| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 5. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26 sierpnia - 29 września.
26 sierpnia (środa):
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).
GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz, godz. 17:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Arka Gdynia - Wigry Suwałki, godz. 18:30, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki, godz. 19:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
27 sierpnia (czwartek):
Miedź Legnica - Wisła Płock, godz. 17:30, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Pogoń Siedlce - GKS Katowice, godz. 18:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
29 września (wtorek):
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn, godz. 19:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 4. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 21-22 sierpnia.
21 sierpnia (piątek):
Zawisza Bydgoszcz - Miedź Legnica, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
22 sierpnia (sobota):
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz, godz. 19:00, sędzia: Artur Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Chrobry Głogów - GKS Bełchatów, godz. 19:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Wisła Płock - Pogoń Siedlce, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
GKS Katowice - MKS Kluczbork, godz. 19:00, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).
Stomil Olsztyn - Rozwój Katowice, godz. 19:45, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 3. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 15-16 sierpnia.
15 sierpnia (sobota):
Rozwój Katowice - Bytovia Bytów, godz. 11:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
MKS Kluczbork - Wisła Płock, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
Arka Gdynia - GKS Katowice, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki, godz. 18:30, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn, godz. 20:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
16 sierpnia (niedziela):
Pogoń Siedlce - Zawisza Bydgoszcz, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Miedź Legnica - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom) |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 2. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 8-9 sierpnia.
8 sierpnia (sobota):
Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce, godz. 19:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz, godz. 19:45, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz, godz. 20:00, sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice, godz. 20:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Miedź Legnica - Dolcan Ząbki, godz. 20:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
9 sierpnia (niedziela):
Wisła Płock - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Wigry Suwałki - Rozwój Katowice, godz. 20:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 1-2 sierpnia.
1 sierpnia (sobota):
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00, sędzia: brak danych.
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Katowice - Wigry Suwałki, godz. 19:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice, godz. 20:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
2 sierpnia (niedziela):
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków). |
|