Archiwum aktualnościStatutZarządCzłonkostwoForumMuzeum SandecjiPolityka prywatnościKontakt
Sandecja Nowy Sącz
Niedziela, 27 Wrzesień, 2015

Trenerzy o meczu Arka Gdynia - Sandecja

Sandecja Nowy SączRobert Kasperczyk, trener Sandecji: - Bardzo serdecznie gratuluję Arce. Swoim chłopakom dziękuję za walkę do końca i to że podjęli góralską walkę przez pełne 90 minut. Braki, które mieliśmy, okazały się chyba zbyt znaczące. Decydującym momentem było nasze fatalne wyjście z szatni. Ten sam zawodnik "załatwił" rzut rożny i odpuścił krycie Abbotta. Arka jest zbyt dobrym zespołem, by nie wykorzystać tego i innych naszych błędów.

Grzegorz Niciński, trener Arki: - Cieszą punkty i gra w drugiej połowie. W pierwszej połowie graliśmy słabo. Wyglądaliśmy tak, jakbyśmy byli na hamulcu ręcznym. Po przerwie szybko zdobyliśmy bramkę, wygraliśmy 2:1 i mogliśmy się jeszcze pokusić o kolejne bramki. Za mojej kadencji nie mieśmy tak słabej połowy, jak dzisiaj pierwsze 45 minut i przegrywaliśmy zasłużenie. W szatni dużo się działo i w drugiej części pokazaliśmy, że potrafimy grać. Siemaszko i Nalepa dali dobre zmiany i pociągnęli zespół do przodu.