|
|
|
Runda jesienna sezonu 2010/2011 1 ligi powoli dobiega końca.
Przed nami jeszcze dwie kolejki ligowe - 16 i 17. W 16 kolejce Sandecja Nowy Sącz podejmie u siebie MKS Kluczbork natomiast w ostatniej 17 kolejce zmierzy się na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Tak więc najbliższe spotkanie 16 kolejki 1 ligi będzie ostatnią okazją do zobaczenia naszych ulubieńców na stadionie przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu przed długą przerwą zimową.
Wznowienie rozgrywek w rundzie wiosennej planowane jest na 5/6 marca 2011, wtedy w ramach 19 kolejki Sandecja Nowy Sącz podejmować będzie na własnym stadionie (miejmy nadzieję już przy sztucznym oświetleniu) zespół GKP Stilon Gorzów Wielkopolski. |
|
Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie 16 kolejki 1 ligi i przypominamy że to ostatnie w tym roku spotkanie Sandecji na własnym stadionie.
W sobotę 13 listopada o godzinie 13.00 Sandecja na własnym stadionie podejmie zespół MKS Kluczbork.
Dlatego tez już teraz zachęcamy wszystkich do przyjścia w sobotnie popołudnie na stadion by podziękować naszym piłkarzom za walkę i dostarczone nam w tej rundzie emocje.
Ostatnie dwa przegrane mecze z czołówką ligi nieco skomplikowały sytuację Sandecji w tabeli, należy jednak docenić wysiłek naszych piłkarzy oraz walkę i ambicję, oraz porównać wyniki i miejsce w tabeli z rundą jesienną poprzedniego sezonu:
Runda jesienna sezonu 2010/2011 po 15 kolejkach: 5 miejsce, 27 punktów, 8 zwycięstw, 3 remisy, 4 porażki, 19 bramek strzelonych, 15 straconych.
Runda jesienna sezonu 2009/2010 po 15 kolejkach: 10 miejsce, 21 punktów, 6 zwycięstw, 3 remisy, 6 porażek, 25 bramek strzelonych, 19 straconych.
Dlatego też nasi zawodnicy na pewno zasługują na brawa i godne pożegnanie, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich na stadion na sobotni mecz Sandecja - MKS Kluczbork, początek meczu o godzinie 13.00.
Więcej informacji wkrótce. |
|
 |