Archiwum aktualnościStatutZarządCzłonkostwoForumMuzeum SandecjiPolityka prywatnościKontakt
Sandecja Nowy Sącz
Wtorek, 10 Luty, 2015

Kolejny wygrany sparing

Sandecja Nowy SączW dniu dzisiejszym piłkarze Sandecji rozegrali kolejny sparing.
Tym razem przeciwnikiem był II-go ligowy Rozwój Katowice. Mecz zakończył się zwycięstwem Sandecji 2:1 (2:0).

W 25 minucie meczu Bartłomiej Dudzic nie wykorzystał rzutu karnetu, jednak chwilę później dał prowadzenie Sandecji strzelając bramkę na 1:0 w 28'.
Na 2:0 podwyższył Mateusz Bartków w 41'. Zespół Rozwoju w drugiej odsłonie meczu zdobył honorowego gola.
Sandecja:
(I połowa) Julian Grzegorczyk - Marcin Makuch, Cheikh Niane, Kamil Słaby, Kamil Hempel - Adrian Danek, Szymon Kuźma, Mateusz Bartków, Kamil Kurowski, Armand Ella - Bartłomiej Dudzic.
(II połowa) Marek Kozioł - Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Kamil Słaby (65 Cheikh Niane), Bartosz Sobotka - Maciej Bębenek, Matej Náther, Rudolf Urban, Filip Piszczek, Fabian Fałowski - Dawid Janczarzyk.

Rozwój Katowice: Maciej Budka - Szymon Kapias, Łukasz Kopczyk, Karol Króliczek (46' Przemysław Gałecki), Łukasz Winiarczyk - Przemysław Szkatuła (46' Piotr Azikiewicz), Przemysław Bella (65' Sebastian Gielza), Damian Gacki, Robert Tkocz (80' Bartosz Nowotnik), Mateusz Mazurek (46' Patryk Kun) - Tomasz Wróbel.