Stowarzyszenie Kibiców Sandecji
Rotacja1
Archiwum aktualnościStatutZarządCzłonkostwoForumMuzeum SandecjiPolityka prywatnościKontakt
Klubowa Telewizja Internetowa
Sandecja Nowy Sącz

Znamy arbitra spotkania Sandecja - Stomil Olsztyn

2015-11-27
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 19. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 27-29 listopada.

27 listopada (piątek):
Arka Gdynia - Wisła Płock, godz. 20:30, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

28 listopada (sobota):
Dolcan Ząbki - Miedź Legnica, godz. 13:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Rozwój Katowice - Wigry Suwałki, godz. 13:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
MKS Kluczbork - Zawisza Bydgoszcz, godz. 13:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów, godz. 16:00, sędzia: Paweł Kantor (Dębica).
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów, godz. 17:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

29 listopada (niedziela):
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice, godz. 12:45, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów, godz. 15:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Sandecja Nowy Sącz

Znamy arbitra spotkania Bytovia Bytów - Sandecja

2015-11-20
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 20-22 listopada.

20 listopada (piątek):
Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia, godz. 20:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

21 listopada (sobota):
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz, godz. 13:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Wigry Suwałki - GKS Katowice, godz. 16:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork, godz. 16:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz, godz. 16:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

22 listopada (niedziela):
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, godz. 12:45, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
Sandecja Nowy Sącz

Znamy arbitra spotkania Rozwój Katowice - Sandecja

2015-11-13
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 17. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 13 listopada - 5 grudnia.

13 listopada (piątek):

Wisła Płock - GKS Katowice, godz. 18:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

14 listopada (sobota):
Rozwój Katowice - Sandecja Nowy Sącz, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica, godz. 15:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Bytovia Bytów - GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).

15 listopada (niedziela):
Chrobry Głogów - Arka Gdynia, godz. 12:45, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).

5 grudnia (sobota):

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Sandecja Nowy Sącz

Znamy arbitra spotkania Sandecja - Olimpia Grudziądz

2015-11-06
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 16. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 6-8 listopada.

6 listopada (piątek):
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

7 listopada (sobota):
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Wigry Suwałki - Wisła Płock, godz. 16:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Miedź Legnica - Bytovia Bytów, godz. 16:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

8 listopada (niedziela):
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, godz. 12:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów, godz. 12:45, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Sandecja Nowy Sącz

Znamy arbitra spotkania Sandecja - Wigry Suwałki

2015-10-30
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 30 października - 2 listopada.

30 października (piątek):
Chrobry Głogów - GKS Katowice, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).

31 października (sobota):
Rozwój Katowice - Miedź Legnica, godz. 13:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Dolcan Ząbki - Zagłębie Sosnowiec, godz. 14:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów, godz. 17:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

2 listopada (poniedziałek):
Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Copyright © 2007 - 2019 Stowarzyszenie Kibiców Sandecji

designed by: www.chariot.pl, powered by: ChariotCMS 3.3 Advanced
[X]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami przeglądarki. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.