Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:32
OGÓLNOPOLSKI PROTEST KIBICOW
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:47   

Zawsze nad wami to my jesteśmy Mistrzami" śpiewali już przed meczem fani Białej Gwiazdy.

he he ,brakło im jaj ;-)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
ArbuzKSC
Jak Skarabeusz...

Dołączył: 30 Paź 2009
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 11:25   

Ciężko byłoby im zaśpiewać tak jak zawsze ze względu na Meliksona :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicns7

Dołączył: 02 Lut 2011
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 21:27   precz z komuna!

http://www.youtube.com/watch?v=q5ZodDSk8A0
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ViruS

Dołączył: 22 Lip 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 14:03   

http://www.oderkaopole.pl..._serialNumber=2 Ciekawy pomysł na protest :)
_________________
:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radpns

Dołączył: 30 Sie 2010
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 08:28   

Zapraszam do przeczytania poniższego artykułu na temat formy protestu (brak dopingu)

http://www.weszlo.com/news/6946
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 08:55   

To ja jednego nie rozumiem...jeżeli ten protest jest zły, jeżeli można nazwać protestem w sumie to co jest wymuszane przez rząd za pośrednictwem organów ścigania, to dlaczego ci co go uważają za zły wraz z rodzinami i tymi policjantami sami sobie nie dopingują, tylko żalą się na tych złych kiboli którzy wszystko przez lata to organizowali?

Kto jest winny, że wczoraj na meczu nie było kibiców ŁKS?, kto jest winny, że nie było dopingu?, że nie było opraw, flag? kibole?...więc nie rozumiem w dalszym ciągu co przeszkadza tym "dobrym" by na mecz przychodzić i dopingować.

Przecież można wymyślać protesty, czy sobie dopingować, a nawet brać dziadka i babcie by pomachał do TV...nie pojmuję do kogo te wszystkie żale.

Wczoraj rozmawiałem z kilkoma "oburzonymi", że kibole nie dopingują swojego zespołu...cóż, znam ich z tego, że oni też nie dopingują :P

Bardzo chętnie włączę się do dopingu prowadzonego przez kogoś z polityków np...tak chętnie przychodzącego na mecze przed wyborami, pana Czerwińskiego , przecież to jego partia tak skutecznie walczy "by nie było niczego". Więc żale są źle kierowane...do tych złych, wykluczonych. To takie subiektywne przemyślenia.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 09:39   

Bo Mowlik fauluje Kukola - wina kibola!! :)

A tak poważniej to obojętne czy protest dotyczy aktualnej sytuacji na stadionach i walki rządu itp czy wysokich cen cukru to nigdy się nie znajdzie idealnego rozwiązania zadowalającego wszystkich bo ile osób tyle opinii.

A jak mam kontakt z paroma osobami z "wielkich" klubów to rozważają zradykalizowanie i zaostrzenie protestu przez całkowity bojkot całej przyszłej rundy! poprzez nie kupowanie karnetów i biletów na mecz oraz poprzez akcje informacyjne zniechęcanie ludzi do odwiedzania stadionów.
Więc wyobraźcie sobie co się wtedy będzie działo ...

Ich argument jest taki, że jeśli kluby zostaną bez kibiców, bez dopingu, marnego i sennego widowiska nikomu się nie będzie chciało oglądać w TV to klubu do spółki ze sponsorami a także np Canal + pójdą po rozum do głowy i zaczną z kolei wpływać najpierw na swoje otoczenie (czyli ochronę na danym obiekcie czy rozmawiać z policją w swoim mieście) a potem na PZPN czy rząd.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:29   

^^
Nie wiem czy tylko ja miałem takie wrażenie na wczorajszym meczu, ale bez dopingu czułem się na stadionie jakbym był w zupełnie innym miejscu. Mecz się jakoś niemiłosiernie dłużył i był nudny strasznie, pomimo że podobno był ciekawy i w dobrym tempie.
Jeżeli rzeczywiście miałoby dojść do zaostrzenia strajku w przyszłym sezonie to nawet ja, jako zwykły kibic niechętnie przychodziłbym na mecze czując się jak na pogrzebie.
[Profil] [PM]
   
 
Amico

Dołączył: 20 Mar 2011
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:50   

Bianconeri napisał/a:
Bo Mowlik fauluje Kukola - wina kibola!! :)

A tak poważniej to obojętne czy protest dotyczy aktualnej sytuacji na stadionach i walki rządu itp czy wysokich cen cukru to nigdy się nie znajdzie idealnego rozwiązania zadowalającego wszystkich bo ile osób tyle opinii.

A jak mam kontakt z paroma osobami z "wielkich" klubów to rozważają zradykalizowanie i zaostrzenie protestu przez całkowity bojkot całej przyszłej rundy! poprzez nie kupowanie karnetów i biletów na mecz oraz poprzez akcje informacyjne zniechęcanie ludzi do odwiedzania stadionów.
Więc wyobraźcie sobie co się wtedy będzie działo ...

Ich argument jest taki, że jeśli kluby zostaną bez kibiców, bez dopingu, marnego i sennego widowiska nikomu się nie będzie chciało oglądać w TV to klubu do spółki ze sponsorami a także np Canal + pójdą po rozum do głowy i zaczną z kolei wpływać najpierw na swoje otoczenie (czyli ochronę na danym obiekcie czy rozmawiać z policją w swoim mieście) a potem na PZPN czy rząd.



Dobrze byłoby się zmobilizować i całą przyszłą rundę faktycznie przesiedzieć w domu, wiadome, że jest to trudne i przykre, ale wtedy wydaje mi się że efekt będzie murowany, bo kto będzie chciał oglądać taką padakę gdzie na meczach będzie po 2000 ludzi albo mniej. Wiadome decyzje podejmą odpowiednie osoby, niezależnie od nich ja przyłącze się do takiej formy jaka zostanie wybrana
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 11:09   

ja juz to wczesniej pisalem, ze brak dopingu nei uderzy w rzad, bo tusk i jego ministranci maja w dupie czy ktos spiewa czy nie, taki protest moze byc w maire dobry na lesnych dziadow, lepszym wyjsciem jest brak frekwencji sprzedazy biletow itp itd, boi tak jak napisal moj poprzednik wtedy ludzie ktorzy zarabiaja na pilce noznej straca wplywy i beda lobbowac by nie bylo takich pojebanych decyzji jak te pluska....
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Peter_KKS

Dołączył: 28 Maj 2011
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:19   

Masz racje hanys tuskowi to wszystko zwisa co my o nim śpiewamy, ale ten protest z niekupowaniem biletów na mecze mógłby się opłacić.
_________________
Soltanto Essa Sandecja
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:29   

Tylko jest jeden poważny problem w tym całym "łańcuszku nacisku".
Po pierwsze dość długa i daleka droga kto na kogo i jak miałby wywierać nacisk a po drugie czy sami własnego klubu nie zarżniemy w ten sposób, bo już wczoraj był lament jak przyszło o połowę mniej ludzi że mało kasy, bo tak to z samych biletów można było opłacić sędziów itp a tu nagle kupa ...

No ale jak zawsze jest i druga strona medalu, nasi działacze są ludźmi tego pokroju że zrobią wszystko co im każe ochrona lub policja "bo tak trzeba" i nigdy w życiu im się nie postawią ani nie będą walczyć ani o swoje ani tym bardziej o nasze i tyle.
A tą droga do porozumienia się nigdy nie dojdzie.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:55   

To racja że jak nie będziemy kupować biletów na ligę to klub dostanie po kieszeni.
Cytat:
ludzie ktorzy zarabiaja na pilce noznej straca wplywy i beda lobbowac by nie bylo takich pojebanych decyzji jak te pluska....
- tak też może być.
Myślę że najbardziej by ich (szwadrony g. laty) ubodło jak na takich meczach repry z Argentyną i Francją były by puste stadiony. Ale to raczej nierealne.
[Profil] [PM]
 
 
Peter_KKS

Dołączył: 28 Maj 2011
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 13:08   

Ale może po takiej akcji ze strony kibiców, przejrzeli by na oczy i zrozumieli by ze to zamieszanie które wprowadzają się nie opłaca.
Ze jest to niepotrzebne, i ze źle na tym wyjdą.
_________________
Soltanto Essa Sandecja
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 21:52   

Oczywiście. Jak klub MKS SANDECJA nie zarobic z biletów, zacznie nas przekonywac, że warto być. A jak warto być to zaczną nas może lepiej słuchac ? Pomagać ? Chyba tak.
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice » OGÓLNOPOLSKI PROTEST KIBICOW
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24