| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 19. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 27-29 listopada.
27 listopada (piątek):
Arka Gdynia - Wisła Płock, godz. 20:30, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
28 listopada (sobota):
Dolcan Ząbki - Miedź Legnica, godz. 13:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Rozwój Katowice - Wigry Suwałki, godz. 13:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
MKS Kluczbork - Zawisza Bydgoszcz, godz. 13:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów, godz. 16:00, sędzia: Paweł Kantor (Dębica).
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów, godz. 17:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
29 listopada (niedziela):
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice, godz. 12:45, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów, godz. 15:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 20-22 listopada.
20 listopada (piątek):
Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia, godz. 20:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
21 listopada (sobota):
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz, godz. 13:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Wigry Suwałki - GKS Katowice, godz. 16:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork, godz. 16:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz, godz. 16:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
22 listopada (niedziela):
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, godz. 12:45, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 17. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 13 listopada - 5 grudnia.
13 listopada (piątek):
Wisła Płock - GKS Katowice, godz. 18:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
14 listopada (sobota):
Rozwój Katowice - Sandecja Nowy Sącz, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica, godz. 15:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Bytovia Bytów - GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).
15 listopada (niedziela):
Chrobry Głogów - Arka Gdynia, godz. 12:45, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
5 grudnia (sobota):
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 16. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 6-8 listopada.
6 listopada (piątek):
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
7 listopada (sobota):
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Wigry Suwałki - Wisła Płock, godz. 16:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Miedź Legnica - Bytovia Bytów, godz. 16:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
8 listopada (niedziela):
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, godz. 12:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów, godz. 12:45, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom). |
|
| |
|
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 30 października - 2 listopada.
30 października (piątek):
Chrobry Głogów - GKS Katowice, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
31 października (sobota):
Rozwój Katowice - Miedź Legnica, godz. 13:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Dolcan Ząbki - Zagłębie Sosnowiec, godz. 14:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów, godz. 17:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
2 listopada (poniedziałek):
Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn). |
|