Archiwum aktualnościStatutZarządCzłonkostwoForumMuzeum SandecjiPolityka prywatnościKontakt
Sandecja Nowy Sącz
Sobota, 23 Maj, 2015

Wysoka porażka w Katowicach

Sandecja Nowy SączSandecja przegrała kolejny mecz i jest coraz bliżej dna.

Dwie połowy dzisiejszego meczu miały dwie kompletnie różne odsłony. W pierwszej połowie gra była wyrównana, nawet z lekką przewagą Sandecji, ale obie strony zbyt wielu sytuacji strzeleckich nie stworzyły.

Druga połowa to po raz kolejny inna Sandecja, która w szatni zapomina jak się gra w piłkę, gospodarze wykorzystują każdy błąd naszej obrony i wysoko wygrywają 3:0.
W naszej drużynie widać braki kondycyjne i motoryczne, które uwydatniają się po kilkudziesięciu minutach gry, co w połączeniu z brakiem napastników i problemach z rozgrywaniem piłki nie daje zbyt wielkich szans na sukces.