Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 02, 2022 17:58    [Cytuj]

Pierwsze cegły pod budynek klubowy zostały dziś położone...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Czw Sie 04, 2022 00:22    [Cytuj]

https://nowysacz.naszemiasto.pl/nowy-sacz-prace-na-stadionie-sandecji-wstrzymane-co-sie/ar/c1-8935877
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 08:05    [Cytuj]

Filmik z aktualnych "postępów" prac przy budowie stadionu https://m.youtube.com/watch?time_continue=32&v=GIo5nTQB7YY&feature=emb_logo ... nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale w tej chwili budowa przypomina raczej tempo ślimaka. Czy tam w ogóle coś się dzieje i pracuje więcej niż 5-10 pracowników ?
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 08:08    [Cytuj]

Nie mam takiego wrażenia. Postęp prac jest bardzo wyraźny. Przypominam, że stadion ma być gotowy za rok.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 09:07    [Cytuj]

A ja chciał bym przypomnieć że padły deklaracje że trybuna główna i od kamienicy zostanie oddana w październiku tego roku. Czy ktoś może wie czy było to pobożne życzenie prezydenta lub/i wykonawcy czy jest to gdzieś zapisane w umowie? Dla naszego klubu jest to bardzo ważna sprawa bo koszty wynajmu stadionu w Niepołomicach przez kilka kolejek są kolosalne i destrukcyjne dla budżetu klubowego. O ile trybuna od kamienicy jest mało istotna bo i tak nie wierzę że milicja się zgodzi na mecze z publicznością na placu budowy to już kwestia trybuny głównej z szatniami powinna być priorytetowa w obecnym momencie.
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 10:03    [Cytuj]

najdi napisał/a:
A ja chciał bym przypomnieć że padły deklaracje że trybuna główna i od kamienicy zostanie oddana w październiku tego roku. Czy ktoś może wie czy było to pobożne życzenie prezydenta lub/i wykonawcy czy jest to gdzieś zapisane w umowie? Dla naszego klubu jest to bardzo ważna sprawa bo koszty wynajmu stadionu w Niepołomicach przez kilka kolejek są kolosalne i destrukcyjne dla budżetu klubowego. O ile trybuna od kamienicy jest mało istotna bo i tak nie wierzę że milicja się zgodzi na mecze z publicznością na placu budowy to już kwestia trybuny głównej z szatniami powinna być priorytetowa w obecnym momencie.


Dokładnie takie były deklarację że jeszcze w tym roku będziemy grać u siebie ale w miesiąc postawić trybunę od Kilińskiego wraz z budynkiem klubowym to jest nie możliwe do tego wiadomo odbiory itp. więc moim zdaniem w tym sezonie będzie ciężko zagrać przy K47 a nie mówię już że w tym roku ...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 11:30    [Cytuj]

Wybudować a oddać do użytkowania to dwie osobne kwestie. Osobiście to w wybudowanie do końca roku trybuny głównej wątpię a co dopiero w oddanie do użytku
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 12:52    [Cytuj]

Deklaracje deklaracjami, a życie życiem…
Główna deklaracja to czerwiec przyszłego roku. I to jest zawarte w umowie.
Kos mógł ,,ileś tam meczy” rozegrać poza N.Sączem zostały dwa w tej puli. Za reszte płaci z własnej kieszeni.
Jest to utrudnienie ale Niepołomice nie są tak daleko, wystarzy kupic bilet za 20 zł i wsiąść do autokaru za 5 zł..
macie możliwość obejrzenia meczu. A póki co sprzedało się 20 biletów. Czas w końcu dać coś z siebie.
Stanowczo za dużo gadania, i za mało robienia. Ot sądecka specyfika. dużo chcemy, mało dajemy.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 13:31    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
A póki co sprzedało się 20 biletów. Czas w końcu dać coś z siebie.
Stanowczo za dużo gadania, i za mało robienia. Ot sądecka specyfika. dużo chcemy, mało dajemy.


Z góry przepraszam za rozpisanie się nie do końca związane z samym stadionem, ale chciałbym się odnieść do powyższej wypowiedzi.

Bardzo błędne podejście. Wchodzę na stronę, żeby dowiedzieć się o sprzedaży biletów- cennik z sezonu... 20/21. Jak kupić bilet dowiaduję się z pojedynczego postu na Facebooku. Tylko w siedzibie klubu, w formie fizycznej i za gotówkę (wg strony klubu).

Rozumiem, że zainteresowanie jest nikłe, ale naprawdę nikt w klubie nie widzi, że w tym temacie robi się totalne minimum? Mamy 2022 rok, w zasadzie już drugą połówkę, a tutaj nadal nie można kupić biletu na stronie w formie elektronicznej. Nie ma żadnej aktualnej informacji odnośnie spotkania ani biletów na stronie. Pozostają za to nieaktualne i mylące informacje z poprzednich sezonów.

Sklep już działa, więc można pomyśleć o rozszerzeniu oferty o możliwość kupna biletów jak w każdym cywilizowanym klubie piłkarskim- i tak, wiem, to nie jest za darmo, wszystko kosztuje, to nie takie proste- dużo jest wymówek, ale prawda jest taka, że jeżeli klub nie będzie miał działającego systemu biletowego podczas oddania stadionu, to obudzi się z ręką w nocniku i dalej będzie problem z niską frekwencją. Takich rzeczy nie można zostawiać na ostatnią chwilę.

A napisanie newsa albo zaktualizowanie informacji na stronie nie kosztuje nic. Dlatego tym bardziej się dziwię, że jest to olewane.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 13:44    [Cytuj]

Lucas_93 napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
A póki co sprzedało się 20 biletów. Czas w końcu dać coś z siebie.
Stanowczo za dużo gadania, i za mało robienia. Ot sądecka specyfika. dużo chcemy, mało dajemy.


Z góry przepraszam za rozpisanie się nie do końca związane z samym stadionem, ale chciałbym się odnieść do powyższej wypowiedzi.

Bardzo błędne podejście. Wchodzę na stronę, żeby dowiedzieć się o sprzedaży biletów- cennik z sezonu... 20/21. Jak kupić bilet dowiaduję się z pojedynczego postu na Facebooku. Tylko w siedzibie klubu, w formie fizycznej i za gotówkę (wg strony klubu).

Rozumiem, że zainteresowanie jest nikłe, ale naprawdę nikt w klubie nie widzi, że w tym temacie robi się totalne minimum? Mamy 2022 rok, w zasadzie już drugą połówkę, a tutaj nadal nie można kupić biletu na stronie w formie elektronicznej. Nie ma żadnej aktualnej informacji odnośnie spotkania ani biletów na stronie. Pozostają za to nieaktualne i mylące informacje z poprzednich sezonów.

Sklep już działa, więc można pomyśleć o rozszerzeniu oferty o możliwość kupna biletów jak w każdym cywilizowanym klubie piłkarskim- i tak, wiem, to nie jest za darmo, wszystko kosztuje, to nie takie proste- dużo jest wymówek, ale prawda jest taka, że jeżeli klub nie będzie miał działającego systemu biletowego podczas oddania stadionu, to obudzi się z ręką w nocniku i dalej będzie problem z niską frekwencją. Takich rzeczy nie można zostawiać na ostatnią chwilę.

A napisanie newsa albo zaktualizowanie informacji na stronie nie kosztuje nic. Dlatego tym bardziej się dziwię, że jest to olewane.


W wielkim skrócie: masz info ze bilet 20 zł, masz za symbolicznego piątaka autokar podstawiony pod nos, idz kup-jedż, dopinguj..i nie pierdol, nie twórz tu elaboratów…po prostu bądź kibicem. Zrób to co do Ciebie należy, to co nalezy do obowiązku kibica. To wszystko.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 14:26    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
Lucas_93 napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
A póki co sprzedało się 20 biletów. Czas w końcu dać coś z siebie.
Stanowczo za dużo gadania, i za mało robienia. Ot sądecka specyfika. dużo chcemy, mało dajemy.


Z góry przepraszam za rozpisanie się nie do końca związane z samym stadionem, ale chciałbym się odnieść do powyższej wypowiedzi.

Bardzo błędne podejście. Wchodzę na stronę, żeby dowiedzieć się o sprzedaży biletów- cennik z sezonu... 20/21. Jak kupić bilet dowiaduję się z pojedynczego postu na Facebooku. Tylko w siedzibie klubu, w formie fizycznej i za gotówkę (wg strony klubu).

Rozumiem, że zainteresowanie jest nikłe, ale naprawdę nikt w klubie nie widzi, że w tym temacie robi się totalne minimum? Mamy 2022 rok, w zasadzie już drugą połówkę, a tutaj nadal nie można kupić biletu na stronie w formie elektronicznej. Nie ma żadnej aktualnej informacji odnośnie spotkania ani biletów na stronie. Pozostają za to nieaktualne i mylące informacje z poprzednich sezonów.

Sklep już działa, więc można pomyśleć o rozszerzeniu oferty o możliwość kupna biletów jak w każdym cywilizowanym klubie piłkarskim- i tak, wiem, to nie jest za darmo, wszystko kosztuje, to nie takie proste- dużo jest wymówek, ale prawda jest taka, że jeżeli klub nie będzie miał działającego systemu biletowego podczas oddania stadionu, to obudzi się z ręką w nocniku i dalej będzie problem z niską frekwencją. Takich rzeczy nie można zostawiać na ostatnią chwilę.

A napisanie newsa albo zaktualizowanie informacji na stronie nie kosztuje nic. Dlatego tym bardziej się dziwię, że jest to olewane.


W wielkim skrócie: masz info ze bilet 20 zł, masz za symbolicznego piątaka autokar podstawiony pod nos, idz kup-jedż, dopinguj..i nie pierdol, nie twórz tu elaboratów…po prostu bądź kibicem. Zrób to co do Ciebie należy, to co nalezy do obowiązku kibica. To wszystko.


w 100% się zgadzam takie gadanie że info na FB a nie na stronie www przypuszczam że większość nawet na stronę nie zagląda a właśnie siedzi na Fejsie ... sam się jednak dowiedziałeś jak kupić bilet i jak jechać więc jak chcesz to możesz to zrobić ..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 16:44    [Cytuj]

Panowie, bycie kibicem to nie tylko narzekanie jak jest źle, ale też szukanie rozwiązań. A jeśli rozwiązanie jest tak proste, to nie rozumiem dlaczego jest ignorowane. Rozumiem, że tęsknicie za kolejkami na Kilińskiego, ale to nie jest 2000 rok i Sandecja nie gra już w 3. lidze. To klub rzekomo aspirujący do gry w Ekstraklasie, więc proszę przejrzyjcie na oczy i zacznijcie oczekiwać od klubu tego, co sam przed sezonem obiecywał.

I dzięki za sugestię, skończę pracę i wsiadam do samochodu, będę za jakieś 500 km, mam nadzieję, że kasa klubu będzie jeszcze otwarta. Oczywiście po drodze pit-stop przy bankomacie i będzie można wracać z powrotem i czekać na mecz. Super, że to takie proste.
[Profil] [PM]
 
 
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 17:09    [Cytuj]

Niektórzy zaglądają na stronie i nie siedzą na fejsie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 17:30    [Cytuj]

nowy74 napisał/a:
Niektórzy zaglądają na stronie i nie siedzą na fejsie.


To nie tłumaczy lamentu o mecze u siebie na które i tak ostatecznie nie chodzą.
Tu jest pierdolenie od roku czasu tego samego, a jak jest okazja tylko trzeba przejechać 80 km to sprzedane jest 37 biletów (stan na dzien dzisiejszy) zasiegi na FB to prawie 8 tysiecy osób, i 37 bieltów sprzedane.
Stanęli by na głowie (klub) to sprzedalby może 50… nic ku***, nic nie tłumaczy aż tak niskiej sprzedaży. Może najwyższy czas pierdolnąc sie w pierś i zastanowić się nad soba, a nie szukać winnych i obwiniać ich za wszystko.
Tak na marginesie, Ty Sławek zdaje sie nie miałeś problemu żeby dowiedzieć sie gdzie sa bilety, po ile są, i od kiedy są? Bez zbędnego pieprzenia zorganizowałes sobie transport, i towarzystwo na droge…chciało Ci sie i to zrobiłes.
Cztery tysiace karnetów rozdane, i chodziło po 700 osób. Michałowski bilety rozdawał za darmo, to na przystanku leżały rozsypane przed meczem. Zawsd jest wymówka żeby nie iść, jak nie chujowe toi-toie, brak informacji na stronie…
Argumentacja którą przytaczcie mialaby sens gdyby dyskusja dotyczyła ze sprzedało sie ,,tylko „ 1000 biletów a nie np. 3000 tysiecy.
Tych 37 nic nie tłumaczy. Po prostu nic.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 17:31    [Cytuj]

Lucas_93 napisał/a:
Panowie, bycie kibicem to nie tylko narzekanie jak jest źle, ale też szukanie rozwiązań. A jeśli rozwiązanie jest tak proste, to nie rozumiem dlaczego jest ignorowane. Rozumiem, że tęsknicie za kolejkami na Kilińskiego, ale to nie jest 2000 rok i Sandecja nie gra już w 3. lidze. To klub rzekomo aspirujący do gry w Ekstraklasie, więc proszę przejrzyjcie na oczy i zacznijcie oczekiwać od klubu tego, co sam przed sezonem obiecywał.

I dzięki za sugestię, skończę pracę i wsiadam do samochodu, będę za jakieś 500 km, mam nadzieję, że kasa klubu będzie jeszcze otwarta. Oczywiście po drodze pit-stop przy bankomacie i będzie można wracać z powrotem i czekać na mecz. Super, że to takie proste.


Pomoge. Masz bilet do odbioru za darmo, pod stadionem w Niecieczyz pozdrawiam. Mam nadzieje ze go odbierzesz.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 24