Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
kibicc27

Dołączył: 08 Kwi 2010
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 09:43   zzz

no co się stało...zarząd podał sie do dymisji... a co dalej nie wiadomo...
_________________
tylko pasy!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 14:39   

Planuje się jakiś dalszy remont Stadionu przez zimę, że trzy pierwsze kolejki wiosenne gramy na wyjeździe czy to przypadek ??
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 15:13   

Podgrzewana murawa? Bo chyba póki co nikt tego oficjalnie jeszcze nie skreślił z wymogów licencyjnych a już od tego sezonu miał taki być i było to przesunięte o rok.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 15:33   

Też się nad tym zastanawiałem, może rzeczywiście murawę będą grzać, postaram się dowiedzieć coś więcej

Edit: z klubu nikt nie wnioskowal o taki terminarz, zasługa PZPN
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 17:42   

Jak tam marketing w naszym klubie ?? Czy jest szansa, aby w tej rundzie mecze (przynajmniej te ważniejsze dla nas kibiców) były o 19:10 ?? I co w tym autobusem co miał jeździć na mecze ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 18:43   

50/50 odnośnie obu spraw
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kacper108


Dołączył: 18 Lip 2009
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 18:43   

@arkoniusz, już nie raz ani nie dwa proponowałem swoją pomoc w tej kwestii (tzn projekty graficzne, pomysły na akcje marketingowe itd) i z racji tego że na Kilińskiego jestem obecny od prawie 20 lat (cholera, szybko ten czas przeleciał) chciałem się w to zaangażować za friko to odzewu albo nie było albo był taki ze pomocy nie potrzeba a od marketingu jest M. Śmierciak. Jednak wiadomym jest że Michał z racji ogromu obowiązków w tym klubie takie sprawy odkłada na boczny tor (nie obwiniam - raczej szukam usprawiedliwienia). Za każdym razem okazywało się że przed meczem na mieście jest 5 oficjalnych plakatów które rozwiesił klub (nie licze tych naszych - kibicowskich), info o przedsprzedaży pojawiało się w środy, czyli 2-3 dni przed meczem, na mieście o Sandecji cisza - ale twardo dalej nie potrzebujemy nikogo kto by to ogarnąl i pomógł w tym żeby chociaż te kilkadziesiąt osób więcej przyszło.

Wystarczy spojrzeć na inne drużyny 1 ligi takie jak GKS Katowice, Arka Gdynia...wiem że kaliber spory i bez porównania organizacyjnie ale nosz kur*a.... jaki problem jest w tym żeby piłkarze odwiedzili jakąś podstawówkę, żeby dwie fajne dziewczyny ubrane w koszulki Sandecji rozdawały ulgowe bilety w jednej czy drugiej galerii, jaki problem przeprowadzać akcje tańszych biletów w pakietach albo rodzinnych. Żaden. I wystarczą chęci i kilka osób które by się tym zajęły. U nas tego sie nie da zrobić bo nie i tyle. Albo "bo nie ma pieniędzy". Wielki kur*wa koszt (idąc dalej powyższymi pomysłami) dać po 5 dych dziewczynom i obniżyć te 100 biletów np 50%.

Oby nowe zarządzanie przyjęło trochę inną politykę w tym temacie i jak coś co jestem cały czas chętny do pomocy w tej kwestii bez obrażania się na klub bo wiem, że to tylko ludzie którzy Nim rządzili nie chcieli skorzystać z tej pomocy... Walczmy o tą normalność bo Sandecja zawinie się szybciej niż myślimy w głębię niższych lig.
[Profil] [PM]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 20:01   

Bianconeri napisał/a:
50/50 odnośnie obu spraw


My chcemy oni nie? :P
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 17:33   

Nie nie :) i my chcemy i oni chcą, ale to jednak trochę za mało.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Nie Cze 28, 2015 23:10   

Ale tu cisza...nikt nic nie ma tu do napisania?! :)
[Profil] [PM]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Nie Cze 28, 2015 23:27   

x_cite napisał/a:
Ale tu cisza...nikt nic nie ma tu do napisania?! :)


Po sukcesach z ostatniego sezonu i ostatnich lat troche szkoda klawiatury ;)
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 07:37   

xXkosiarzXx napisał/a:
x_cite napisał/a:
Ale tu cisza...nikt nic nie ma tu do napisania?! :)


Po sukcesach z ostatniego sezonu i ostatnich lat troche szkoda klawiatury ;)


chodzi mi o ten "niewypał" z czwartku :D
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 08:09   

Jesli cos wiesz i mozna to puscic w eter to napisz a nie zachowuj sie jak dziecko zadajac glupie pytania
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 10:27   

najdi napisał/a:
Jesli cos wiesz i mozna to puscic w eter to napisz a nie zachowuj sie jak dziecko zadajac glupie pytania


Wiem tyle co Ty i każdy na tym forum a jeśli uważasz to za głupie pytanie to nie odpowiadaj na mojego posta.
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 20:02   

x_cite chodziło mi o to że dużo osób czeka na jakies wiadomości w sprawie ewentualnej zmniany prezesa i zyskanie sponsora ale szczerze mowiąc coś podejrzanie cicho w temacie wiec nie zdziwił bym sie jak nic z tych tajemnic by nie wyszło.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 24