał tego filmiku to bardzo polecam. Krzysiek jeśli to naprawde Ty na tym filmiku to szczere gratulacje...zawsze chciałem taki triczek zrobić z przerzuceniem nogi nad piłką ale nigdy mi nie wszyszło :-D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bolohools
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 22, 2006 22:44    [Cytuj]

Poszlifuj tam gdzieś koło 2 boiska Sandecji jak sie wypogodzi i zapytaj sie o takiego łysego pana H.Potonca albo takiego z "grzywką" M.Gureckiego to cie pewnie przetestują...
 
 
krzysiekgol
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 14:16    [Cytuj]

Wielkie dzieki, również za opinie za filmik (moj jest). Bede próbował, zjawie sie w sandecji ale nie moge wczesniej tylko dopiero po tej rundzie . W koncu i tak bede chodził do Nowego Sącza do szkoły, wiec bedzie łatwiej...
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 14:24    [Cytuj]

Ziomek lepiej chodz na Sandecje...ale oglądac mecze i kibicować hehe Nie opłaca sie grać za 200 -300 zł miesiecznie choć w kontrakcie mozesz mieć i nawet z 1000 Euro <lol2> ( i to jeszcze jak Ci wypłacą w terminie to juz można to zaliczyc do cudów) wiem coś o tym :)) pozdro i przemyśl sobie to dobrze hehe
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » ###===>Jak zapisać sie do Sandecji?
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24